Şimdi Ara

Paracard Bonus E-Ticaret Harcamasına 20 TL Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
11
Favori
4.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t yaptim olumsuz 😭 aynı şekilde işbankasında da t olumsuz burdan açık yazıldı diye mi bankalar gördü bunları saymıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaver_ Y kullanıcısına yanıt
    T hiçbir zaman olmamıştı zaten o bankalar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f ve py deneyen varmı
  • F denedim banka onay vermedi diyor.
    Geçmiş olsun...

F yada T olumlu olan haber etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 1 Haziran 2020; 16:7:9 >
  • Açık açık yazıp bankayı arayarak haber verenler sağolsunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğlen 1'de F yaptım, olumlu.

• Paracard Bonus E-Ticaret Harcamasına 20 TL Bonus

Su bile ibreti alemlik 3 mesajli bir ekran goruntusu

Birinci kisi fastpay e para aktariyor ve islemiyor, ikincisi hemen konuya mudahil oluyor ve "al iste arayan konusan .." diyor

Ama tam ona inanilacakken bir ucuncu kisi geliyor "fastpay oderim gecerli oldu" diyor ... artik bir sonraki iddia sanirim kisileri seciyor banka filan demek olacak , cunku paycell de onu dahi diyen oldu

Akli selime davet ediyorum, ruzgara gore degil bilgiye gore konum alin, size soyluyorum bankalarin aranmak veya forumlarda yazilan seylere gore hareket ettigi YOK. Bastan coktan belli bu kararlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

F denedim banka onay vermedi diyor.
    Geçmiş olsun...

F yada T olumlu olan haber etsin.
    F olumlu kardeşim. Senin aylık veya yıllık yükleme sınırın dolmuştur. Onunla ilgili bir durumdur diye düşünüyorum.

• Tosla olumsuz, fastpay ve Paycell olumlu. Ayrıca trendyol cüzdan da yapılabilir ama hesaba geri geçmesi 1 haftayı bulabiliyor.

• Şu yukarıdaki şahsı bir durduracak yok mu ya?
    Her konuyu gelip baltalıyor.
    Uzun uzun mesajlar yazıyor.
    Zevk alıyor anlaşılan milletin nefretinden.
  • 200/10 nedir bonuscum yakışıyor mu bir de nakit para harcayacaz yani ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Şu yukarıdaki şahsı bir durduracak yok mu ya?
    Her konuyu gelip baltalıyor.
    Uzun uzun mesajlar yazıyor.
    Zevk alıyor anlaşılan milletin nefretinden.
    Valla daraldım bende, engelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Su bile ibreti alemlik 3 mesajli bir ekran goruntusu

Birinci kisi fastpay e para aktariyor ve islemiyor, ikincisi hemen konuya mudahil oluyor ve "al iste arayan konusan .." diyor

Ama tam ona inanilacakken bir ucuncu kisi geliyor "fastpay oderim gecerli oldu" diyor ... artik bir sonraki iddia sanirim kisileri seciyor banka filan demek olacak , cunku paycell de onu dahi diyen oldu

Akli selime davet ediyorum, ruzgara gore degil bilgiye gore konum alin, size soyluyorum bankalarin aranmak veya forumlarda yazilan seylere gore hareket ettigi YOK. Bastan coktan belli bu kararlar

Paracard Bonus E-Ticaret Harcamasına 20 TL Bonus

Bu arada, fastpay’de dönemsel sıkıntı var bence.. Sabah denediğimde bankanız bu işlemi izin veröiyor demişti.. Az önce ise oldu..

Hala, banka kartı ekleyemiyorum fastpay uygulamasına , öte yandan eklenmiş kredi kartımdan hala yükleme yapabiliyorum :) saçmalıyor yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 1 Haziran 2020; 21:12:13 >

• Her ay her banka konusunda aynı muhabbetin dönmesi çok ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 1 Haziran 2020; 21:23:5 >
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir kitle var, fetiş hale getirdi bu mevzuyu..

Yapılacak çok basit, açık yazılmasın diye kısaltmalar belirlenmiş; her kampanyada işlemi yapanlar olumlu olumsuz yazar, herkes yararlanır ve gereksiz yersiz atışlar yaşanmaz.. illa banka mh arama meraklısı varsa o da görmezden gelinecek..

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    O bankalar için derken ? Belli bankalar için mi yoksa banka kartları için mi demek istedin hocam ?

• Fastpay sorunu bende de var banka onay vermiyor şeklinde baya süredir var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Maalesef bir kitle var, fetiş hale getirdi bu mevzuyu..

Yapılacak çok basit, açık yazılmasın diye kısaltmalar belirlenmiş; her kampanyada işlemi yapanlar olumlu olumsuz yazar, herkes yararlanır ve gereksiz yersiz atışlar yaşanmaz.. illa banka mh arama meraklısı varsa o da görmezden gelinecek..
    Evet cift tarafli, ben kendimi disarida tutmuyorum. Ama baslatan ben degilim. Kelebek kanat cirpti firtinaya dondu. Bankalarin forum takip edip, telefonlari takip edip "aa biz ne yaptik hadi engelleyelim" dedigi YOK. Bu varmis kabul edilerek boyle manasiz kisaltmalar turetildi. Alinti yapip ekran goruntusu koydugum kisiler de bunun dogru olmadigini ilettiler , keza ben de soyledim

Asla olmadigini soylemekle birlikte, buraya sizan banka ajanlari gerizekali mi ki fastpay yerine f yazinca bunu anlayamayacak ? Komik noktaya gitmeye basladi bu is hakikaten

Inananlar oldugunu gormek ise daha da uzucu .

• Paracard bankaya gitsem hemen verirler mi?
    Denizbank'ın paracardi var.hicbir halta yaramıyor. Kırıp Atcam sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 1 Haziran 2020; 22:41:0 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.