Şimdi Ara

Paraf ile Paraf sanal işyerlerinden e-ticaret alışverişlerinizde 50 TL ye varan indirim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
31
Favori
33.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Araba sigortası gelmişti. Paraf günüm le beraber süper olur

gelmez puan

Neden gelmesin ki...

En kötü ihtimalle paraf günüm olmaz.

Müşteri lehine fazla olan geçerli değil mi zaten

Paraf Günüm kampanya seçenekleri aynı türdeki bir Paraf kampanyası ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #002# -- 2 Ocak 2018; 18:37:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Hocam paraf günü sizde indirim olabilir, bende de indirim. Fakat paraf günü hediye türünü ve gününü her ay değiştirebilirsiniz. Yani ben kampanyadan faydalanacak olursam önce mhyi arayıp parafgünü tercihimi paraf para olarak değiştiririm, sonra işlem yaparım. Hem indirim, hem paraf para gelir. İsteyen taksit ya da öteleme ile de bu kampanyayı birleştirebilir. Ama paraf günü tercihiniz indirimse birleşmez, sadece büyük olan ödül gelir.

O kadar paraf para vermiyor ki!
    Ama hiçyoktan iyidir öyle yapılması.
  • Jeak kullanıcısına yanıt
    Halkbank genelde işlem dönemicine düştüğünde indirimi uygular. Hem paraf günü hem de paraf üstünde böyle yapıyor. Ekstre kesimine bırakacağını zannetmem.

• haacar kullanıcısına yanıt
    Hocam paraf internet alışverişi kampanyaları için hep ya bu ifadeyi ya da e-ticaret alışveriş ifadesini kullanıyor. Paraf üyesi iş yerlerini kastediyor. Parafa vade farksız taksit yapan yerler üye iş yeridir. Taksit yasaklı bi sektörde(mesela restoran, market) işlem yapacaksanız parafin sitesinden üye işyeri olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Gelelim paraf posundan çekilme mevzusuna: paraf üye işyerinden alışveriş yaptığınız halde site parayı başka banka posundan çekerse itiraz hakkı doğar. Çünkü internet işleminde iş yerini "paraf posundan çek" diye uyarma şansımız yok. Mhyi arayıp "ben üye işyerinden alışveriş yaptım, ne bileyim adamın akbank posundan çekeceğini"dediginizde halkbank genelde müşteri memnuniyetini önemser bi tavırla indirimi verir.

İşi garantiye alıyım istiyorsanız; vade farksız taksitli alışveriş yaparsanız, işyeri vade farksız taksit yapabilmek için mecburen paraf posundan çeker.

Benden bu kadar.

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Üyeyse bence olur. Cephaneci üye o da olur. Altungold üye değil.

Uyarmak için tetikte bekleyenlere not: Şartlarda kuyum olmaz demiyor. Gizli yazacak bisey de yok. Ondan da para kazanıyor banka.

Şartlarda vergi dahil değil dese de en güzeli mtv olur. Sanki geçen sene benzer bi kampanyaya dahil olmuştu ve hem ocak hem temmuz ödemiştim. Deneyen olursa lütfen paylaşsın. Ben son gün işlem yapabileceğim, erken denersem yazarım.

• gramaltin.com altungold.com nadirgold.com hangisi paraf üye iş yeri deneyen var mı 500tl altın alıp geçelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 2 Ocak 2018; 19:14:28 >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Bir üst mesajda yazıyor.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    peki, nadirgolddan alıp deneyen var mı bende alayım ona göre
  • Arkadaşlar n11 den elektronik ürün alsak sıkıntı olmaz değil mi ?Şartlarda bir olumsuzluk göremedim ben sadece n11 paraf sanal posu kullaniyor mu acaba

• necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    3d üye işyeri olmasa da çıkar, söz konusu altınsa. Fakat 3d ödemeyi yaparken tarayıcıya bakarsanız hangi bankadan çektiğini anlarsınız: aksanalpos, garantipos gibi ifadeler çıkar tarayıcıda.

• Uçak bileti de olur. Bir önceki benzer kampanyada hem pegasus hem de thy den almıştım.
    İkisine de indirim gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

gramaltin.com altungold.com nadirgold.com hangisi paraf üye iş yeri deneyen var mı 500tl altın alıp geçelim

Gram altın ve nadir üye işyeri ama bu kamp da denemedim henüz.deneyince yüksek iht olur.tek çekimde avantaj var.ama taksitli olunca sadece nakite çevirmiş oluyorsunuz

• Kampanya sanal kampanyası ama sanal kart kullanımına dair ibare göremedim.
    Sanal kart kullanıp alışverişinden indirim kazanan var mı? Bir daha normal kart numarası vermeyelim.
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    tek çekim alacağım taksite gerek yok denerseniz bilgilendirin teşekkürler şimdiden
  • biletixden tiyatro bileti alsam indirim gelir mi

• quote:

quote:

quote:

gelmez puan

Neden gelmesin ki...

Paraf Günüm kampanya seçenekleri aynı türdeki bir Paraf kampanyası ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır

en kötü değil paraf gunum zaten gelmeyecek..sigorta diyorsunuz

bu kmp ozelınde de paraf sanal gecen sigorta bulmanız gerek

hadi buldunuz.. buyuk ıhtımalle maıl order gecıleceği için yine puan gelmeme ihtimali var

parafla sıgorta ödenmez bu sebeple

• necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    hocam uye isyeriyse ve parafposundan cekerse verir. hicbir engel yok bu durumda. nadirgolddan hic alisveris yapmadigim icin uye isyeri mi bilmiyorum. o mesajda sadece suna dikkat cektim; altin alirken mutlaka 3d cikar, uye isyeri olmasa da cikar. yani 3d istemekle uye isyeri olmanin bi bagi yok.

• Sanal market hem e ticaret hem market olmaz mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

gelmez puan

Neden gelmesin ki...

en kötü değil paraf gunum zaten gelmeyecek..sigorta diyorsunuz

bu kmp ozelınde de paraf sanal gecen sigorta bulmanız gerek

hadi buldunuz.. buyuk ıhtımalle maıl order gecıleceği için yine puan gelmeme ihtimali var

parafla sıgorta ödenmez bu sebeple

Bugün baktım Anadolu sompo Japon ethica ve daha birçok şirket paraf üyesi.

Geçen yıl 3 defa sigortadan paraf günüm indirimi aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #002# -- 2 Ocak 2018; 20:33:11 >

• paraf gunum sigorta alan tek sizi gordum açıkçası

aldıgınız yerı sektor sıgorta mı gecmıyor acaba

sartlara uymuyor sıgorta odemesı

bana kaç kere olumsuz cevap verdıler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.