Şimdi Ara

PARAF SANAL KART KAMPANYASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
21
Favori
19.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı gün aynı sanal üye işyerinden yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Üye işyeri mi olmak zorunda ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum sitede denedim kampanyadan sayılmadı.Bilginize
  • Önceki BAHAR kampanyasında sanal kartlar da dahil oluyor. Şimdi de +10 TL hesaplayınca güzel kombo oluyor. Paraf'ın kampanyaları gerçekten çok iyi şu sıralar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba...

2 gün önce bahar kampanyasına başvurmuştum 2000 e yetmiş için

sanal kartım yoktu..şimdi sanal kart oluşturursam, ve sanal kartımdan internet alışverişleri yaptığımda..

bu alışverişler 2000/70 kampanyası için geçerli olur mu acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_kan55

merhaba...

2 gün önce bahar kampanyasına başvurmuştum 2000 e yetmiş için

sanal kartım yoktu..şimdi sanal kart oluşturursam, ve sanal kartımdan internet alışverişleri yaptığımda..

bu alışverişler 2000/70 kampanyası için geçerli olur mu acaba...

Geçerli oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Önce sanal kart tanımladım.
    Ardından mesaj attım.
    Kartınız kampanya kriterlerini karşılamıyor dedi!
    Ne oluyor bu?

Yarın tekrar eticaret yazıp sms at hocam. Bugün sanal kart oluşturursan yarını beklemen gerek.

Ben sanal kart olusturmadan mesaj attim . benim kart da kriterleri karsilamiyormus. Bu kriterler neymis ki biz karsilayamiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kampanyadan yararlanmak için sanal kart olması şartı var. Bir de yeniyse ikinci gün aktif olma durumu

• "6532 MCC kampanyaya dahil değildir" bu kod nedir bkm masterpass ödemeleri bu kapsamdamıdır acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Malum sitede denedim kampanyadan sayılmadı.Bilginize

Belki ilk harcamdan sonra diye belirttiği için saymamış olabilir.2. alışverişi sayarsa haber ederim buradan
  • her banka kart veriyor halk bank vermiyor nedeni ne acaba kart limitim yeterli ama sistemden bakınca yetersiz diyor :)

maaşımın 4 katı kadar limit derler tüm kartların limitini topluyorum çıkarıyorum hala limit var test amaçlı akbanktan limit arttırdım 1500 tl arttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

her banka kart veriyor halk bank vermiyor nedeni ne acaba kart limitim yeterli ama sistemden bakınca yetersiz diyor :)

maaşımın 4 katı kadar limit derler tüm kartların limitini topluyorum çıkarıyorum hala limit var test amaçlı akbanktan limit arttırdım 1500 tl arttı

Kamu bankası olduğu için, kurallara uymak zorunda. Diğer bankalardaki limitlerinizi düşürmezseniz, veremiyor. Diğer bankalar da uyanık. Sırf müşteri başka bankalardan kredi kartı alamasın diye, anormal yüksek limitler veriyorlar.

Bir de kart limitleriniz düşük olsa da, yetmeyebilir bazen. Örneğin başıma YKB'de geldi bu durum. Adamlar iki limit koyuyor. İlki kredi kartı limiti, ikincisi ise müşteri limiti gibi birşey. Ben kart limitini düşürdüğüm halde, Halkbank limit yükseltemiyordu. Sonunda YKB ile görüşüp, müşteri limitini de düşürdük. Oradaki hile enteresan. Sorunca "kart limitiniz düşük zaten" deniyor ama bankalar arası bildirimlerde "müşteri limiti" bildiriliyor. Haliyle her ikisini birden düşürmedikçe, gerçek "kredi kartı limitlerini" düşürmüş görünmüyorsunuz.

Özel bankalar bu konuda pek sıkıntı çıkarmıyor ama kamu bankaları, kanunların ve yönetmeliklerin koyduğu limitlere harfiyyen uymak zorunda.

Bu arada kart limit ve müşteri kandırmaya çalışma gibi hizmetlerde en beğenmediğim banka, Garanti. Sıtkını sıyırıyorlar adamın. YKB de uyanık ama bir Garanti gibi değil. YKB müşteri hizmetleri, ipe un sermiyor en azından, isteneni yapıyor. Garanti bu yönüyle "overrated" bir banka açıkçası (bana göre).

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

her banka kart veriyor halk bank vermiyor nedeni ne acaba kart limitim yeterli ama sistemden bakınca yetersiz diyor :)

Kamu bankası olduğu için, kurallara uymak zorunda. Diğer bankalardaki limitlerinizi düşürmezseniz, veremiyor. Diğer bankalar da uyanık. Sırf müşteri başka bankalardan kredi kartı alamasın diye, anormal yüksek limitler veriyorlar.

Bir de kart limitleriniz düşük olsa da, yetmeyebilir bazen. Örneğin başıma YKB'de geldi bu durum. Adamlar iki limit koyuyor. İlki kredi kartı limiti, ikincisi ise müşteri limiti gibi birşey. Ben kart limitini düşürdüğüm halde, Halkbank limit yükseltemiyordu. Sonunda YKB ile görüşüp, müşteri limitini de düşürdük. Oradaki hile enteresan. Sorunca "kart limitiniz düşük zaten" deniyor ama bankalar arası bildirimlerde "müşteri limiti" bildiriliyor. Haliyle her ikisini birden düşürmedikçe, gerçek "kredi kartı limitlerini" düşürmüş görünmüyorsunuz.

Özel bankalar bu konuda pek sıkıntı çıkarmıyor ama kamu bankaları, kanunların ve yönetmeliklerin koyduğu limitlere harfiyyen uymak zorunda.

Bu arada kart limit ve müşteri kandırmaya çalışma gibi hizmetlerde en beğenmediğim banka, Garanti. Sıtkını sıyırıyorlar adamın. YKB de uyanık ama bir Garanti gibi değil. YKB müşteri hizmetleri, ipe un sermiyor en azından, isteneni yapıyor. Garanti bu yönüyle "overrated" bir banka açıkçası (bana göre).

kamu bankası ile ilgili değil çünkü vakıfbank kart verdi limit yükseltti sonucta oda kamunun bankası bana kalırsa halk bankasının güncellemeleri hemen yapmaması çünkü kart limitlerimi düşürdüğüm halde halk bank sistemde şu kadar kartınız var şu kadar limitiniz var dedi bende öyle bir limitte kartım yok dedim geveledi geveledi sonra yine kart vermedi

• Hocam dediğim gibi, kartta limit yok ama müşteri limitiniz yüksek demek ki. Vermeyecek. Son kalanı da vakıf almış demek ki. Siz bankaları arayıp, müşteri limitinizi kart limiti ile eşit hale düşürün. Bu klasik bir tezgah, bilinen bir yöntemdir.

• Peki parafpuan hemen mi yatıyo deneyen ya da bilen var mı? Şartları okudum göremedim...

• mrt4209 kullanıcısına yanıt
    Puan yok ilk 100 tl alısverısten sonrakı her 100 tl ıcın 10 tl ındırım var.

Dikkat edımesı gereken aynı gun aynı ısyerının ilk işlemi dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 4 Mart 2017; 5:9:2 >
  • Malum siteden tek çekim ile seçip ardından halkbank ı seçen bir arkadaş işlemin başarılı olduğunu söyledi.Ilgililere duyurulur

• KYK ödemesi hem sanal kart kampanyasına hem bahar kampanyasına katılıum sağladı. taksit kampanyasından da mesaj geldi sistemden görünmediği için resim ekleyemedim. iyi forumlar

PARAF SANAL KART KAMPANYASIPARAF SANAL KART KAMPANYASI

• Arkadaşlar buradaki herkes heralde sağlam bir paraf kullanıcısı çözemediğim bir sorun var burada sorayım dedim affedin farklı konu ama yardım gelirse sevinirim bu parafın Hankook kampanyasını kullana varmı kullanamıyorum müşteri hizmetlerinin birisi parafly için geçerli dedi kampanyayı okuyorum öyle bir ibarede göremiyorum diyorum internetten parafa peşin fiyatına taksit yapan sitelerden deniyorum düşen fiyat yok n11 hepsiburada belki lastik firması gözükmüyor diye olmuyordur diyorum ama işte sadece lastik satan yerlerde de olmuyor bu kampanya geçersiz mi sizce arkadaşlar kullanan arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim

• ce.... de olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulka -- 7 Mart 2017; 9:36:49 >
  • kulka K kullanıcısına yanıt
    Bende de olmadı, "Kampanyaya ödeme kuruluşlarından yapılan harcamalar dahil değildir. (6532 MCC kampanyaya dahil değildir.)" Bu şartı bunun için koydular galiba, nereden bileceksek sitenin mcc kodunu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.