Şimdi Ara

Paraf Temassız Ödemelerinize 50 TL’ye Varan ParafPara! KAMPANYA YENİLENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
5.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok geç işliyor. Dunki petrolde yaptığım işlem bugün zor göründü. Dün ve bugün yaptığım 5 işlem gala yok. Hepsi de ayrı marketlerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Benzin mi aldınız? Hangi şirketti
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Kartınızın temassız özelliğini kullanmaya başlamak için kartınızla yapacağınız ilk işlemin temaslı ve şifreli bir işlem olması gerekmektedir.

Diye bir ibare var. Belki temas sonrası şifre gerebilir mi?
    https://www.parafcard.com.tr/88-temassiz_ozellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 17 Mayıs 2020; 23:5:31 >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    yok hocam pos makinesinde hiçbir tepki yok. dıt sesi bile çıkmıyor. diğer kartımla dıt diye çekti hemen. iki farklı yerde denedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben kartı aktif 3 yıldır kullanıyorum. Kartta sorun.

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Oluyor, denendi. Farklı işyeri olarak görüyor.
    Totalden aldım, geçerli

• abalbil kullanıcısına yanıt
    A101 aynı gün iki farklı mağaza denendi. Geçerli.

• Paraf musteri hizmetlerine ulasabilen var mi. Musteri hizmetlerine ulasmak isterken sacima ak dustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Platinium kartım var, normalde 10 sn de bağlanırdı, şimdi yoğunluk var diyip suratıma kapanıyor telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Paraf musteri hizmetlerine ulasabilen var mi. Musteri hizmetlerine ulasmak isterken sacima ak dustu
    Benimde bağlanmam gereken konular oluyor ama pes ediyorum. İnternet şubesinden talep açıyorum onlar beni arıyor 2-3 güne. En basit böyle bir çözüm buldum.
  • Temassız kart istedim bi haftada geldi simdi de temassız özelliği çalışmıyor şifreli kaç kere işlem yaptım ama hala dıt yok. Mh ulaşmak ölüm zaten kartı talep edene kadar 45 dk bekletmişti bi daha cekemem o derdi

• Kampanya yenilendi.

30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek

Kampanyaya tekrar katılım yapılması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 1 Haziran 2020; 19:58:13 >
  • 3 gün önceki alışveriş hala yansımadı çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Çok geç işliyor. Dunki petrolde yaptığım işlem bugün zor göründü. Dün ve bugün yaptığım 5 işlem gala yok. Hepsi de ayrı marketlerden.
    Geçti mi akaryakıtta ?

Ben bugün Shell'den yakıt aldım ancak sayaç aynı şekilde duruyor.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Akaryakıt oluyor ama bazen 2-3 gün sonra işliyor bazen hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Geçti mi akaryakıtta ?

Ben bugün Shell'den yakıt aldım ancak sayaç aynı şekilde duruyor.

Alıntıları Göster
    Evet. Çok geç işliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhabalar. Paraf Esnaf Businnes kart geldi ben istemeden,kredi kullanmıştım ondan herhalde. Paraf mobil uygulamasını indirdim fakat giriş yapamıyorum. Paraf ın bu kampanyalarına Businness kartlar geçerli değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Beyler merhabalar. Paraf Esnaf Businnes kart geldi ben istemeden,kredi kullanmıştım ondan herhalde. Paraf mobil uygulamasını indirdim fakat giriş yapamıyorum. Paraf ın bu kampanyalarına Businness kartlar geçerli değil mi?
    25000 TL Destek kredisi çektiyseniz zaten kredi başvurusunu alırken kart başvurusunu da alıyorlar. Oradan gelmiştir. Paraf kampanyalarında, açıklamalar da "Paraf Esnaf" katılabilir veya katılamaz diye yazıyor. Kampanya ayrıntılarından bakabilirsiniz.

Örneğin, Babalar günü kampanyasından faydalanamıyorlar :https://www.parafcard.com.tr/21944-_babalar_gunu_kampanyasi

Veya, ePttAvm kampanyasından faydalanabiliyorlar :https://www.parafcard.com.tr/21964-epttavm_com_kampanyasi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.