Şimdi Ara

Paraf'tan Yeni Yıl Kampanyası (70 TL ParafPara) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
27
Favori
34.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paramturkpara oluyorsa muhimmatçı da olması lazım. aynı posu kullanmıyorlar mıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zraporu

Bonustan hala bir şey yok. 10 yıllık müşterisiyim. İlk defa kart ücretini iade etmedi. İptal ettim. 102tl + 25tl. Arayan soran da yok. :)

Alıntıları Göster
    Ben flexi aldım. Diğer bankadan direk borcu ödüyorum, hesabım yok garantide.

Şuana kadar gayet iyi.

Fakat bir olayı keşfettim, haarcama az iken güzel fırsat tanıyor kişiye özel olarak, ilk alınca 75 e 10 verdi, sonrasında 320 e 25 verdi, şimdi ise 950 ye 40 veriyor. Harcama arttıkça limitte artıyor.

Şu aralar parafada kızdım, muhtemelen enpara kapacak harcamaları.

• amazon parafgünüm oluyor ama bu kampanyaya sayılmıyor. denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Ben flexi aldım. Diğer bankadan direk borcu ödüyorum, hesabım yok garantide.

Şuana kadar gayet iyi.

Fakat bir olayı keşfettim, haarcama az iken güzel fırsat tanıyor kişiye özel olarak, ilk alınca 75 e 10 verdi, sonrasında 320 e 25 verdi, şimdi ise 950 ye 40 veriyor. Harcama arttıkça limitte artıyor.

Şu aralar parafada kızdım, muhtemelen enpara kapacak harcamaları.

Alıntıları Göster
    Bana da mail ile flexi önerdiler. Başka bir banka daha kart vermeye çalışıyor ama iki banka limiti maaşımın 5 katı olunca o da vermedi. Biraz daha bekleyelim. Garantiye elveda deriz ne yapalım. Zaten son aylarda parafın kampanyaları gayet iyi. Bu ay hariç. Parafın parafüstü ve paraf günüm artısı da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanutkan

Param kart uygulaması üzerinden elektronik olarak Ben de kampanyaya dahil oldu.

CardFinans kampanyası için İş Bankası Posu geçerli
    kart finansla yükleme yaptım ama herhangi bir kazanım olmadı.

çekerken pos seçimi de yaptırmadı.

direkt mobil uygulamadan çekim yaptı

• #002# # kullanıcısına yanıt
    sanırım kampanyalar karıştı...
  • Happy.com.tr tek çekim yapılınca market sayılıyor ama taksit yapınca doğal olarak markette taksit olmayacağı içi sektör ne olarak geçiyor bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zraporu

Bana da mail ile flexi önerdiler. Başka bir banka daha kart vermeye çalışıyor ama iki banka limiti maaşımın 5 katı olunca o da vermedi. Biraz daha bekleyelim. Garantiye elveda deriz ne yapalım. Zaten son aylarda parafın kampanyaları gayet iyi. Bu ay hariç. Parafın parafüstü ve paraf günüm artısı da var.

Alıntıları Göster
    Enpara yoksa onuda almanı öneririm. Pek kampanyası yok ama ayda 3 harcamana 9-12 taksit yapıyor, masraf ve fark almadan. Bazen hayat kurtarabiliyor. ESkisi gibi değil artık, çoğu yer 3-6 taksitten öte yapmıyor, yaparsa da fark alıyor.

Flexinin tek sorunu fiziki karta kampanya için ek ücret istemesi. Ben zaten internet için genelde kullanıyorum, onun için sıkıntı olmuyor

• Arkadaşlar burdaki konu Paraf kartın yılbaşı kampanyası... Alakasızca bonus, flexi konularını neden burada konuşuyorsunuz😊 Lütfen ilgili yerlerde konuşun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

bim, a101 ve kamilkoç mobil geçerli.
    Afyonkarahisarda Öztaylan yayla şekerleme ve ismail koçkan itimat sucukları kampanya kapsamında.

• Arkadaşlar Tekzen de geçiyor mu bileniniz varmı

• Parafly kart ücreti kesmiş. İade alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Parafly kart ücreti kesmiş. İade alabilen var mı?
    Sözleşmede var bunu kabul ettiniz gibi birşey dediler bana. Ocakta iptal edeceğim, bakalım ne yapacaklar.

• zphr Z kullanıcısına yanıt
    Şimdi ulaştım ve 3 ay boyunca 500 harcayarak ve 12 ay kapatmama sözüme 75 parafpara yuklediler. Yani devam

• Arkadaşlar Vestel bayisi elektronik olarak mı geçer?

• Arkadaşlar YENİYIL kampanyası için n11 den halı alacağım ama site maximum 3 taksit yapıyor peşin fiyatına. Paraf günüm benim %5 indirimli. Paraf günümü +4 taksit ile değiştirsem ve o gün n11 den 2 yada 3 taksitle halıyı alsam +4 taksit kazanmış olurmuyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

325 nasıl oluyor hocam
    Ben de merak ettim ve hesap yaptım , Sadece tahminde bulunuyorum, YTD ,
    109,99 çektirerek 9,99 küsüratları sildirerek 15 ayrı alışveriş yaptıgını hesaplamış ve 1500e tamamlamış olabilir

Ufak bir kerat cetveli hesabıyla 1500den 70 gelir, 15 kez x 9,99 desen 150 civarı da ordan gelir yok olmadı 220 oluyor, 325 e erişemedik

acaba 2 tane mi parafı var ?

Bizi aydınlat müdür @dj.trust.06
  • Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    Hesap tutmaz. Parafüstü aylık en fazla 25 TL. yararlanılabilir. (109,99 x3 kez maximum 25 TL. gelir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 10 Aralık 2018; 13:0:57 >
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt
    96 tl aidat gelmişti kartı kapatın diyince iade ettiler

• Kartı pek kullanmıyorum genelde bonus kullandığım için bugün aradım ve kartı kapatmak istediğimi söyledim 50 TL paraf para ve 12 ay kapatma sözü istedi ben gerek yok dedim ve kapattım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.