Şimdi Ara

Para yatırmak için en iyi , güvenilir banka ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
72.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birikmiş biraz param var bankaya yatırmak istiyorum sizce hangisine yatırıyım . Garanti dışdan iyi gibi görünüyor , birde Akbank var takıldığım sizce en iyi hangisidir ? Pek alakam olmazda .
    Not : Faizi o kadar önemli değil fazla bir miktar değil zaten para maksat evde durmasın bankaya koyayım , güvenilir sağlam bir banka lazım . İki gün sonra İmar Bankası gibi patlamasın elimde

• Tabii ki tartışmasız Ziraat Bankası.
  • Ziraat bankası yatırmak için güvenli de, çekmek için irenç bi banka
    Benim maaş da oraya yatıyor ama maaş günü para çekmek zor oluyor. Hep hatlar meşgul mesajı çıkıyor.
  • İş Bankası
  • yazı tura at bankalar .
  • imar bankası :)))))

şakaydı dostum
  • güvenlik açısından devlet bankalarına koymak daha sağlam olur. Ziraat Bankası gibi. yoğun olmamasını istiyorsan şekerbanka yatırıp internet bankacılığını kullanabilirsin hem eft bedava hemde en önemlisi herkesin hesabından sene sonu çalınan paraları biliyosunuzdur bankalar aşırırlar azar çoğar özellikle iş bankası akbank..bu işlem şekerbankta yok ona göre bilginiz olsun.
  • Garantiyede yatırabilirsin el mel koyamazlar garantiye
  • bana ver abicim o paraları gözüm gibi bakarım ben onlara.benden güvenlisini mi bulcan[evlol][evlol][ngt][sml2k]
  • en iyisi bir küp al, paralar küpe, küp toprağa.
    (sonra bize söylersin defineciliğe başlarız)
  • Ah unuttum esas favorim birde Denizbank var . Müşteri Hizmetleri falan çok iyiymiş . Garanti'dekiler resmen moron ( kendini bilmiş , yardımdan anlamayan şahıslar ) . Benim içinde önemli olan bu zaten . Tutupta kredi kartı almayacağım bankaya para yatırcam sadece .
  • Fifada bir turnuva düzenle mesela iş,akbank,pamukbank,garanti, işte sana dört takım 2 şer maçtan turnuva yap şampiyon kim olursa ona yatır :)).

Sana tavsiyem garanti bankası.
  • Türkiye İş Bankası bence en güvenilir banka devlet gibi banka.
  • Can +1

İş bankası Devlet gibi. Bir de Akbank. Son banka krizinde Garantiyi ipten aldılar. Almasalardı, Merkez Bankası dahil hepsi batardı çünkü. Devlet bankalarının fazladan bir güvencesi yok.

Şunu kıstas alabilirsin. Durduk yerde fazla reklam fazladan yapan banka pek sağlam değildir...
  • İmar bankasına elkonduğu dönemler bazı nedenlerden dolayı hiçbir olaylardan haberimiz yoktu ve imar bankasına elkonulduğundanda.
    Annem paralarımızı imarbankasına yatırmaya karar vermis bankaya gitmis kapının önü oldukça kalabalık vaybe demekki herkez imarbankasını tercih ediyor iyibir karar almısım diyerek para yatırmak için giriyor ve memur islemlerimiz durdurulmustur diyor :))
    birkaç hafta önceden bu hatayı yapmıs olsaydı yanmıstık.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gun</i>
    <br />Tabii ki tartışmasız Ziraat Bankası.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

niye ¿ derseniz
    çünkü ;
    ülkedeki en büyük banka da ondan
    bişi olmaz oraya
    devlet el mel koyamaz çünkü zaten devletin

ama ben param olsa "AlbarakaTürk" e yatırırım
  • Devlet bankasI ise Ziraat BankasI
    Ozel banka ise Akbank (SabancILara BagLI cunku)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Blacksaint</i>
    <br />Devlet bankasI ise Ziraat BankasI
    Ozel banka ise Akbank (SabancILara BagLI cunku)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Özel banka falan demişken KOÇbank da olabilir( Koç a Bağlı çünkü)
    :))
  • imar bankası diyecektim ama battı.Sen yinede uzanların kuracağı bi bankaya yatır çünkü adamlarda ALLAH korkusu var
  • Paranı sakın ola ki faize yatırma yapabileceğin en aptalca iş faize yatırmak olacaktır.Bunun yerine istediğin bankadan b tipi değişken veya b tipi likit fon alabilirsin.İstediğin banka diyorum çünkü banka batsa bile yatırım fonları devlet garantisindedir.Faiz üzerinden alınan vergiler yatırım fonlarından alınmaz bu yüzden getirisi diğer faiz oranlarına göre az da olsa iyidir.Paranı birazcık riske atıp relatif getiriyi arttırmak istersen de %70 b tipi değişken %30 a tipi endeks 30 fonu tavsiye ederim.Banka olarakta dedim ya hiç farketmez ama yapılan hiç bir işlemden komisyon almadığı için şekerbank tavsiye edilir birde hsbc.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.