Şimdi Ara

para kazanmak...hiç bir eşya satmadan sadece tavsiye sistemiyle şirketimizi tanıtmak ister misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we go crypto -- 11 Nisan 2017; 12:16:23 >

• Keşke domain adını kendin alsaydın madem bu kadar büyük bir şirket.Daha inandırıcı olurdu ama başarılar yinede
  • Sizde para kazanmanın sırrı yazıyormuşsunuz anlaşılan bulmuşsunuz?yakında şirketde açarsınz..domainleriniz hazırdır bekliyorum.. Şirketimizin domainini atıcam biraz merak edin.. Ben kendi wepsitemi attım ..nedeni ise çok basit ve net..anlayabilene! Çok para kazanıyorsunuz sanırım sırlarını çözmüşsünüz! Ama benim yazım sizi neden rahatsız etti anlayamadım?zaten zenginsiniz anlaşılan ki bu sırları dağıtıyorsunuz hayrına..Artık bir şirketde siz açarsınız👍başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kendi wepsiten için (o neyse artık) enayi avına devam et ama buradan pek ördek düşüremezsin gibime geliyor
  • Komutanım.. Bu sözler sizin imzanız değil ki

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

HİSLERİNİZ İLE DİL ARASINDAKİ BAĞ ÖRDEK AVIMI?? ÇOK AYIP ..ÜZÜLDÜM. ÖN YARGI NİYE?? LÜTFEN BİR ARA ARAYIN. GERÇEKTEN RAHATSZ OLDUM. Bende asker kızıyım.ŞEREFLİ BİR ASKER KIZI!

• http://wegocryptoturkiye.com/sibelgencer/

Okuyun araştırın..coin sektörünü bilen her insan hissesini alıyor ve isteyende networkünü yapıyor. . devir coin devri network devri..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.