Şimdi Ara

Paraf/fly Sevgililer Günü Kampanyası 40 tl parafpara! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
13
Favori
9.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Akbank Neo ' da bu ben de bu sorunu yaşıyorum 3 yıldır ( MTV ) .

Tüm kartlarını web ' e açan kısa ama kodunu bulup , SMS atmayı denediniz mi?

Yada farklı kart talep edin .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Buradaki üyeler zaten böyle yapıyor. Bu bir yöntem değil ki !

Bunu düşünen , deneyen , yapmayanlar var dediyseniz bilemiyorum.

Paraf kampanyalar ANA KONU mevcut olsa da , üyeler zaten kar & zarar , kolaylık , yerine göre sektör & üye işyerini testini en az 5 yıldır yapıyorlar. Tecrübeler de yazılıyor.

Ben yeri geliyor metro marketten ( paraf ile hiç avantajı yok ) farklı bankaya ait kartları 500 TL ye 10 kart 1000 TL ye 25 kart çekiyorum.

Gözümden birşey kaçmadı yada yanlış okumadıysam mesajınız bilinen & uygulanan bir yöntem.

• batyaz kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı kampanyalarını takip eden çok az bir azınlık var ,

Bakmayın reklam , uygulama ve kampanyalara ! İnsanlar nakit harcıyor ! Buradaki kampanyaların çoğunu mağaza , market , AVM çalışanları bile bilmiyor.

DH forum konu , kampanya aktifliğine bakarak haklı olsanız da ! Yakıt , giyim , ayakkabı , altın , gıda , fatura ödemelerini NAKİT yapan milyonlar var.

Örneğin ;

İğdaş bayisine gidiyorum ( 2/3 taksit kartına kampanya var , eski den 3/5 idi ) halen kış dönemi 5 ay yüksek faturaları NAKİT ödeyen teyze & amcalar var , genel de gün için de bayanlar da görüyorum. İğdaş faiz oranı ile 3/6 taksit yaptıranlar bile var :))

Diyorum ki ! SMS at , uygulamadan onayla yada bankadan İĞDAŞ vezmesi pos cihazı görünce ( Vakıfbank ) bunu zaten ücretsiz taksit yapacak !!! kimse idrak edemiyor.

Kendiniz için bu kampanyaları takip ediyorsanız tabi işiniz zor ! Mesela şuanda metro market her ay Akbank , bonus , ing , qnb , YKB ' ye dönem dönem ( 20/25 gün aralıkla ) 300/30 puan veriyor. Ben kkartı bulamıyorum :)) Oradan binlerce lira kazanabilirsiniz , potansiyel çok fazla ama biraz çevreniz olacak !!! Bolca kredi kartı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 18 Şubat 2019; 6:48:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Buradaki üyeler zaten böyle yapıyor. Bu bir yöntem değil ki !

Bunu düşünen , deneyen , yapmayanlar var dediyseniz bilemiyorum.

Paraf kampanyalar ANA KONU mevcut olsa da , üyeler zaten kar & zarar , kolaylık , yerine göre sektör & üye işyerini testini en az 5 yıldır yapıyorlar. Tecrübeler de yazılıyor.

Ben yeri geliyor metro marketten ( paraf ile hiç avantajı yok ) farklı bankaya ait kartları 500 TL ye 10 kart 1000 TL ye 25 kart çekiyorum.

Gözümden birşey kaçmadı yada yanlış okumadıysam mesajınız bilinen & uygulanan bir yöntem.
    Senin bilmen baskalarinin bildiği anlamını gelmez ki kardeşim.:)Ki pek çok arkadaş da özelden sordu.Her neyse ben paylaşayım da birilerinin işine yarar.Forumun amacı bu zaten.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Sorun burada zaten ! bu konu sahibi ve ana konu ( her banka kredi kartı ana konusu var ) hem bilgili hem de paraf kkartı 5 yıl önce çıkmıs.

Sıcak fırsatlar da bu tarz yöntemler %99 oranında 100' lerce kez denemiş oluyor.

Bilginin tazelenmesi başka, benim herseyi konu açmadan , mesaj yazmadan biliyor olmam başka,

Ki zaten paraf kampanyalar ana konu mevcut, yöntemler bugün itibariyle biliniyor,

Bu konu kampanya bitince geriye düşer, ana konuda faydalı paylaşım ve yöntemler suoak daha verimli olacaktır,

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Artık maksimum posu giyim olarak gözükmüyor CardFinans sevgililer günü kampanyasından alışveriş yaptım dahil olmadı

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Artık maksimum posu giyim olarak gözükmüyor CardFinans sevgililer günü kampanyasından alışveriş yaptım dahil olmadı

• BARISKKK B kullanıcısına yanıt
    maksimum pos paraf için, cardfinans için diğer banka kredi kartları seçeneğini işaretleyin..
  • Sahibinden sitesi kampanyaya dahil olur mu? Bilen var mi

• parafgunum ve paraf sevgililier gununden yararlanmak ıcın hangı posu secmem lazım arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada geçiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

parafgunum ve paraf sevgililier gununden yararlanmak ıcın hangı posu secmem lazım arkadaslar?
    Paraf halk bank posu

• Selamlar,
    Etuğrulda hangisini seçmeliyiz?
  • Bershka internet sitesinden yaptığım alışveriş sayılmadı.
    Sebep iyzico üzerinden satış yapılması. Ne yapılabilir acaba?

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Daha önceki benzer kampanyada MH kampanya sonrası kayıt açtırın işlem yaparız demişti. Arayıp sorun en doğru cevabı onlar verir.
  • hepsiburada n11 geçiyor
    watsons alışveriş kabul etmedi mh aradım cevap bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.