Şimdi Ara

Para ile çalışan Vakum - Süpürge makinası bulunan istasyonlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
8
Favori
35.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BenGiDeR, mtnkrsln, MuSoniC, Dentex Dentex, , BatuhanKirpik, Coşkun, K.B.R.O teşekkürler
  • Lüleburgaz/Kırklareli'de KAYALI Petrol Petrol Ofisi istasyonunda basınçlı su, köpük ve süpürge mevcut. Hepsine 1'er TL atıp güzelce kullanabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/autocet-isikli-pratik-arac-supurgesi-cakmaktan-girisli/productDetails.aspx?productId=otctn51910&categoryId=20035765

İlandaki süpürgeyi aldım 1 hafta kadar kullandım araç çakmaklığına oluyor ışıklı mışıklı cokda güzel alıyor tozları.. ama bozuldu çok fazla değişik madde çektim galiba fana bişi kaçtı tırtırtır diye sses verdi attım çöpe gitti belki tesadüf belki dandik ürün ama iyi alıyor tozları isterseniz alabilirsiniz.. onun dışında
    Anadolu yakasında
    -Altunizade Opet
    -Harem FULL de var özellikle fulldeki çok rahat 1 lira atıyosun 5 dakika sömürüyor tozları :D

• adana da 100. yıl carrefour un altında po da var. bir de türkeş bulvarı girişinde adana anadolu lisesi yanında opette var benim bildiğim
  • bunuda ekleyebilirsiniz;

esenkent(bahçeşehir girişi) opet'de 1liraya yaklaşık 5 6dakka çalışan süpürge var
  • Çok faydalı bir konu, teşekkürler Araba baya kirlendi, nasıl temizliycem diye kara kara düşünüyodum ben de. En azından tozları böyle hallederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Lüleburgaz/Kırklareli'de KAYALI Petrol Petrol Ofisi istasyonunda basınçlı su, köpük ve süpürge mevcut. Hepsine 1'er TL atıp güzelce kullanabiliyorsunuz.

Biraz daha adresi açabilir misiniz?
  • mdnzkrks, ss01, anlhcylmz, aRm teşekkürler yardımlarınız için.
  • ANKARA Avcı Petrol de açıyor çok yakında bahsettiğiniz sistemi..

Köroğlu-Kırkkonaklar arasındaki yolda, soldan girdiğiniz zaman sağınızda kalır..
  • E-5 ten Rami'ye çıkıp oto pazarını geçince geliş ve gidiş yönlerinde birbirlerinden yaklaşık 1km uzaklıkta iki full istasyonu var, ikisinde de var.

Hatta sanıyorum bütün full istasyonlarında mevcut.
  • ANKARA shell vadi petrol dikmen caddesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: snr_silencer

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Lüleburgaz/Kırklareli'de KAYALI Petrol Petrol Ofisi istasyonunda basınçlı su, köpük ve süpürge mevcut. Hepsine 1'er TL atıp güzelce kullanabiliyorsunuz.

Biraz daha adresi açabilir misiniz?

Edirne çıkışında eski Edirne yolu üzerinde, eski sanayi girişinin çaprazında kalıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

Bostancı köprüsünün ordaki SHELL'de (ankara yönüne doğru yanyolda) var. 1 TL'ye süpürebiliyorsunuz.

Lukoilin biraz ilerisinde olan shell değil mi?

Evet, Fatih Kral Mobilya var hemen yanında. Ayrıca 100 TL'lik benzin, mazot veya 40 TL'lik lpg alırsan fırçasız köpüklü yıkama 2 TL.
  • illerin sıralamasını alfabetik yapsanız daha iyi olur
  • tuzla orhanlı mahalesı tem otoyol baglantı yolu uzerınde shell de de 1 tl karsılıgında 5 dakıka calısan elektrıklı supurge var.

ekleme : 1 tl karsılıgında kopuklu yıkama var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 30 Nisan 2012; 21:49:46 >
  • Avcılar-Beylikdüzü istikametinde, İstanbul Üniversitesi'ni 1km geçtikten sonra BP istasyonu var, orada da 1TL ile çalışan süpürgelerden var, yer de ferah olduğundan rahat rahat temizleyebiliyorsunuz içeriyi.

harita üzerinde;

http://g.co/maps/f68kz
  • StrangerXT, MMX 166, levent06y, Çağrı, WaRToX, teşekkürler desteğiniz için
  • İstanbul - Ümraniye Carrefour a giderken yolun solundaki TOTAL de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

İstanbul - Ümraniye Carrefour a giderken yolun solundaki TOTAL de.

hangi cadde üzerinde oluyor? nereye yakın, biraz daha tarifi açsanız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

İstanbul - Ümraniye Carrefour a giderken yolun solundaki TOTAL de.

hangi cadde üzerinde oluyor? nereye yakın, biraz daha tarifi açsanız?

Küçüksu Caddesi üzerinde bilgim bu kadar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.