Şimdi Ara

Para bitiyor işler kesat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne yapacaz bilmiyom kirayi falan nasil ödücez ne yiyecez ne icecez. bu korona piyasalari fena vurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bimden su al sat
  • kuyudan su doldur sat boş durma çalış
  • Olmayan piyasa coranayla hepten hiç oldu.Yapcak birşey yok GG
  • Temmuz ayında siz esas bombayı görün. Silindir gibi bu kriz hepimizin üzerinden geçecek! 2021 Mart a kadar en az böyle gider. Aklı olan borca morca girmesin ve patronu ile iyi geçinmeye baksın! Patronsa eğer masrafları kisacak haliyle. Patronlarimiz da çalışanlarımizda nasıl olsa musluk hep akar zannettikleri için zaten bu haldeyiz. Bugün kazandık bugün harcadık. Geleceğe dönük adımlar sıfır. Üretim yok, marka yok, ağır sanayi yok! Onları bile sarsacak olan kriz bizi ne yapacak varın siz düşünün!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • etoiledorient kullanıcısına yanıt
    neden temmuz hocam farkı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan söylüyorsun, ülkenin ekonomisi harika! Ya CeHaPe zihniyetlisin ya da fetocu.

• panter20 kullanıcısına yanıt
    Çünkü Temmuz da işçi çıkarma yasağı bitiyor azizim. Patır patır işten çıkarma dalgası gelir. Yaz dönemi diye zaten iyice işler durgun olur tatil matil derken diye. İnşallah ben yanılırım ama uzatmazlarsa şayet tekrar olacak olan o. Uzatsalar gerçi ne olacak ki millet zaten 3 aydır ücretsiz izinde bir 3 ay daha 6 ay ücret alamayacak. Bir sürü insan var böyle.

• Almanya ya kaç

• Ne iş yapıyorsunuz ?

• War Rock W kullanıcısına yanıt
    Almanya'da kollarıni açmış bekliyordu Türker gelsin diye 😉

• Çöptü iyice çöpleşti.Afrika bile daha tercih edilesi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: etoiledorient

Almanya'da kollarıni açmış bekliyordu Türker gelsin diye 😉
    Haberiniz yok sanırım meslek sahibi çalışacak vasıflı insan alımı yapıldı Almanya'ya daha yeni oldu hatta yeni onaylandı alman hukumeti tarafından.Alman nüfusu yaşlı çalışacak genç vasıflı elemanlara ihtiyaçları var eğer herhangi bir ustalık belgeniz varsa şartlara uyan başvurup kabul edildiği taktirde Almanya da kalabiliyorsunuz.

• yalan konuşma ekonomi %4 büyüdü
  • War Rock W kullanıcısına yanıt
    Azizim Almanlarin yapmak istemedikleri, angarya olarak gördükleri işler bunlar. Hasta bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı, kasaplık, inşaat işçiliği gibi. Bu mesleklerden birine sahip olmayanlar ne yapsın?
    13 sene yaşadım ben Almanya'da. Güzel işleri size bana bizlere layık görürler mi sanıyorsunuz? İşin bir boyutu bu.

Diğer boyutu ise orada yaşamanın size kattıkları kadar götürdükleri var. Davulun sesi uzaktan insana hoş geliyor. Almanlar öyle farklı kültürlere açık, yabancılarla iyi diyalog ve dostluk muhabbet ilişkileri kuran insanlar değil. Size karşı olan soğuk antipatik yapılarını gayet hissediyorsunuz. Bunlara odaklanmak istemiştim. Amacım sizi tenkit etmek değildi. Liyakatiniz olsa dahi, sizi güzel işlere, üst pozisyonlara layık görmüyorlar denemesi bedava buyrun bakın.

• ekonomi dhde iyi olduğuna göre normaldede iyi bence maşallah herkes para harcıyor dhde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter20

neden temmuz hocam farkı nedir
    + Nisan mayıs haziran beyannameleri 27 temmuza ertelendi
    + anonim şirketlerin 2019 karları %25 den fazla dağıtılamayacak yönetim kurullarına kar dağıtım avansı yetkisi de verilemeyecek (işçi alacakları için)
    bu sene 3 milyon işsizlik işsizlik ve karpayı gelirinden stopaj +gelir vergisi kaybı 400 milyar lira bütçe açığı yaratacak. (para basmazsa)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.