Şimdi Ara

PARA MAKİNELERİ... BANKAMATİK ATM GİBİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar lafı uzatmadan benim gibi internetten para kazanmak isteyen dünya çapında güvenirliği milyonlarca kullanıcı tarafından ispatlanmış ayrıca benimde aldığım ödemeleri kanıtlarıyla sunum yapacağım ptcleri sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Gerçekten ptc lerden (yani paid to click siteleri) ciddi manada paralar kazanabilirsiniz yalnız ptcler sabır ve hergün düzenli tıklanması gereken reklam izleme karşılığı ödeme yapan sitelerdir binlerce ptc sitesinin çoğu ya hiç ödeme yapmamakta yada zamanla kapanmakta emek ve hayaller hüsrana dönüşmekte işte bende bu noktada emek ve hayalleriniz suya düşmesin diye güvenilir ödeme yapan ptc leri tanıtacağım eğer zamanla ödeme aldığım ptc ler ödeme yapmamaya başlarsa size önceden bildireceğim yani ptc scam a düşerse size emek harcamamanız adına bilgilendireceğim.
    şimdi bismillah deyip başlayalım emek bizden bereket ALLAH'tan inşallah
    YIKLA ÜYE OL SENDE KAZAN FIRSATI KAÇIRMA NEOBUX

yılların eskitemediği 2008 de kurulan instant yani anlık ödme yapan dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan bir ptc forum sayfasını incelerseniz ciddi paraların kazanıldığı göreceksiniz
    yine 2007 de kurulan düzenli olarak ödeme yapan bir ptc en son 11$ aldım skril hesabıma

TIKLA ÜYE SENDE KAZAN FIRSATI KAÇIRMA CLİXSENSE
    PARA MAKİNELERİ... BANKAMATİK ATM GİBİ...

yeni ve özellikle ödeme aldıklarımı scam siteleri ve scam siteleri nasıl kullanarak para kazanabileceğimizi tarif edeceğim LÜTFEN ARKADAŞLAR VERDİĞİM LİNKLERE ÜYE OLUN VE SABIRLI BİR ŞEKİLDE HERGÜN DÜZENLİ OLARAK TIKLAYIN 1-2 AY İÇERİSİNDE SİZDE FARKI ANLAYACAKSINIZ DÜNYADA BİR ÇOK İNSAN KAZANIYOR NEDEN SİZDE KAZANMAYASINIZ YATIRIM GEREKTİRMEZ
    TAKİPTE KALIN LÜTFEN SÜREKLİ GÜNCELLEYECEĞİM.....
    SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heybetli44 -- 13 Ekim 2017; 15:46:38 >

• ödeme aldıgınıza dair dekont eklermisiniz
  • elbette şu an neobux da kazandıklarımla sürekli rent ref alıyorum çünki yakında 90$ a golden üyelik alma peşindeyim şu an 110 rent refim var günlük yaklaşı 1 dolar kazandırıyor payza skrill ve netellere ödeme yapmakta anlık olarak
    clixsense tıklama yerine anket ve task yani görevler vermekte en son skrill den 11$ aldım günlük en az 0.5$ ile 2.5$ arası anketler geliyor task da level sistemi var sürekli yapıpı level atlarsanız taskta yüksek rakamlar kazanabiliyorsunuz ben şu an 2. leveldeyim ödemeler yaklaşık 3 ile en geç 7 gün içinde gelmekte ben en geç 5 günde alıyorum.

ÖDEME KANITLARI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE SEÇME ÖDEME YAPAN PTC (PAİD-TO-CLİCK) SİTELERİ EKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM.
    SAYGILARIMLA.
    SELAM VE DUA İLE KALIN....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.