Şimdi Ara

Paraf Akaryakıt Sektöründe 50 TL Parafpara!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
6.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    • 1 Kasım – 15 Aralık 2021 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri beşinci harcamaya 50 TL ParafPara verilecektir.
    • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden YAKIT yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir. 
    • Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
    • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
    • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir. 
    • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    • Paraf, Parafly, Parafree ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. 
    • Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    • Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 31.01.2022 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 01.02.2022 tarihinde geri alınacaktır. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Kasım 2021; 0:10:45 >

• Sonunda akaryakıt kampanyası geldi
  • ahmetborhan A kullanıcısına yanıt

Pek gelmiş gibi görünmüyor.

• 750 lira harcatacak, pek cazip değil

• eranyumm kullanıcısına yanıt

Bence gayet güzel bir kampanya olmuş. 45 gün süresi var. Akaryakıt firması bağımlı değil. Kazanılan puanlar belli bir markaya bağlı değil.

Keşke sürekli bu kampanyası aktif olsa Paraf'ın.

• Uzun yol yapana çok iyi, marka sınırlaması yok.
  • Güzel görünüyor. 4 harcama olsa daha iyi olurdu ama 45 gün yaptıkları için o da çok sorun değil. Marka ve pos zorunluluğu olmaması da güzel. Vakıfbank daha iyisini yapmazsa bu kartla alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 1 Kasım 2021; 10:7:12 >
  • Bu kez güldürmedi.
  • İş bankası 4x125/40 TL var.
    Daha yapılabilir duruyor.
  • sanal kart ile ilgili madde yok mu,

ben mi göremedim,

oluyorsa iyi

• 10 gün geçmiş. sanal deneyen yok mu?

edit: olumlu, şimdi aklıma geldi, keske 200 yapsaydım e ticaretle birlesseydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 12 Kasım 2021; 21:6:30 >
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Sanal hangisi hocam Aytemiz mi?
  • fonseca_ F kullanıcısına yanıt

yesss..

• Ticari kartlarda hep 2 kat veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 12 Kasım 2021; 21:21:30 >

Ben yükledim ama cüzdanda görünmüyor. 12 saat geçerli bir kodla tutar gözüküyor. İptal seçeneği de var. 12 saat sonunda ne olacak acaba? Yanlış şekilde mi yükledim?

• yakıt almak için kod oluşturmuşsunuz, 12 saat sonra kod iptal olup, bakiye hesabınıza dönecek..

EKLEME: 200 tl yükleme sonucu, akaryakıt ve e ticaret kampanyaları birleşiyor,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 13 Kasım 2021; 10:13:11 >

12 saat sonunda iptal oldu.

Yükleme esnasında paycell ya da BKM ekspres ile ödeme seçerseniz "Aytemiz cüzdana yükle" aktif.

Kredi kartı seçerseniz "İşleme Devam Et" aktif oluyor. Ben kredi kartı ile yüklemek istiyorum. Kartı BKM ye tanımlasam olur mu acaba? Ya da farklı yolu varsa nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaragul40 -- 13 Kasım 2021; 17:34:51 >
  • mkaragul40 M kullanıcısına yanıt

ben BKM ile yapıyorum..

Teşekkürler. Ben de öyle deneyeyim.

• Son iki yakıt alımım gözülmüyor ne kadae zamanda yansıyor paraf uygulamaya?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.