Şimdi Ara

Paraf ile Paraf sanal işyerlerinden e-ticaret alışverişlerinizde 50 TL ye varan indirim! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
31
Favori
33.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtasova

Biliyorum dostum kampanyada geçerlimi ama halkb posu kalkmıştı bi ara

Sitesinde Halk bank amblemi var ve 3D mesaj onayında halkın pos'u geliyor.
    Puan gelir mi gelmez mi bilemiyorum. Deneyen arkadaşların paylaşmasını temenni ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Sompoda acenteden mail order ile odeyince halkbank posunu otomatik mi seciyor.

Bunu bende merak ediyorum sigortacılar hep mail order yapıyor.

Ama şöyle bişey var. Mail order yapınca parafın +3 taksit olayı hemen yansıyor.

Bana büyük ihtimal olur gibi geliyor. 500 TL ye tek çekim olmalı ki yansısın
  • Kendimi feda edip denedim cephaneci GEÇERLİ sorup durmayın indirim mesajı GELDİ alıntılamayın geçen kampanya biliyorsunuz sektör değişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 3 Ocak 2018; 13:2:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bkm ile ödersek parafdan sıkıntı olmaz dimi? N11 den alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Sıkıntı Olmaz

Neden olmuyor harbiden yaptım mesaj gelmedi ya keşke cevabını bekleseydim

O da eticaret değil mi niye olmadı?

Edit: oluyormuş beyler, sms geç geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 3 Ocak 2018; 13:47:53 >
  • Alışverişler sonrası 50 tl indirim dışında paraf günümden de faydalanabilen var mı? Dönem içi işlemlere yansımış mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt4209

Alışverişler sonrası 50 tl indirim dışında paraf günümden de faydalanabilen var mı? Dönem içi işlemlere yansımış mı?

ParafGünüm'de indirim varsa ikisi birleşmez.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öztuareg -- 3 Ocak 2018; 14:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

Hesaba havale şeklinde aldım hemen sattım. 30 küsür TL cepte şuan için. Parayı kredi kartını ödeyene kadar da faizde tutarım toplam 40 TL civarı getirmiş olur bana.

Edit: Soran arkadaşlar oldu. Nadirgold'dan aldım teb altın hesabına havale şeklinde.

Bir ayda 30 TL yi 40 TL yapan yer var mı, ben de oraya yatırayım.
  • Arkadaşlar bugün paraf günüm fakat ben taksit seçmiştim bunu bankayı arayıp 2 ay ertelemeye çevirebilir miyim ? Telefon alacağimda n11 den 2 ay erteleme olur galiba değil mi taksit değil sonuçta siz ne dersiniz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmtdrsn84 -- 3 Ocak 2018; 14:16:50 >
  • gkaradagli G kullanıcısına yanıt
    total in 100 tl üzerine 10 tl indirim kampanyası bu ay da devam ediyor. Club Total uygulama üzerinde bkm exp. den çekim yapıldığı için sanal olmuyor mu acaba?

Edit: benden önce de birçok defa sorulmuş zaten 3 ü birleşiyor mu diye. Deneyince bakacağız en kötü paraftan 10 totaldan 10, toplam 100 tlde 20 tl indirim olur.

Yalnız bu ara parafın kampanyalara yetişemiyorum. Geçen ay 31 inde zar zor depoda 100 tl yer açtım da 3. 100tl oldu 40 tl hediye geldi. Daha onu bile kullanmadım. Millet depoyu doldurmaya biz boşaltmaya uğraşıyoruz tey Allahım yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 3 Ocak 2018; 15:39:43 >
  • memothegreat kullanıcısına yanıt
    kaç gram aldın hocam
  • öztuareg kullanıcısına yanıt
    30 u 40 yapan mı demişim nerenle okuyorsun. 30 küsür lira satıştan kar yaptım dedim. 632 liraya sattım Nadirden aldığım 4gr altını Teb'de. Parayı İNG %14 e-turuncuya attım 1 ayda net faiz geliri 6.13 TL olacak. Bende bu işlemden toplamda 40 TL'ye yakın kazanmış olacağım. İlla rakam mı verelim. 40 değilde 37 kazanmış olsan kazanç değil mi yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    4 gr aldım en düşük o var zaten alınabilen hesaba havale şeklinde. 650 TL civarında altın fiyatına göre küsürat değişiyor anlık. 600e gelmiş oldu yuvarlak hesap. 632.11 TL'ye sattım Teb'de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrenhayt46

ELEKTRIK-ELEKTRONIK ESYA.BILGISAYAR

yüzde 0.5 gibi de puan veriyor.

Cevabınız için teşekkür ederim sağolun.
  • N11 den oto aksesuar %10 indirim oldu sms geldi.

• Hepsiburada.com geçerlimi?

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba..

Trafik sigortamı yeniledim, VDF online işlemlerden , Anında mesaj geldi sanal alışverişten 50 TL kazandınız diye..
    üstelik 3d ile de yapılmadı ödeme.. Dünden bugünü de paraf günüm olarak seçmiştim ama işlem daha provizyonda bekleyenlerde bile görünmüyor..
    o da gelirse ballı lokma tatlısı olacak..
  • altın için nereleri kullanabiliriz , çeyrek alacağım ?
  • Puan mı geliyor extre indirimi mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.