Şimdi Ara

Paraf'tan Taksitli Alışverişinize 50 TL'ye Varan Parafrara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
11.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taksitli harcamalarınıza 50 TL ye varan ParafPara!
    8-31 Mart 2018 tarihleri arasında Paraf Poslarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri her taksitli işleme 10TL, toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği toplam ParafPara en fazla 50TL’dir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahildir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “KAZAN” yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
    ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 11.04.2018 olup kullanılmayan ParafParalar 12.04.2018 tarihinde geri alınacaktır.
    Vergi ödemeleri, fatura ödemeleri ve düzenli ödeme talimatları kampanyaya dahil değilhttps://www.parafly.com.tr/(X(1)S(1tejfxdoudechnkvthsn00ci))/11788-taksitli_harcamalariniza_50_tl_ye_varan_parafpara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ALTUNGOLD paraf'a taksit yapmıyor sanırım : (

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    pos alacaklardı sanırım. ama ses yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    ellerini çabuk tutsunlar 31 mart'a kadar kampanya:))

cephaneci taksit yapıyor, 2 taksit 169'a geliyor. ama paraf pos'u mu emin olamadığım için almadım..

• pos şartına dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

cephaneci taksit yapıyor, 2 taksit 169'a geliyor. ama paraf pos'u mu emin olamadığım için almadım..

Hep diyoruz onemli olan anlasmali pos cihazi adamlar posla degil havale yapilacak hesapla mesgul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euc2007 -- 9 Mart 2018; 10:38:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksitli işlem olması gerekiyormuş.

• gurcan07 G kullanıcısına yanıt
    Paraf Pos'u olmadan taksit olmaz zaten.

• gramaltin.com da bütçenize göre altında 4 taksit seçerseniz paraf posuymuş ve 3d secure de halkbank sanal posuna yönlendirio denendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 9 Mart 2018; 11:14:44 >
  • gramaltın.com sadece garanti hesabına altın tranferi yapıyormuş... işime gelmedi...

cephaneci taksit yaptığına göre, paraf posundan mı çekiyordur acaba? :)

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    dayı boşa hesap açtırdın ya :) halkbanka transfer yok neyse sağlık olsun...

• Etugrul da paraf posu var dedi butceli zaten 100 sececem birazdan deneyecegim

• Novabazardan altın alınabilir diye düşünüyorum

• euc2007 E kullanıcısına yanıt
    Bilgi: KuveytTürk, Garanti & HalkBank altın bankacılığı hesaplarına altın havalesi yapılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 9 Mart 2018; 11:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

gramaltin.com da bütçenize göre altında 4 taksit seçerseniz paraf posuymuş ve 3d secure de halkbank sanal posuna yönlendirio denendi

Gramaltin da mi paraf posuymus neyse bakayim zaten taksit secenegi varsa pos da vardir. Bu arada altin hesabi baska bir sey kredi karti pos anlasmasi farkli sey illa halkbanka transfer yapilmak zorunda degil.

• Boşuna üye olmak ile uğraştım sadece garantiye yolluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 9 Mart 2018; 11:30:52 >
  • euc2007 E kullanıcısına yanıt
    yav 2 taksit için 5 lira komisyon alıyor. zaten satış bedeli de 5 lira fazla en az. neden alıyorsunuz hiçbirşey anlamadım. bana bir cazibesi kalmadı bu işin. gramaltın 0,60'ı 100,10a verirken, tuğrul 0,59'u 100,55'ten veriyor. tam bir üçkağıt

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

islem kampanya dahilinde merak edenler icin.
    2 taksit aldım. bi getirisi yok sonra 3-5 TL muhabbeti yapanlar oluyor.
    ben 1 gr aldım-cunku ispark kampanyasından da faydalanıyorum.bana gore guzel kampanya

• Henuz denemedim oyleyse sıkıntılı

• N11 deneyen oldu mu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.