Şimdi Ara

parafly kart aidatı nı geri alabilen var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 55 TL de benden kesmişler arayıp iptal ettirecem kartı şaka gibi içinde 7,37TL puan var diğer karta mı geçer iptal mi olur acaba?
  • rescue kullanıcısına yanıt
    kapatmafan once parafpara transferi yaptirabilirsn hocam otomatik gecmeyebilir yada harcayin migrosta flm ugrasmayn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öyleymiş müşteri hizmetlerini aradım parayı iade etmiyoruz dedi paraf klasik kartın ücreti yokmuş, puanları diğer kartıma transfer etti. Yalnız şuana kadar kazanğınız parafparaların ücreti tahsil edilir gibi bişiy soyledi ya da ben yalnış anladım ramazan vakti oyle olursa çok kotu olur. İptal için donerler zaten açığa çıkar o konu da yakında.
  • rescue kullanıcısına yanıt
    avans kullandiysaniz demek istemistir diye dusunuyorum genede tekrar arayip sorun isterseniz.

• baktim 80 tl ucret yaziyor telefondan talep almiyorlarmis subeye gidecekmisim
    sabiha gokcen lounge kullandim siz otel konaklama kullanmisiniz restaurant degil diye onuda kabul etmediler
    bi tek ispark icin kullaniyordum oda her 150tlye 1e dusunce hic bir anlami kalmadi -8 puanmi ne var veririm parasini
    ugrasmicam parafly ile artik az kullandigim halde 1000tl ekstre geliyordu

eski cazibesi kalmadi diger kartlarimi kullanirim artik
  • Benim de bu ay 80 TL yansıtılmış. Şikayet oluşturdum. İade etmediler. Hakem heyeti kararı çıksın puanları bitirip kapatıcam anlaşıldı..
  • 100 lira aidat almis gene geri alabilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• Türkiye Bankalar Birliğine yaptığım itiraz kabul edilmiş, parafly kart aidatı nı geri alabilen var mı?
  • 61cengaver61 6 kullanıcısına yanıt
    supermis hocam subeye itiraz edebilirsiniz onlarin insiyatifinde dediler onu deniycem olmassa basvuraym bende kartiniz parafly miydi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.