Şimdi Ara

Paraf Aytemiz (4*100 e 50 Lira Paraf Para-15 Ağustos-30 Eylül)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında 15 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce AYTEMİZ yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
    Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ekim 2017’ye kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir.
    İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
    Paraf üyesi Aytemiz istasyonları,www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına AYTEMİZ yazılarak listelenebilmektedir.
    Aytemiz Araçtan Öde ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir.
    Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
    10 Ekim 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır.
    Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
    Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
    Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

• PO,BP,Opet gibi yaygın istasyonlarla neden kampanya yapmazlar ki anlamak mümkün değil.
  • keşke gazcıları da düşünseler 75 yap bari
  • Opet ve total boşa çıkacak yarın. Bu ikisinden birisi gelir diye düşündüm ama Lukoilden sonra aytemiz dediler. Lukoilden yararlanmadım bundan da yararlanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytemiz'in Cumartesi indirimiyle beraber kombo yaparız süper olur.Cumartesi 20-30 kuruş aşağıdan satıyorlar akaryakıtı

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Aytemiz'in Cumartesi indirimiyle beraber kombo yaparız süper olur.Cumartesi 20-30 kuruş aşağıdan satıyorlar akaryakıtı

Bütün Türkiye de ki aytemizlerde mi cumartesi günü indirimli veriliyor yakıt?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Aytemiz'in Cumartesi indirimiyle beraber kombo yaparız süper olur.Cumartesi 20-30 kuruş aşağıdan satıyorlar akaryakıtı

Onu bilmiyorum üstad, çekmeköy-çamlık dan indirimli alıyorum ama

• eksiden çıkmak için kullanılabiliyor değil mi?
  • aytemiz güvenilir mi? shellcardla alınca da 100 liraya 7,8 lira puan veriyor zaten!
  • william.07 W kullanıcısına yanıt
    7.8 lira puan kazanmak için ne yapmak gerekiyor hocam sanki fazla dediniz biraz.
  • quote:

quote:

quote:

Peki hocam çamlıktaki istasyon kampanyaya dahil mi?
  • Daha dün 100 liralık aldım. Üzüldüm doğrusu

Zaten ben bir şeyler alıyorum arkdan paraf kampanya yapıyor.

Biraz internetten bakınca
    http://****/2vFnMXq
    http://****/2wac5uj
    http://****/2w9Z2c5
    http://****/2vFyPQE
    http://****/2w6O48g
    http://****/2fH8FsQ
    http://****/2x0r2wc

motoru ele almak da varmış. Aman aman kalsın kampanya...

• Hocam shell in uygulaması var orada kampanya oluyor 100 tl ve üzeri alırsanız 11 kat puan veriyor o da yaklaşık 100 tl de 7,8 tl ye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

quote:

quote:

Peki hocam çamlıktaki istasyon kampanyaya dahil mi?

Henüz bilgim yok hocam, yolum düşerse sorarım

Shell uygulamasında nerde var böyle bir şey?

• Hocam shellde zaman zaman (benim gördüğüm haftalık oluyor) 100 TL üzeri 11 kat puan veriyor bunun için uygulamayı takip etmek gerekiyor örneğin ben 100 TL'ye 66 puan aldım 660 puan da uygulama verdi bu 726 puan yani 7,26 TL yapıyor

Teşekkürler.ben de marttan beri yüklü uygulama böyle bir şey görmedim,belki de dikkat etmedim.ama daha önce birinin yazdığını da görmemiştim bununla ilgili

• Paraf Aytemiz (4*100 e 50 Lira Paraf Para-15 Ağustos-30 Eylül)

Paraf Aytemiz (4*100 e 50 Lira Paraf Para-15 Ağustos-30 Eylül) hocam böyle oluyor

• quote:

sadece dizelde mi acaba benzin de geçerli mi bu indirim
    O nasıl oluyor. Ben 100 liralık alınca 66 puan yani 66 kuruş veriyor

Edit: cevar vermişsiniz pardon. Malesef öyle teklifler gelmiyor bana hiç

Ayrıca Aytemiz mazot nasıl kullanan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 16 Ağustos 2017; 1:29:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.