Şimdi Ara

Paraf'da artık K.Kartı Aidatı alacak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
88
Cevap
10
Favori
16.723
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Paraf'da artık K.Kartı Aidatı alacak...
Giriş
    7547 Mesaj
    Bugün internet şubesine girdiğimde 1 şubatta sözleşme revizyonu yapıldı blba bla diye pencere açıldı...

Aklıma geldi ama yok yapmazlar da dedim içimden ama yapmışlar...

Şimdi mail attım, eski-yeni müşteri farkediyor mu? biz aidatsız diye almıştık diye, cevaba göre iptal ettireceğim kartı...

|
    |

• fetoşun finans kurumu da dıt ı çıkardığı zaman asla yıllık aidat alınmayacak demişti , almaya başladıkları ilk ay hemen iptal ettirdim şerrefsizlerin kartını...

• DH Yönetici
    7547 Mesaj
    Sözleşme güncellemesi 1.Şubat.2017 tarihli olduğundan eskiye dair sözler unutulabilir, banka bu nede olsa...

• DH Yönetici
    7547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ErsLy

quote:

Merhaba ***** Bey,

BDDK ‘nın Finansal Tüketicilerden Alınacak Ücretlere İlişkin Usül ve Esaslar Hakkında çıkarmış olduğu yönetmelik gereği ; Banka Ve Kredi Kartı ücretleri Maddesi kapsamında Parafly ve Paraf kartlarımızdan kart üyelik aidatı alınmaktadır. Parafly kartlarımızın avantajlı özelliklerini http://www.parafly.com.tr/ linkinden takip edebilirsiniz.

Halkcard kartlarımızdan kart üyelik aidatı alınmamaktadır.

Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetleriniz için 365 gün 24 saat Halkbank Dialog’u 0 850 222 0 400 numaralı telefondan arayabilir, ayrıca www.halkbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Halkbank Dialog

:(
    quote:

Orijinalden alıntı: ErsLy

quote:

Merhaba ***** Bey,

BDDK ‘nın Finansal Tüketicilerden Alınacak Ücretlere İlişkin Usül ve Esaslar Hakkında çıkarmış olduğu yönetmelik gereği ; Banka Ve Kredi Kartı ücretleri Maddesi kapsamında Parafly ve Paraf kartlarımızdan kart üyelik aidatı alınmaktadır. Parafly kartlarımızın avantajlı özelliklerini http://www.parafly.com.tr/ linkinden takip edebilirsiniz.

Halkcard kartlarımızdan kart üyelik aidatı alınmamaktadır.

Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetleriniz için 365 gün 24 saat Halkbank Dialog’u 0 850 222 0 400 numaralı telefondan arayabilir, ayrıca www.halkbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Halkbank Dialog

:(

Alıntıdaki maili bana da attılar, bende 850lili hattı aradım ama az daha kanser olacaktım.

Neyse ulaştım bir şekilde, telefona çıkan MH temsilcisi Paraf Gold karta kart ücreti yok diye 3-4 defa tekrar etti.

Şimdi bana ücret alınacak diye gönderilen maile yazacağım bakalım ne diyecekler..

• DH Yönetici
    7547 Mesaj
    Bunlar aidat yok demelerine rağmen an itibariyle 67 tl aidat itelemişler.

Bana gönderdikleri Tweeti de silmişler.

Okkalı bir küfürü hak ediyorlar ama işte.

15 dakikadır telefonda bekliyorum bakalım.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.