Şimdi Ara

Paraf 3x250 TL ye 60 TL paraf puan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
21
Favori
30.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PRM ile denedim, olmadı. Bir başka arkadaş denemiş ve olmuş. Acaba neyi farklı yaptım. Başka deneyipte olan var mı?
    Özelden de cevaplarsanız olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anadolu hayat bes olmadı
  • AG terminale açık olmayan işlem hatası veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor'dan yaptığım 270 tl lik alışveriş sayılmadı, neymiş dönemiçine 90 tl (3 taksit kampanyası kapsamında 3 e bölündü) yansıdığı için, bu işlem sayılmazmış. böyle saçma birşey söyledi müşteri temsilcisi.
  • ag olumlu olduğunu yazmış zaten arkadaşlar, taksiti soranlar olmuş evet 3 taksit de yapıyor
  • AG den Önce 400 lük sonra da 100 tl lik aldım farklı günlerde. Kullandığım puanlar hariç.. İlkinde puanım vardı önceden. 2.de de 1. alışverişten yani bu kampanyadan kazandığım puan vardı onları da kullanmış oldum.

İlkinden paraf günümden faydalanmak için 400 yaptım sonra uygulamada 100 tllik alışverişe 20 kazanın diyordu ondan 100 daha aldım.

Sonuç olarak 500 tlye 60 puan kazanmış oldum. He ag de altın fiyatı gram başına 10-11 tl pahalı piyasaya göre. Ama puanlarımı kullanmak için ve alışveriş yapmadan (yani herhangi başka bi alışveriş ihtiyacım olmayan) kampanyadan faydalanmak için avantajlı oldu denebilir.

Kalan 250 liliği de saklıyorum kenarda ihtiyacım olursa 30 nisana kadar başka bi alışveriş yaparım olmazsa yine ag den alırım

YALNIZ DİKKAT : AG DEN KART PUANIMI ALTIN PUANA DÖNÜŞTÜRÜRKEN 2 SEFERDE DE KÜSURATLARI YEDİ SİTE TALEP OLUŞTURUP GERİ ALDIM..
    ÇOK SAÇMA 20-30 kuruş önemli değil ama milyonlarca işlem yapıldığını düşünürsek 1 milyon çarpı 20 kuruş mesela = 20 milyon kuruş : 200 bin tl yapar

• moguz M kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi nasıl yaptınız hocam, mail order işlemi ile mi, yoksa anadolusigorta.com.tr'den mi yaptınız.

• paraf debit dahil oluyor mu bu kampanyalara?

• quote:

Orijinalden alıntı: haydiin

ag olumlu olduğunu yazmış zaten arkadaşlar, taksiti soranlar olmuş evet 3 taksit de yapıyor
    AG nedir kardeşim neyin kısaltmasıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

AG den Önce 400 lük sonra da 100 tl lik aldım farklı günlerde. Kullandığım puanlar hariç.. İlkinde puanım vardı önceden. 2.de de 1. alışverişten yani bu kampanyadan kazandığım puan vardı onları da kullanmış oldum.

İlkinden paraf günümden faydalanmak için 400 yaptım sonra uygulamada 100 tllik alışverişe 20 kazanın diyordu ondan 100 daha aldım.

Sonuç olarak 500 tlye 60 puan kazanmış oldum. He ag de altın fiyatı gram başına 10-11 tl pahalı piyasaya göre. Ama puanlarımı kullanmak için ve alışveriş yapmadan (yani herhangi başka bi alışveriş ihtiyacım olmayan) kampanyadan faydalanmak için avantajlı oldu denebilir.

Kalan 250 liliği de saklıyorum kenarda ihtiyacım olursa 30 nisana kadar başka bi alışveriş yaparım olmazsa yine ag den alırım

YALNIZ DİKKAT : AG DEN KART PUANIMI ALTIN PUANA DÖNÜŞTÜRÜRKEN 2 SEFERDE DE KÜSURATLARI YEDİ SİTE TALEP OLUŞTURUP GERİ ALDIM..
    ÇOK SAÇMA 20-30 kuruş önemli değil ama milyonlarca işlem yapıldığını düşünürsek 1 milyon çarpı 20 kuruş mesela = 20 milyon kuruş : 200 bin tl yapar
    ag nedir kardeşim?

• firefoxx F kullanıcısına yanıt
    Altungold=AG

• firefoxx F kullanıcısına yanıt
    Altungold sitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

750tlye trafik sigortasını çektim direk 60tl yüklendi 250x3 olarak uğraşmanıza gerek yok
    Sigortam.net'ten mi yapıldı?
  • Arkadaşlar ;
    Sonuç olarak bu kampanya da,
    İşlemleriniz üye işyerlerin de ise, ister 3x250 tl, isterseniz tek seferde 750 tl harcayın ve ilave olarak ücretsiz 3 taksit kampanyasına da katılmış olsanız puanlar sorunsuz yatıyor. Veya,
    İşlemleriniz üye işyeri olmayan yerlerde ise, ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılmadan 3x250 TL veya tek seferde 750 TL işlemlerde de gine sorunsuz yatıyor. Ancak, ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılarak işlem yaptıysanız işte sorun burada çıkıyor. İşlemler dönem içi işlemlerde 3 taksite bölündüğünden işlemlerde sıkıntı oluyor gibi, deneyimlerin de aksi bir durumu olan varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 3 Nisan 2020; 22:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbs79

Arkadaşlar ;
    Sonuç olarak bu kampanya da,
    İşlemleriniz üye işyerlerin de ise, ister 3x250 tl, isterseniz tek seferde 750 tl harcayın ve ilave olarak ücretsiz 3 taksit kampanyasına da katılmış olsanız puanlar sorunsuz yatıyor. Veya,
    İşlemleriniz üye işyeri olmayan yerlerde ise, ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılmadan 3x250 TL veya tek seferde 750 TL işlemlerde de gine sorunsuz yatıyor. Ancak, ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılarak işlem yaptıysanız işte sorun burada çıkıyor. İşlemler dönem içi işlemlerde 3 taksite bölündüğünden işlemlerde sıkıntı oluyor gibi, deneyimlerin de aksi bir durumu olan varmı acaba
    bir arkadaş 270 tl sipariş verdim diyor. 3 taksit bölündüğü için yatmadı diyor.Ben de 3 taksit kapmanyasına katıldım nasıl iptal ederim

• Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    yattı bende

• AG da paraf günüm den yararlanabiliyor muyuz?

• İşleminiz Paraf üye işyerine mi ait hocam

• 3 taksite bölününce 760 liralık alışverişte 2 kere 20 lira puan mesajı geldi bana 3. Gelmedi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.