Şimdi Ara

PARA KAZANMA YÖNTEMİ BULDUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler beyler sanal para borsasını öğreniyorum şuanda işlemlerin hepsini kavradım ama nezaman alıp satılacağınıda tam kavrayamadım galiba onuda kavrayınca yüklü miktarda parayla girmeyi düşünüyorum (max 2000-3000 şimdilik) bukadar az parayla bile 1 günde herkes çok kolay %1 kar yapabilir buda 3000 lirada 30 tl demek. Benim şimdilik anladığım sitenin en kalabalık olduğu zamanda ucuz paralardan (benim şimdilik deneme olarak kullandığım (NVC var) tanesi yaklaşık 2.6 dolar resimlerdende anlayabileceğiniz gibi 2 cent kazanmak heleki sitenin kalabalık olduğu zaman 2 cent olmasada 1.5 cent çok hızlı bir şekilde kazanılabiliyor 2.60 dolarda 1.5 cent= 260 dolarda 1.5 dolar eder 520 dolarda 3 dolar yani yaklaşık 1800 tl ye çok kolay 11 tl kazanabilirsiniz. Tabi bunu günde 5-6 kere yapabilirseniz ki bence kolay 55-60 tl arası kazanabilirsiniz 1800 tl lik yatırımla. Site %0.2 komisyon kesiyor işlemlerden ama ben bunu dahil ettim hesaba. Ben şimdilik 10 dolarla başladım öğrenmek için.

PARA KAZANMA YÖNTEMİ BULDUM

Evet bende yeni başladım sizde ek iş gibi veya yatırım olarak düşünürseniz katılın beraber yardımlaşırız hemde para kazanmış oluruz.

• Sistem forex ile aynı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Sistem forex ile aynı galiba.

Forex dediğiniz heralde hisse alıp satmak falan değilmi pnda 100 kişiden 20 si anca kazanıyor bu öyle değil hiç karmaşık değil forexe biraz bakmıştım ama zor gelmişti zaten oynamamıştım hiç saçma bişeydi.
  • Potansiyel Ölücü kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sistem borsa, forex şu anda sizin oynamış olduğunuz gibi iki para birimi arasındaki değişim oranından yararlanarak döviz alıp satmak örneğin EUR/USD gibi.
  • nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    evet ama galiba onda komisyon ücretleri çok oluyordu birde dolar yavaş değiştiği için aşırı büyük bir parayla girilmeyecekse hızlı hızlı al sat yapılmaz diye düşünüyorum bende tam bilmiyorum yanılıyormuyum.
  • bu arkadas sabah krese gittigini soylemisti hangi ara borsa ya girecek kadar buyudun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Potansiyel Ölücü kullanıcısına yanıt
    Spk onaylı şirketler üzerinden çalıştığınızda komisyon tarzı işlemler var tabii ama diğer türlüsü de riskli güvence altında değilsin herhangi bir manipülasyon yapılsa hakkını arayabileceğin yer yok
  • Up Up Up kimse yokmu yapan veya denemek isteyen.
  • Biri kazanıyorsa biri kaybediyor bu işler öyle yürür..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha demin 14 cent kazandım mesela 1 dk bakarak 8 dolarla.
  • Alicanarslann A kullanıcısına yanıt
    Sonuçta haram değil kardeş illaki biri kaybedicek ama mesela btc de zamanında 5 cent ti şuanda 1100 dolar yani alan hiç satmadan bıraksa illaki kar edicek gittikçe artyıyor 6-7 yıldır.
  • Karışık geldi .Sermayesiz bişeyler yapabiliyor muyuz ?

Detaylı anlatım lazım .Parayı nasıl çekcez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xxredstonexx

Karışık geldi .Sermayesiz bişeyler yapabiliyor muyuz ?

Çok kolay siteye parayı aktardıktan sonrası ama ilk Ltc diye sanal para var türk sitesinden alıp yabancı siteye aktarıyoruz çünkü eft yaparak alıyoruz banka hesabımızla mecbur türk sitesinde nalıcaz ondan sonrasını özelden yada burda anlatırım şuanda bir satış yapıyorum onu halldeyim 1 dk.

Sermayesiz derken yinede ciddi düşünürseniz bi 2000 tl gerekli en azından çok uğraşırsanız ve şanslı olursanız 500 lira bile yeter ama riske atmadan yavaş yavaş kazanmak daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potansiyel Ölücü -- 24 Mart 2017; 2:19:22 >
  • Konu-nick uyumu

Hocam öğreninde iyice bizede öğretin dh'ciler olarak bizde gün yüzü görelim artık
  • Hocam çok kolay ama şu türk sitesinden parayı aktardığımız için yoruyor o site ilk başta saçma sapan güvenlik önlemleri var ama üşenmeyip onu yaparsanız sonrası çocuk oyuncağı gibi öyle karışık durduğuna bakmayın o yeşil kırmızı şeylere bakmıyorsunuz bile yaparken ucuza alıp pahalıya satıyorsun bukadar basit tam anlatımı kayıt olmayı falan yarın öğlen yazarım tamamını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Potansiyel Ölücü

quote:

Çok kolay siteye parayı aktardıktan sonrası ama ilk Ltc diye sanal para var türk sitesinden alıp yabancı siteye aktarıyoruz çünkü eft yaparak alıyoruz banka hesabımızla mecbur türk sitesinde nalıcaz ondan sonrasını özelden yada burda anlatırım şuanda bir satış yapıyorum onu halldeyim 1 dk.

Sermayesiz derken yinede ciddi düşünürseniz bi 2000 tl gerekli en azından çok uğraşırsanız ve şanslı olursanız 500 lira bile yeter ama riske atmadan yavaş yavaş kazanmak daha iyi olur.

Hocam siz reklam yapıyorsunuz da .Ben pek güvenemedim açıkçası .

Neyse iyi forumlar .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Potansiyel Ölücü

quote:

Hocam siz reklam yapıyorsunuz da .Ben pek güvenemedim açıkçası .

Neyse iyi forumlar .

Reklamını yaptığım site yabancı site herkes tarafından bilinen genel bir site banada 2 gün önce birisi önerdi forumdan neden reklamını yapmaya gerek duyayım heyecanımı forumla paylaşmak istedim belki başkasıda çıkar bişeyler yapar diye.

• bu siteyi biliyorum Btc-e forex 2'li parametrelerin madencilik versiyonu çok kayıp verdim ben boş işler en iyisi poloniex deniliyor para çekerken kimlik vs istiyor
  • 10 dolari 2 gunde 12.6 dolar mi yaptin

• Bende yontemi buldum, hatta su an o ise gidiyorum. 30 gunun sonunda da bana oldukca guzel paralar veriyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.