Şimdi Ara

Paraf'tan Taksitli Alışverişinize 50 TL'ye Varan Parafrara (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
11.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 taksitli haliyle 100 er den 500 yapınca kaç gr alıcan? hemen bozsak yada satıp bozmuş gibi yapsa ne kalıyor geri?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    30 tl kalir galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 falan kalmıyor. taksitli alıverişlere 5 tl komisyon ekliyor çoğu. bir de alış satış bandı arasındaki fark ile internette normal pazardaki kuyumcunun verdiği fiyatta da 3-5 lira oynuyor gramda. sonuç olarak kar falan kalmaz bu haliyle. anca tanıdığınız kuyumcu düşük komisyonla postan çekiyorsa iş yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miğros alışverişinde kullansak olurmu. Kasada taksit yaparlarmı

• Mudo mağazada geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

Miğros alışverişinde kullansak olurmu. Kasada taksit yaparlarmı

benim bildiğim elektronikte oluyor taksit

• http://tr.uspoloassn.com‘da iki taksit yapıyor, kampanya geçerli. AVNTJXUSPA25 Kodu ile 150₺ üzerine %25 indirim de yapıyor. Belki bir arkadaşın işine yarar.

• ilk islemi etugruldan yaptim 0.58 gram vade farki 3.88 tl 3-4 de al sat farkina gitse 2 tl kaliyo ben paraf paralari araba kiralamak icin kullandigim icin gozum gormedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: boran729

ilk islemi etugruldan yaptim 0.58 gram vade farki 3.88 tl 3-4 de al sat farkina gitse 2 tl kaliyo ben paraf paralari araba kiralamak icin kullandigim icin gozum gormedi.

Gramaltin.com.tr de 0.60 grami 4 taksitle 103.20 ye aldim

• euc2007 E kullanıcısına yanıt
    Gramaltin.com hesaba istedigimiz gramajda alabiliyormuyuz ben baktim bulamadim tarif edermisin orasi daha avantajli ise ordan alalim hocam.

• Urunler- elektronik altin- Butceniz kismina 100 yazarsan 100 tl lik yani 0.59 veya 0.60 gra tekabul eder sepete ekle odemede 4 taksiti secerse 103 civari olur

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

2 taksitli haliyle 100 er den 500 yapınca kaç gr alıcan? hemen bozsak yada satıp bozmuş gibi yapsa ne kalıyor geri?

hocam kuyumcuyla anlaşmamız.Gramda 50 kuruş alışta ve satışta komisyon alacak.Ben aynı zamanda Vakıfbank worldkart'la da altı kez yüz liralık gram altın almıştım.Toplam yaklaşık yedi gram yapacak.Belki toplamda elime 90,100 ya da 110 lira geçecek.Benim hesabım bu. Biliyorsun anlık gram altın fiyatları değişiyor.Bazan biraz bekliyor.Fiyatı arttığı zaman bozduruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: euc2007

Urunler- elektronik altin- Butceniz kismina 100 yazarsan 100 tl lik yani 0.59 veya 0.60 gra tekabul eder sepete ekle odemede 4 taksiti secerse 103 civari olur

Hafta içi ile haftasonu satış fiyatı değişiyor mu buradan alırken?

• Thy geçerli denedim oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Urunler- elektronik altin- Butceniz kismina 100 yazarsan 100 tl lik yani 0.59 veya 0.60 gra tekabul eder sepete ekle odemede 4 taksiti secerse 103 civari olur

Haftaici ve sonu en son ayni TL ye aldigim gram miktarlar degismedi altungold ve gramaltinda pek degismiyor diye biliyorum

• euc2007 E kullanıcısına yanıt
    gramaltın.com sadece garanti hesaplarına havele yapıyormuş. garanti altın hesabı için ücret alıyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

gramaltın.com sadece garanti hesaplarına havele yapıyormuş. garanti altın hesabı için ücret alıyormu.

Su ana kadar benden almadi

• Gramaltın.com dan alanlar nasıl bir yol izliyo ? Aldıktan sonra satıyormusunuz hemen ? Sonucta kar zarar durumu ne oluyor ? Bir yol gösterrin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Haftaici ve sonu en son ayni TL ye aldigim gram miktarlar degismedi altungold ve gramaltinda pek degismiyor diye biliyorum

Gramaltin fiyatları biraz fazla geldi.100 tl ye 0,62 gram ederken 0,60 satışı yapmak istedi.

• Halk sigorta üzerinden konut ve dask yaptırdım. Daska puan geldi. Konuta "aynı gün içinde aynı iş yeri" olarak geçtiği için gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.