Şimdi Ara

PARAFLY-PARAF KART HER YER LOUNGE (HYL) GEÇERLİ YERLER LİSTESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
31
Favori
36.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçerli geçersizi mi var.. Eğer indirim düşmezse arayın bankayı düzeltsinler.. tüm restaurantlarda geçerli sonuçta havaalanındaki..
  • Arkadaslar , Trabzon havaalaninda Cuma gunu hyl indiriminden yararlandim. Zaten 2 tane yemek yiyebileceginiz yer var giden yolcu bolumu 2. Katta. Birisi kafe-bar tarzi digeri ise restorant. Her ikisi de karsi karsiya. Restoran hyl kampanyasina dahil. Tarafimdan denenmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Dün harcama yaptım ancak indirimden faydalanız diye herhangi bir sms almadım @_fırtına_
  • Az önce MH ile konuştum AHL İç Hatlar gidişdeki Kantin deki yapacağınız harcamalar HYL indirimi kapsamında verilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhaakmanli

Dün harcama yaptım ancak indirimden faydalanız diye herhangi bir sms almadım @_fırtına_

Sms gelmiyor ama donem ici islemlerde gorunuyor ;)

• Adana'daki Nihat Restoranda açmış olduğum kayıt olumlu ya da olumsuz halen sonlanmandı. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde sonlanacağına eminim.
  • Ankara esenboğada

Yukarda yazan Tadında Anadolu diye bahsedilen yerden 2 farklı günde 50tl üzeri harcama yaptım, direk 3 ün birini iade ettiler..

ben yandım siz yanmayın, yukarıdaki bilgiyi düzeltiniz...
  • Allah allah...Bizzat ben kendim yaptım iki defa ve iade aldım. Bunlar damı degiştirdiler posları yoksa...

• Esenboğa Tadında Anadolu ile ilgili bir gelişme ya da son günlerde kullanıp da indirimi yansıyan/yansımayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anildi

Esenboğa Tadında Anadolu ile ilgili bir gelişme ya da son günlerde kullanıp da indirimi yansıyan/yansımayan var mı?

Bende de hem Esenboğa'daki hem de Atatürk'teki Tadında Anadolu ve Kantin harcamalarıma indirim yansıtılmadı, daha önce yansıtılmıştı ama bu son sefer de yansıtılmadı... Kayıt oluşturduk, 2 ay içinde dönerlerse iyi...
  • parafly işin suyu çıkardı. son 4 adet kullanımda da indirim yansımadı: esenboğa tadında anadolu ve sbarro, atatürk tadında anadolu, üsküp bta restaurant aman dikkat. güvenip kendinizi yakmayın. şikayet kaydı oluştururken bile zorlanıyoruz. dahası çözümlenmiyor. paraflyın bu yaptığına ne denir? pos değiştirmeyi de anlamak mümkün değil. yukarıda saydıklarımın hangisi restaurant değil. ayıptır.
  • Evet bu anlamda da parafly sınıfta kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: anildi

parafly işin suyu çıkardı. son 4 adet kullanımda da indirim yansımadı: esenboğa tadında anadolu ve sbarro, atatürk tadında anadolu, üsküp bta restaurant aman dikkat. güvenip kendinizi yakmayın. şikayet kaydı oluştururken bile zorlanıyoruz. dahası çözümlenmiyor. paraflyın bu yaptığına ne denir? pos değiştirmeyi de anlamak mümkün değil. yukarıda saydıklarımın hangisi restaurant değil. ayıptır.

tam 4 aydır uğraşıyorum arkadaşlar, 4 ay yaa
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Bu konuda forumdonanımhaber olarak bir şey yapılmalı...

Bir şekilde bu adamların kendisine gelmesi sağlanmalı...

Müşteri sorununu 3 ay-4 ay çözmemek ne demektir!!!

Beceremiyorsan yapma kampanyayı!!!

Millet POS cihazı mı kontrol edecek havaalanında!!!

Nereden bilecek geçip geçmediğini!!!

Adamlar resmen paramızı 3-4 ay kullanıyorlar, o da sorunu çözerlerse!!!

Harekete geçelim diyorum...
  • Kesinlikle haklısın ama ne yapacağız, kartlarimi iptal edelim?

• Esenboğada geçerli bir yer var mı acaba

• İzmirde sadece 2 yerde mi var?

• yakın zamanda sabiha gökçen iç hatlarında yararlanan var mı?
  • Sabiha gökçendeki simit sarayında hala geçerli. Belki geçerli değildir diye 22 TL lik aldım sadece
  • 1 adet parafly hakkı lazım acil pm rica ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.