Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Para biriktirme yöntemleri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
147
Cevap
7
Favori
31.616
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Para biriktirme yöntemleri...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3916 Mesaj

Beyler bende yeni yazıldım kursa ama motor surmeyi bilmiyorum. A1 alayim dedim saçma iş yapma dediler A2 ye yazıldım. Cbr 150 imiş eğitim motoru. Kurstaki eleman elbet düşersin dedi. Denge problemim olmaz diye düşünüyorum bisiklet sürüyorum 10 yılı aşkın zamandir.

Ehliyeti rahatca alabilirmiyim sizce ? Birde Suzuki Address bakiyorum yavas yavaş. 5-8 bin TL arasi. Baska bir bakış acisiyla baktığımda Bajaj Pulsarlarda o paralara var hemde şekil makinalar. Kendimi daha cok scooter a odakladım genelde kisa yol yapacağım için. sizce yanlismi yapiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Puantum , CharlieSelim , TRI CLICK 0.7

Bu zamanda gerçekten zor para biriktirmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benim de ehliyetim yok, motorsikletim yok ama uzun zamandır tutkum olduğu için çok araştırıyorum.
    Öncelikle evet 18den büyüksen A2 alman daha mantıklı. Bisiklete biniyorsan denge sıkıntısı yaşamazsın evet ama kurstaki elemanın düşersin deme sebebi biraz daha farklı. Gaz açmayı elinizle yaptığınız için ona alışmanız gerekiyor, birden fazla yüklenirseniz dengeniz bozulabilir evet.
    Hep şehir içinde sürecekseniz scooter almanız sizi ileride rahatlatacaktır. Çünkü vitessiz motorlar şehir içi trafiğinde yormuyor. Hem de hafif oluyorlar, daha az yakıyorlar.
    |
    |
    ONUR_345241 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    öncelikle ne kadar para biriktirmek istiyorsun ne süre para biriktirmek istiosun haftalık veya aylık eline geçen para nedir asgari harcamaların be kadardır bunları kararlaştırıp

eğer kısa sürede fazla biriktirmek istiosan minimum harcama yapıp kalan bütün parayı yana koyman lazım

eğer süre önemli değil ama fazla para biriksin istiosan kazandığın paradan asgari harcamaları çıkartıp eline geçecek paranın büyük bir yüzdesini yana koymalısın

süre önemli değil parada yavaş biriksin diosan üsttekiyle aynı sadece yana koyacağın paranın yüzdesini düşük bir sayı yapman lazım

|
    |

Bisiklet de tehlikeli fakat limitleri belli kontrolü belli v.s.

İstanbul dışında iseniz köy yolları v.s. motor olabilir. 100 CC Sukuter iş yapar. AEA abiyi dinleyin

|
    |
    Herkes bir şeyler paylaşmış bende fikir vereyim. En iyi para biriktirme yöntemi ticarettir. Telefon bilgisayar bisiklet motor bunlar her insanın dikkatini çeken şeyler. Piyasa değerinin altında bir çok mal ve mülk satan insanlar var paraya sıkışan. Tamamen sizin piyasaya hakim olmanızda. Eger elektronik tamirinden yada motor tamiri ve bakımından anliyorsaniz arızalı aletleri ucuza elde edip güzel bir tamir ve bakım ile 2 katı fiyatina satmaniz mümkün. Tabi bunun için de bir birikimin iz olması lazım. Ama 5-10 tl ile para birikmez.

|
    |
    Konuya yazmisim para biriktirmeye gecen sene eylulde basladim suan 22.500tl birikmişim var agustosa kadar devam..

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.