Şimdi Ara

PARA SİZİ DERS ÇALIŞTIRABİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hamza5806 (5 mesaj) El Kedi (1 mesaj) Augenbling (1 mesaj) Bogazicili_zekiye (1 mesaj) olishernandez (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=5791L8VEHZw&feature=youtu.be

Kim böyle bir ortamda calismak istemez ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Up

• haklısın hocam. ben plastik sandalyede bilmem ne sanayi şirketinin dağıttığı not defterini kullanıyorum. kalemim mikro 0.7 uçlu

kaliteli bir defter kalemle çalışmış olan varsa aradaki kalitenin ve motivasyonun ders çalışmaya etkisini bilir.

• Ne oynanır bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseyi sehpada, üniversiteyi plastik masada kazanmış adamım. Ders çalışmak için bunlara gerek yok. Beni kandırın yeter
  • Çalışma ortamım için aldığım tek lüks sayılabilecek şey büyük bir ofis koltuğu o olmadan önce mutfak sandalyesinde çalışıyordum yani arada dediğin gibi dağlar kadar fark var ve benim belim ağrıyordu o sorunuda kısmen çözdü.

• Çalışmak ortam ile ilgili olabilir mi hakketen benim odam da cok kotu ondan mı calısmıyorum acaba. Değişsem mi odayı hem küçük hem eşyalar çok eski
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Çalışmak ortam ile ilgili olabilir mi hakketen benim odam da cok kotu ondan mı calısmıyorum acaba. Değişsem mi odayı hem küçük hem eşyalar çok eski
    Yav tabiki

Defterim kalemim kotuyse ders calisamam kötü kağıda kötü kalemle yazdigim yaziyi tekrar okuyamam

Bunlar muhim seyler

Ama tabi azim varsa çözüm de vardır leş gibi ortamlarda yetisip en iyi yerlere gelenler de var ama istisna

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Çalışmak ortam ile ilgili olabilir mi hakketen benim odam da cok kotu ondan mı calısmıyorum acaba. Değişsem mi odayı hem küçük hem eşyalar çok eski
    Yav tabiki

Defterim kalemim kotuyse ders calisamam kötü kağıda kötü kalemle yazdigim yaziyi tekrar okuyamam

Bunlar muhim seyler

Ama tabi azim varsa çözüm de vardır leş gibi ortamlarda yetisip en iyi yerlere gelenler de var ama istisna

• ben istemem

BU ORTAMDA ZORNO İZLEMEK VARKEN DERS ÇALIŞIP NAPİM

• quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

ben istemem

BU ORTAMDA ZORNO İZLEMEK VARKEN DERS ÇALIŞIP NAPİM

Tfuhjofdtyofvvyfotdıcoyvfoyvfg dıgdcıy fıvhfoıyfvyıdvyfvıuvfofvuotb
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.