Şimdi Ara

PARAFLY-PARAF KART HER YER LOUNGE (HYL) GEÇERLİ YERLER LİSTESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
31
Favori
36.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bişey sormak istiyorum.uçağa binilecek havaalanı şartı filan varmı aceba?mesela indiğimiz havaalanında kullanabilirmiyiz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: korteks63

Benim Sabiha Gökçen iç hatlar geliş katından (alt kat) yaptığım kahve dünyası ve simit Sarayı alışverişlerim hyl indirimi olarak yansıdı arkadaşlar.

bana Atatürk Kahve dünyası lazımdı

Evet indiğiniz havalimanında da geçerli. @herdem03
  • maviloks kullanıcısına yanıt
    Her ikisinde de mi, sadece ikisinden burinde mi Hocam. 25 kalkis limanında, 25 inis limanında yapsak ikisi de iade oluyor mu (geçerli pos bulduk varsayimiyla).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hem gidiş hem iniş havalimanında kullanmadım. Halkbank ın sağı solu belli olmayabilir.
    Riske atmayıp birinde kullanmak mantıklı olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 3 Eylül 2014; 9:52:39 >
  • Sabiha gökçen girişteki giden yolcu büyük kahve dünyasında HYL geçerli oluyor mu acaba? oluyorsa hangi pos cihazından çekildiği önemli mi acaba?
  • Arkadaşlar Atatürk Havalimanı Tadında Anadolu indirimi yansımadı. Restoran olarak görünmüyor dedi MH. Kayıt açtım Halkbank a. Bilginize.
    Starbucks indirimi yansıdı.
  • Bodrum Milas Havalimanında bulunan SBARRO Geçerli.

Tarafımca denendi ve 50TL indirim alındı.

(Paraf Platinum kartımla THY'den 53TL'ye uçak bileti almıştım ve HYL kaydı yaptırmıştım. 50TL yemek indirimi alınca uçak bileti 3TL'ye gelmiş oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 8 Eylül 2014; 23:08:27 >
  • Arkadaşlar HYL'de Seyahat hattından Parafpara ile alınan biletler için bilet/parafpara alt limiti var mı?

Kampanya maddesi bu konuda muğlak. MT, eminim bizden daha az bilgili olacak. Belki deneyen vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 10 Eylül 2014; 10:42:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shawngarrett

Arkadaşlar merhaba;

Bu karttan çok memnunum.

En son İspanya Bilbao havaalanından TR'ye dönüşümde 16 Euroluk restoran alışverişi yaptım hemen ertesi gün yansıtmışlar 48 TL olarak.

Daha önce de Sabiha Gökçen McDonals alışverişime yansıtmışlardı..

En azından bir kişi karttan memnun olduğunu söylemiş.
  • ataturk havalimanı dış hatlar geliş kısmındaki starbuck tan 50 lira indirim yansıdı

Referans İşlem Tarihi Açıklama Orjinal
    Tutar Tutar Para Birimi Kalan Borç/
    Taksit ParafPara
    (TL)
    Collapse group

425315920436553687 10.09.2014 Her Yer Lounge İndirimi +50,00 TL 0,00
    425306070482070482 10.09.2014 E/ATLASJET İSTANBUL 25,50 TL 76,50 / 4 - 1. Taksit 1,02
    425306070482070482 10.09.2014 Seyahat Kampanyası ParafPara Kazanımı 0,00 TL 10,0
  • HYL için kart sahibi ve bilet sahibinin aynı kişi olması gerekiyor mu acaba? Mesela ben arkadaşıma uçak bileti aldım, kartımı da ona versem HYLden yararlanabiliyor mu?

• Hem lounge hem hyl kullanabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar Sabiha Gökçen Geliş veya Gidişte bulunan Kahve Dünyasında indirim geçerli oluyormuydu? Birazdan sabiha gökçende olacağım. Çikolata falan alayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

quote:

Orijinalden alıntı: shawngarrett

Arkadaşlar merhaba;

Bu karttan çok memnunum.

En son İspanya Bilbao havaalanından TR'ye dönüşümde 16 Euroluk restoran alışverişi yaptım hemen ertesi gün yansıtmışlar 48 TL olarak.

Daha önce de Sabiha Gökçen McDonals alışverişime yansıtmışlardı..

En azından bir kişi karttan memnun olduğunu söylemiş.

Karttan bende çok ama çok memnunum :)

Şimdiye kadar kullandığım en avantajlı kart..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Hem lounge hem hyl kullanabiliyor muyuz?

Örneğin ben Esenboğa havalimanında bulunan Prime Class Lounge'a kartla giriş yapıp kullandım. 2 saat sonra Sabiha Gökçen havalimanında HYL kullandım. İkiside birleşti problem olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserto

HYL için kart sahibi ve bilet sahibinin aynı kişi olması gerekiyor mu acaba? Mesela ben arkadaşıma uçak bileti aldım, kartımı da ona versem HYLden yararlanabiliyor mu?

Hiç fark etmiyor. Çünkü banka biletin kime alındığını bilmiyor. Bankanın baz aldığı detay sadece paraf kart ile ödeme yapılmış olması. Sorunuzun cevabı; EVET yararlanılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qruvasan

Sabiha gökçen girişteki giden yolcu büyük kahve dünyasında HYL geçerli oluyor mu acaba? oluyorsa hangi pos cihazından çekildiği önemli mi acaba?

Girişteki Kahve Dünyasında yansımıyor demişler.

Ben İç hatlar geliş (alt kat) Kahve Dünyasında denedim indirim düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Her ikisinde de mi, sadece ikisinden burinde mi Hocam. 25 kalkis limanında, 25 inis limanında yapsak ikisi de iade oluyor mu (geçerli pos bulduk varsayimiyla).

Ben aynı havalimanında 2 alışveriş denedim 1'i yansıdı diğeri yansımadı. Bankayı aradım manuel yansıttılar. Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre farklı havalimanlarında yapılan farklı tutarlı alışverişlerin 50TL ye kadar olan kısmı işlem sayısına bakılmaksızın iade olarak veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

Orijinalden alıntı: iski

sabiha gökçen kahve dünyasından çikolata filan alsak geçerli mi değil mi şimdi dostlar ?

Dun ic hatlar birinci guvenlikten hemen sonraki giristeki solda yer alan (thy checkin bankolarinin arka tarafinda) buyuk kahve dunyasindan aldim. Bakalim gecerli olacak mi. Oradan alipta yansiyan olduysa simdi haber verirse sevinirim. Yarin da ucusum var cunku. Sanki sakurek arkadas khve dunyasinda gectigini solemisti ama oradan mi aldi bilemedim.

Hocam kahve dünyası indirimi yansıdı mı?

İç hatlar geliş Kahve Dünyasına gittim ve 2,25TL'ye 1 adet su aldım ve tutarı Paraf Platinum kartımdan çektirdim. Sonra bankayı aradım ve bu işyerinin geçerli olup olmadığını sordum. Bana geçerli dediler. Özellikle teyit ettim. Şimdi aynı yerden ve aynı postan 48TL daha alışveriş yapsam geçerli olacakmı dedim. EVET yapın indirim YANSIR dediler. Bende aynı o şekilde yaptım. 2,25 + 28TL alışveriş sonucunda 50TL indirim yansıdı. Fakat şunu belirtmek isterim ki. Önce 2,25TL yansıdı. Bankayı arayıp kayıt açtırdım. Ertesi gün 48TL yansıdı.

• bjkali kullanıcısına yanıt
    Cevabınızı geç gördüm ama teşekkürler. Hatta nasıl oldu bilmiyorum ama o gün havaalanı dışında yaptığım 20 TL'lik bir yemek alışverişini düşmüş ekstremden, bilsem hepsini kullanırdım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.