Şimdi Ara

PARAF ile Tekzende 250 / 25 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paraf kart tekzen magaza ve tekzen.com.tr de 250/25 indirim.

Dipnot: Paraf çoştu bu ay

• Tekzen Kampanyası

Paraf ile Tekzen’de 25 TL İndirim Fırsatı!

Kampanya 01-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Tekzen mağazalarında ve tekzen.com.tr’de Paraf POS’undan yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Kampanya kodu 1 Ağustos 2017 tarihinde tüm müşterilere SMS olarak iletilecek ve kampanya döneminde Paraf kredi kartları ile tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tüm işlemlerde geçerli olacaktır.

Kampanya kodunun kullanılması ile kasada anında 25 TL indirim uygulanacak, Paraf kredi kartınızdan indirimli tutar tahsil edilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya kodu, Tekzen mağazalarında kasa görevlisine ibraz edilmeli, tekzen.com.tr'de ise satın alım aşamasında ilgili alana girilmelidir.

Kampanya kodu ibraz edemeyen müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Tek fişte/faturada sadece 1 adet kod kullanılabilecek, yapılan alışveriş parçalı olarak ödenemeyecektir.

Her müşteri kampanya boyunca aynı indirim kodu ile farklı tarihlerde birden fazla 25 TL indirimden yaralanabilecektir, kampanya kodu çok kullanımlıdır.

Kampanya tarihi sona erdiğinde indirim kodları kullanılamayacaktır.

Bu kampanya Tekzen ‘in diğer kampanyaları ile birleştirilemez, kampanyalı ürünlerde ve insertte bulunan ürünlerde geçerli değildir.

Kampanya kodu kullanılarak indirimli alınan ürünlerin iadesinde, indirim tutarı iade ürün bedelinden düşülecektir.

Kampanya toplu satış müşterileri için geçerli değildir ve stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya Parafly, Ek kart, Sanal Kart ve Business kartlar dahil, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sms geldi mi size.bana gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerose

Sms geldi mi size.bana gelmedi

sms geldi
  • Tekzen internet sitesinden alışveris yapacagım paraf kartla ama bu kampanya kodu nerden alınacak arkadaşlar
  • telefonlara PARAF adı altında kod gönderildi, birsey yazmanıza veya yapmanıza gerek kalmadan banka kendisi yolladı
  • Arkadaşlar alışveriş yapan oldu mu acaba?

Bana 25 TL indirim kodu geldi ancak kullanamadım.

380 TL lik boya vs alımı yaptım. Kasiyer kodu girdi ekranda 25 TL indirim görünmesine rağmen düşmedi.

Aldığım ürünlerden biri 260 TL lik orada hazırlanan karışım boya olduğu için iade ya da iptal işlemide yapamadım. GEri iade alamayız dediler.

Sonra kasiyer insert ürünü ya da kampanyalı ürün varsa ondandır dedi.

Bizde insert ürünü olmayan ve kampanya ürünü olmayan başka bir ürün denedik onda da görünmesine rağmen yine sistem düşmedi.

Ürün iptali olmadığı içinde 25 TL den olduk. Kilometrelerce gittiğim yol cabası.

EDİT: İnternet sitesinde insert ve kampanyalı ürün hariç yazmışlar. Şimdi gördüm.

Ama SMS bilgilendirmesinde "TÜM ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ" ibaresi var. Ben hiç internete bakmamıştım. Üstelik kampanyalı ürün almadıktan sonra niye 250 TL vereyim ben TEKZEN'e arkadaş.

İnsertte 100 lerce, mağazada binlerce kampanyalı ürün var. Bi baktım aldığım küçücük bir naylon boya örtüsü insertte var. Neymiş 3.99 TL den 2.99 TL ye düşmüş vay anam vay.

SMS ekran görüntüsü de böyle. Parafa şikayette bulundum. 25 lira mı paraf puan olarak verin diye bakalım nolacak.

Alışveriş yapacaklar dikkatli olsun

PARAF ile Tekzende  250 / 25 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 18 Ağustos 2017; 1:10:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.