Şimdi Ara

▓Paraf/ly 50 tl Kampanyası(05-31 Ekim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
12
Favori
8.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya Detayları
    05-31 Ekim 2017 tarihleri arasına akaryakıt hariç yurt içi tüm banka poslarından yapılacak 100 TL ve üzeri ilk işlemden sonraki her 100 TL ve üzeri isleme 10 TL toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.
  • kyk ödemesi paraf günüm ve bu kampanya ile birleşiyor mu deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu karta basvuruyorum red yiyorum ama maximum karta başvurdum 6590 tl limitli kart verdiler. Nasıl oluyor ve bu kartı almanın yolu yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asilyus10

Bu karta basvuruyorum red yiyorum ama maximum karta başvurdum 6590 tl limitli kart verdiler. Nasıl oluyor ve bu kartı almanın yolu yok mu

Vakıf Halk böyle yapıyor.Şubeden başvurup maaş bodronu ver ama kkb sorgusuda boş limitin olduğundan emin ol.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Şubeye de gittim adam bilmem kac tane kredi kartın var sana çıkmaz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asilyus10 -- 11 Ekim 2017; 11:21:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şubeye de gittim adam bilmem kac tane kredi kartın var sana çıkmaz dedi

10 bankadan 100000 tl limitli kartlarım var.Sıradan bir memurum.En son işbank vermedi.Bir şubede hesap açtım akşama netten başvuruda bulundum.Limit boşluğu kadar anında onayladı.
    Halkta ilk başta vermemişti şimdi 3 asıl 1 ek kartım var.
    Git başka şubeye.Hesaba arada para yatır çek tekrar başvur.
  • Subeye basvurdum. 2 haftadir basvuru bekliyor. Memurlar o kadar kiytirik ki basvuruyu atnislar koseye, 2 haftadir isleme almamislar. Ankara bahcelievler 7. Cadde subesi. Devlet bankasiyla calismak celik gibi sinir istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç haftada geliyor bu kart? 2 hafta önce başvurum onaylandı hala basılmamış

• quote:

Bu karta basvuruyorum red yiyorum ama maximum karta başvurdum 6590 tl limitli kart verdiler. Nasıl oluyor ve bu kartı almanın yolu yok mu

Aynısı oldu limit boşluğun 0 dedi halkdaki görevli 1 sonra maximiles başvurdum 11.000 tl limitli maximiles select onaylandı gönderildi garip banka zaten bi haltada yaramıyormuş eskisi gibi iyiki onaylanmamış

• Puan kazandınız diye mesaj geldi ama mobilden bakıyorum yüklenen puan yok.

Yüklenme zamanı da yazmıyor kampanya şartlarında.

Sorun nedir acaba ?

• mary elen kullanıcısına yanıt
    Bütün kartların limitlerini doldurdum geçen yıl hepsini harcadım. Diğer tüm kartların limitleri bundan yüksek ama en çok puanı Parafly ile kazandım yine de. +taksit kampanyası da düğün zamanı işe yaradı.

Fakat limit arttırın diyorum yok. Kartın birini kapattım yine artmaya yanaşmadı. Halk bank limitiniz dolu diyor başka banka platinium kart gönderiyor iki katı başlangıç limiti var.

Devlet bankası garantici olacak ya. Ohal bahane ettiler en son.

• Ayni gun ayni isyeri dahil degil artik sanirim 2 kere ayni yerden 100 ve 100 yaptim 1. Msj geldi 2. Gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Puan kazandınız diye mesaj geldi ama mobilden bakıyorum yüklenen puan yok.

Yüklenme zamanı da yazmıyor kampanya şartlarında.

Sorun nedir acaba ?

Alisverisin ertesi gunu yansiyor puan

• 109.99'luk market alışverişi yaptım. Ekim kampanyasının kazandınız mesajı geldi ama Parafüstü mesajı gelmedi bana. Sizde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 28 Ekim 2017; 20:0:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

109.99'luk market alışverişi yaptım. Ekim kampanyasının kazandınız mesajı geldi ama Parafüstü mesajı gelmedi bana. Sizde durum nedir?

paraf posundan mı çekildi hocam. paraf üye şartı var o yüzden gelmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

109.99'luk market alışverişi yaptım. Ekim kampanyasının kazandınız mesajı geldi ama Parafüstü mesajı gelmedi bana. Sizde durum nedir?

Carrefour'dan yaptım alışverişi, paraf üyesi ve POS'ta Halkbank yüklüydü.

Parafüstü şartlarında şöyle bir madde varmış, sanırım bununla çakışmış olabilir.
    ParafÜstü uygulaması başka bir İNDİRİM ÖDÜLÜ ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 28 Ekim 2017; 20:35:52 >

• quote:

quote:

quote:

Parafüstü şartlarında şöyle bir madde varmış, sanırım bununla çakışmış olabilir.
    ParafÜstü uygulaması başka bir İNDİRİM ÖDÜLÜ ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

paraf ise yüklenmesi lazımdı hocam. ben migrostan 2 sipariş geçtim paraüstü artı ekim kampanyası geldi hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

paraf ise yüklenmesi lazımdı hocam. ben migrostan 2 sipariş geçtim paraüstü artı ekim kampanyası geldi hocam.

Mesaj gelmediği halde sonradan indirim göründüğü oldu mu peki hiç ekstrede? Müşteri hizmetlerini arayıp (açarlarsa) soracağım olmadı.

• Kasimda da market yaparsan kralsin paraf.

• Parafly da eşler arasında puan aktarımı yapılıyor mu adios gibi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.