Şimdi Ara

Para verip yüklediğim programlar silindi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayara format atınca itunesum silindi yeni bir i tunes yükleyince sync dedim ve içindeki bütün programları sildi şimdi eski programları özellikle para ödediklerimi nasıl tekrar yükleyebilirim eğer app store dan indirirsem tekrar para alırlar mı

• benim free'den indirdiğim programları silip tekrar indirmeye çalıştığımda bu uygulamayı zaten satın almışsınız, şimdiki yüklemeniz için para alınmayacaktır gibi birşey yazmıştı. şu an net olarak yazıyı hatırlamıyorum ama sanırım tekrar yüklemede para almıyor
  • Madem paralı oyun almışsın sana 1 soru.Aldığımız oyunlar PCye iniyorya biz onları sadece 1 ipodamı yükleyebiliyoruz yoksa 1 kaç taneye yükleniyo mu?
  • bilemicem kardeşim valla yaklaşık 10 dolarlık bi harcama yapmıştım. bir kaç program pdf okuyucu applikasyon izleyici felan hepsi cok isime yariyordu.
  • tamamdır. Tekrar yüklemeye çalışınca para almıyor.
  • ofis programlarını açabilen ve değişiklik yapmaya olanak veren bi program varmı ?
  • Uygulamalara para vermek mantıksız. Hemen hemen tüm uygulamalar bu adreste mevcut üstelik bedava!

http://appulo.us/appdb/
  • account + ipod seri numarası karşılaştırması yapıyor. birden fazla cihaza yüklenemez. ikinci bir cihaza yüklemeye denediğinizde muhtemelen not verified hatası verir.

ayrıca ipod touch g2 için henüz jailbreak çıkmadığından dolayı parayla almak zorundayız :) tabi free programlar da bayağı iş görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedarkside -- 4 Ocak 2009; 2:08:11 >
  • appulo daki linklerin çoğu ban yedi rapidde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.