Şimdi Ara

Paraf anneler günü 30 parafpara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
9
Favori
4.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün değişikliği yapmak mümkün oluyor fakat sistem tür değişikliğine izin vermiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymaneren

paraf günüm için en avantajlı seçenek hangisi?
    Kişiden kişiye değişiyor ama ben genelde %5 indirimi seçiyorum. Duruma göre taksit veya erteleme de seçilebilir.

Tek sıkıntı paraf üye işyeri şartı olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcente70

Emin misin hocam aynı gün aynı işyerinden ikinci alışverişe verdiğine. Şartlarda vermez yazıyor çünkü.

Alıntıları Göster
    Onu demek istemedim hocam
    Benım sorum aynı gün paraf günümde 200+150+150 yapsak paraf günümden 20tl indirim gelirmi diye soracaktım
    Yanlış anlaşıldı soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

Onu demek istemedim hocam
    Benım sorum aynı gün paraf günümde 200+150+150 yapsak paraf günümden 20tl indirim gelirmi diye soracaktım
    Yanlış anlaşıldı soru

Alıntıları Göster
    hiç sıkıntı olmaz sonuçta üye işyerinden yapılan işlemlerin %5 i sayılacak en fazla 20 TL tabi,parça parça yapsanda tek yapsanda 20 TL indirim yansır bence...
    Ben iki çocuğum için ayrı ayrı ÖSYM Sınav ödemesi yaptım ikisini de saydı. Sonuçta aynı işyeri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egridereli -- 6 Mayıs 2020; 16:43:9 >
  • gitti gidiyor ve emlak vergisi ödemesi geçerlimi?
    sayaç şeklinde mi oluyor, parça parça alıp toplam 500 yapınca verir mi?
  • MediaMarkt birleşir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Paraf günüm ve e ticaret kampanyası ile makul bir seviyeye geliyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gothamcity kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim çok sağolun artık kombolarla oranı yükseltmeye çalışacağız.

• Arkadaşlar altungoldda paraf günü ve anneler günü birleşir mi?

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Evet

• Merhaba arkadaşlar trendyoldan Gardırop alacağım.500 e 30 dan faydalanabilir miyim? Trendyolun posu ne olarak geçiyor bilmiyorum.
  • Arkadaşlar şimdi ag den 250₺ lik gram aldım parafgunum bugun. Ancak ne e-ticaret kampanyasını ne anneler günü kampanyası sayaç işlemedi. 3 taksit için mesaj da gelmedi. İlk defa böyle birşey oldu acaba gece yaptım alışverişi ondan mı oldu ki? Daha önce böyle birşey başına gelen var mı?

• hasebu kullanıcısına yanıt
    Giyim geçiyordu sanirim.

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Paraf posunu sectiniz mi? Paraf günüm ertesi gunu yansır. Ben 500 aldim 30 geldi ertesi günü 20 tl paraf günüm de yatti

• quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Paraf posunu sectiniz mi? Paraf günüm ertesi gunu yansır. Ben 500 aldim 30 geldi ertesi günü 20 tl paraf günüm de yatti
    Paraf pos sectim. Hatta 1 saat önce filan eşimin kartından aynı işlemi yaptım sorunsuz geldi mesajlar anında sayaca da işledi. Acaba gece hesap devir saatine filan denk geldik ondan mı oldu diye düşünüyorum. En kotu ihtimal hiç bir şeye saymasa bile 3 taksit olması lazım di diye düşünüyorum.

• OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    Paraf pos ise sayar annelere de sayar ama aynı gün aynı işyeri ise e-ticaret e saymaz ikinci 150 saymaz

• arkadaşlar elektronikte hangi siteler var acaba? N11 Hepsiburada gittigidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Paraf pos sectim. Hatta 1 saat önce filan eşimin kartından aynı işlemi yaptım sorunsuz geldi mesajlar anında sayaca da işledi. Acaba gece hesap devir saatine filan denk geldik ondan mı oldu diye düşünüyorum. En kotu ihtimal hiç bir şeye saymasa bile 3 taksit olması lazım di diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam son durum ne oldu geldi mi puanlar?
  • En iyi komboyu anlatıyorum AG'de 10 mayıs gününü paraf günüm %5 indirimi seçmeniz gerekecek.

9 Mayıs yani bugün 150TL yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten kazanıyorsunuz.

10 Mayıs yarın ise 350 tl yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten 30 tl anneler gününden 17,5 TL ise paraf indirimi kazanıyorsunuz.

Özetle ag den 2 günde toplam 500tl harcayıp 67,5 TL kazanmış oluyorsunuz.

*İsterseniz ilk 350 sonra 150 yapabilirsiniz paraf gününüz 350yi yaptığınız gün olsun ki %20 indirim oranınız daha çok olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

En iyi komboyu anlatıyorum AG'de 10 mayıs gününü paraf günüm %5 indirimi seçmeniz gerekecek.

9 Mayıs yani bugün 150TL yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten kazanıyorsunuz.

10 Mayıs yarın ise 350 tl yapıyorsunuz 10 tl e ticaretten 30 tl anneler gününden 17,5 TL ise paraf indirimi kazanıyorsunuz.

Özetle ag den 2 günde toplam 500tl harcayıp 67,5 TL kazanmış oluyorsunuz.

*İsterseniz ilk 350 sonra 150 yapabilirsiniz paraf gününüz 350yi yaptığınız gün olsun ki %20 indirim oranınız daha çok olsun
    Evet kardeşim ya.Iki güne bölmek benim aklima gelmedi hiç.Ertesi güne biraksam olurmuş birini.Sag ol iyi düşünmüşsün. Bu arada Vakıf Emeklilik BES ödemesi 150/10'da geçerli oluyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.