Şimdi Ara

Paraf anneler günü 30 parafpara (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
9
Favori
4.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün 500 e tamamladım. işlemden sonra bir gün geçti bugun paraf para yatmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 9 Mayıs 2020; 12:1:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 150 ye değil 2. 150 ye 10 tl veriyor ona dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

Hocam son durum ne oldu geldi mi puanlar?

Alıntıları Göster
    Gelmedi paraf günüm anneler günü e-ticaret 3taksit hiç biri yansımadı. Kayıt oluşturdum. Bundan sonra gece işlem yapmayacağım tahminim hesap devir saatine filan denk geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

arkadaşlar elektronikte hangi siteler var acaba? N11 Hepsiburada gittigidiyor?
    https://forum.donanimhaber.com/isyeri-banka-pos-sektor-bilgisi-ana-konu--143251833

yukarıdaki konudan bakabilirsiniz hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

En iyi komboyu anlatıyorum AG'de 10 mayıs gününü paraf günüm %5 indirimi seçmeniz gerekecek.

9 Mayıs yani bugün 150TL yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten kazanıyorsunuz.

10 Mayıs yarın ise 350 tl yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten 30 tl anneler gününden 17,5 TL ise paraf indirimi kazanıyorsunuz.

Özetle ag den 2 günde toplam 500tl harcayıp 67,5 TL kazanmış oluyorsunuz.

*İsterseniz ilk 350 sonra 150 yapabilirsiniz paraf gününüz 350yi yaptığınız gün olsun ki %20 indirim oranınız daha çok olsun
    ilk 150 ye vermiyor yalnız ona da dikkat...
  • ulex kullanıcısına yanıt
    KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan gün içinde yapılan değişiklik anında kabul oluyor mu peki?

Örneğin günü şimdi değiştirsem, 5 dakika sonra alışveriş yapsam yararlanmış olur muyum?
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım paraf gününden bahsediyorsunuz, alışveriş yapmadan değiştirirseniz hiç bir sorun olmuyor önce gün değiştirin sonra alışveriş yapın şartlara uygun alisverisse kazanımlarınız gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 10 Mayıs 2020; 0:39:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf günüm sadece müşteri hizmetlerinden değiştiriliyor o da mümkün değil kaç kez aradım ya kapanıyor ya da dakikalar boyu bekletip bağlanmıyor.

Olur. Ben her ay öyle yapıyorum. Yatmadığı hiç olmadı ama nolur nolmaz diye ekran görüntüsü de alıyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ankdemir

Paraf günüm sadece müşteri hizmetlerinden değiştiriliyor o da mümkün değil kaç kez aradım ya kapanıyor ya da dakikalar boyu bekletip bağlanmıyor.
    Paraf mobil uygulamasında paraf günüm bölümü var. Müşteri hizmetlerini aramadan oradan paraf gününü değiştirebilirsiniz

• Amazon'u kabul etmemiş. Sektör elektronik diye biliyorum ama ödeme sistemi IYZICO diye sanırım. Kayıt açtırmak gerekir mi?
    Değişiklik olmadıysa;

Kampanya bitiminde destek bildirimi açıyorsunuz, elle sonradan ekliyorlar.
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    birleşir
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Olmuş galiba, Yarım saatlik bir MH'ne bağlanma sürecinden sonra ödeme sağlayıcı farklı (IYZİCO) diye kabul etmediler.

Diğer e-ticaret vs. tüm kampanyalardan amazon alışverişlerinde puan kazanımı olmuştu. Bu kampanyanın koşullarında, yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 500 lira ve sanal pos dajildir diye yazıyordu halbuki.

İnternet şube üzerinden de yazdım durumu, MH hizmetleri çalışanı acemi olabilir belki?

Amazon.com.tr alışverişinden kampanya dahilinde puan kazanabilen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 11 Mayıs 2020; 14:8:12 >
    Bu kampanyada sektör kısıtı olduğu için sistem o anda kabul etmiyor ama dediğim gibi sonradan ekleme yapıyorlar. Bence şansınızı tekrar deneyin. Acemi birine denk gelmiş olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmuhendis -- 11 Mayıs 2020; 14:15:40 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.