Şimdi Ara

Para tuzağı olan ürünleri burada paylaşıyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
9
Favori
19.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diş etlerim durduk yere kanıyordu. Günde iki defa fırçalamama rağmen diş hekimleri neden dişlerini fırçalamıyorsun diyordu. Sonra sağolsun bir diş hekiminin tavsiyesiyle elektrikli diş fırçası aldım. O günden beri şikayetim kalmadı. Kendi fırçalamam dişlerimdeki kalıntıları, tartarı engelleyemiyormuş. Yani gereksiz değil. Bir kere denedikten sonra daha önce dişlerim gerçekten temizlenmiyormuş diyorsunuz. Bu arada konuya gereksiz ürünler için eklemeye yapayım:

- Nar ayıklama aleti (şu plastik olanlar)
    - Yumurta haşlama makinesi
    - Yüksek fiyatlara satılan ekran koruyucu camlar (ucuzlarıyla aralarında hiçbir fark yok)
    - Kartuşlu yazıcılar (kartuş bitince bir kartuş almaya kalksanız zaten fiyatı neredeyse yazıcının kendisi kadar oluyor)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cat Harley botlar geçensene 310 TL'ye kingmont model bot aldım 42 giyiyorum 43 gibi + buzda paten gibi kayıyor normal ayakkabı bile o kadar kaymıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saat
    Akıllı bileklik
  • Sadece bu kadar mı ?

• Mecruh Gülçin M kullanıcısına yanıt
    Yurtta kalanlar için ketılla birlikte hayat suyu yumurta kaynatma makinesi.

• "Gaming" takısıyla satılan ürünler.
  • Milli Piyango bileti listenin başına oynar.
  • RGB donanımlar

Işıklı mışıklı fenayım krşm

• N11'de ara ara 70-80 liraya satılan içi kürklü botlar. 5 lira bile etmez. Her seferinde farklı marka yazdıkları için kötü yorumlar da çıkmıyor maalesef.

• netflix in yanında yok blu tv yok tv plus yok bilmem ney bi de hepsinde oynayan diziler farklı üstüne ekstra bazıları film için para istiyo ıvır zıvır şeylerin hepsi para tuzağı gidin hep korsan izleyin demiyorum ama netflix aldıktan sonra her istediğim diziyi izleyemeyeceksem en az 2 platforma üye olacaksam neye yaradı
  • tofaş şahin s doğan s sl slx 1.6ie reneult toros 1973 2001 f/p değil almayın şuan renault brodway in rni si
  • Ben

• Saray.
    Not püskevit olanı yersen

• Bazıları için sinyal kolu sanırım para tuzağı. Basmaktan çok çekiniyorlar da genelde trafikte basanını görmedim en azından bana denk gelmedi.

• Evlilik.

• Katı meyve sıkacağı... Bir hevesle alınır iki üç kere kullanılır ve bir süre sonra dolabın en üst köşesine atılır... Temizlemesi ayrı dert, bir bardak meyve suyu için harcadığın kilolarca meyve - sebze ayrı dert...

• Selfie çubuğu

• Herkes dalgasına veya ilgi çekmek işin bir şeyler yazmış ama ben öyle bir şey yazacağımki bence dünyanın kainatın evrenin en boş en gereksiz ürünü yani bazen bakıyorum denk geliyor diyorum ya bir insan neden bu ürünü alsın abi niye ya neden yani illa olmazsa olmaz birşeymi tabiki KULAKLIK TUTUCU bide bakıyorum bazılarının fiyatı 150 200 ₺ neden? Tabi ki ışıqlı mışıqlı moruQ kulaklığı masanın üstüne ya da kasanın üstüne koymak çokmu zor yani çok anlamsız aşırı anlamsız şu kulaklık tutucu

• Markasi apple olan butun urunler ederi fiyatlarin3 katina satiliyorlar en az

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.