Şimdi Ara

Para tuzağı olan ürünleri burada paylaşıyoruz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
9
Favori
19.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Ekmek yapma makinesi.

Fırından sıcacık ekmek almak varken ekmek yapma makinesinde ekmek yapmaya çalışmak, boş uğraş. İlla evde yapılacaksa fırında da yapılabilir. Kesinlikle alınmaması gereken bir alet.
    Fırındaki ekmeğin içinde ne var bilmiyorsunuz, fırındaki seçenekler belli ama makineniz varsa çeşit çeşit ekmekler yapma şansınız var. Üşenmeyen için gayet iyi bir icat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek teknoloji ürünü şokomelata , şırıngası hediyesidir . sorumsuz pislik rantçılar tarafından çocuk ölümlerine yol açar kapağı son teknolojidir . Para tuzağı olan ürünleri burada paylaşıyoruz
  • SheKilLll kullanıcısına yanıt
    hocam siz nerden izliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar paşa

Has... Benmi körüm 400 bin ne leyn kaç böbrek lazım onun için
    Ama 3 taksit yapıyorlar.
  • Apple ürünleri ve genel olarak her yıl aynı çıkan iPhone
  • iPhone

Muadilleri kendisinin 4/1 Fiyati,
  • Takı-kuyumculuk

Lüks araba

Lüks giyim

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Akıllı saatlerin temel amacı günlük yürüyüş, bisiklet, koşma, yüzme gibi sağlık amaçlı şeylerin takibini kolaylaştırmak, saat özelliği bunların yanında ekstra bir özellik.

Microsoft HoLo Lens görmediysen VR görmemişsin.
  • harubate H kullanıcısına yanıt
    Ağaya sormuşlar; "Senin ağalığın ne zaman biter?"

Ağanın cevabı; "Sizin eşekliğiniz bittiği zaman"
  • Yazıcılardaki kartuş olayını en çok HP yapıyor.

Ayrıca o tip yazıcılar ev kullanıcıları için, ofis tarzı yerlerdeki yoğun kullanımlar için lazer yazıcılar iyidir.
  • werty28 W kullanıcısına yanıt
    1999'da bekar yaşamaya başladığım zaman almaya niyetlenmiştim, gereksiz bir şey olduğunu farkedince "İyi ki almamışım" dedim. Hala evimde meyve sıkacağı yoktur.

Meyve suyu içmek istediğimde mahalledeki büfeye gidip orada içiyorum. Hem daha ucuza geliyor, hem de zaten içeceğim hepi topu 1 bardak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Sen hiç dişlerini fırçalamıyorsun galiba.Normal fırça ile elektrikli arasında dağlar kadar fark var.Dişler için çok sağlıklı bir alettir elektrikli diş fırçası.

Alıntıları Göster
    Dağlar kadar fark nedir, yerinden çıkıp kendisi mi fırçalıyor? Genelde küçücük titreşim motoru barındırıyorlar. El ile hareketleri düzgün yaptıktan sonra aradaki fiyat farkına değecek bir şeyin olmadığını düşünmüş arkadaş benim gibi. Konu da bu zaten, yoksa kimse normal fırça elektriklisinden daha iyi demiyor.

Ayrıca elektrikli diş fırçası kullanmayan dişlerini fırçalamıyor mı oluyor? Ne alaka?

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Türkiye Finans, Kuveyt Türk, AL Baraka ve diğer benzeri bankalar faiz dediğiniz şeyin adını kâr payı ve gecikme cezası olarak değiştirmişler. Sonuçta hangi banka söylerse söylesin hepsi mealen faizi anlatıyor.

Buradaki esas olan birine verilen borç olarak verilen paranın karşılığında alınacak olan faiz oranının ne kadar olacağı.

İstenen faiz aşırıya kaçarsa o zaman sizin dediğinize gelir. Bu bağlamda en tehlikeli olanlar tefecilerdir, bankalar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Mısır patlatma makinesi
    Katılmıyorum, gayet kullanışlı, bir tane mısırı bile ziyan etmiyor

• Görsel sanatlar dersi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mecruh Gülçin M kullanıcısına yanıt
    Her gün kullanıyorum :)

• A350-900 kullanıcısına yanıt
    Ben her gün kullanıyorum

• Oyuncu koltukları ve nargile

• World of warships tam para tuzağı hiç bulaşmayın

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.