Şimdi Ara

(PARA ÖDÜLLÜ) Logitech G633 Pubg De kisik ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar elimde Logitech G633 kulaklik mevcut Aslinda youtube de felan da cok cok yuksek ses sayilmasada genel olarak iyi ses veren Discord vs programlarda inanilmaz ses veren kulaklik PUBG oyununda kronik olan dusuk ses seviyesi problemi yasiyorum.
    CÖZEN ARKADASA PARA ODULU YAPICAGIM :)
    Anakartim Asus Crisshair VI
    Aceba Win 10 ayarlarinda Realtek programi ile felan bir cakismami yapiyor bilemedim cozemedim.
    Cozebilen lutfen iletisime gecerse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pub g nin yazılımı ile alakalı.ve ayrıca bildiğim kadarıyla çözümü yok.
  • Realtek yazılımını sil öyle dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam problemi çözebildinizmi? Benimde kulaklığım g930 genel performansı iyi ama bir süredir pubg de kısık ses sorunu yaşıyorum.Bilgisayarıma format atıp sürücüleri tekrar yükledim ama yinede çözemedim.Şuan telefonumun kulaklığı ile çok daha iyi ses alıyorum yokmu bu sorunun çözümü?

• RaistEmre R kullanıcısına yanıt
    Kardesim suan icin bir problem kalmadi. Anlamadim ama ya en yeni bios update yaptiktan sonra kotulesmisti. Oyundada guncelleme yapmistim dahada beter olmustu sonra bi geri biosa aldim sonra tekrar yeniledim biosun update sini duzeldi simdi gayet yuksek cikiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam o zaman bios update deneyim bende.Sorun çözülürse dönüş yaparım buraya sağolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.