Şimdi Ara

Para biriktirme yöntemleri... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
7
Favori
32.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demek bu ara kimse para biriktirmiyor arkadaslar yaz geliyor ona gore. tecrubeli arkadaslardan yol gostermelerini bekliyoruz
  • Birikmiyor Volkan zorlama hiç boşver biriktirmeyi ye gitsin. Dövme yaptırmak için para biriktireyim dedim 600 civarı bir şey lazım olucak ekimden beri 250 ancak atabildim kenara her ay hesaplıyorum kenara 200 atıcam diye ay sonu bir bakıyorum bırak kenara atmayı atacağımı düşündüğüm paradan fazlasını yemiş oluyorum Artık eş dost borç alıp yaptırıcaz yazın çalışır öderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

8 günde 150 lira biriktirdim

gerçi dünki maça gitti 50 lirası

bu mesajdan yaklaşık olarak 1.5 ay sonra samsung r522 laptop alabildim. tabi biraz ailem de yardımcı oldu.

vay be ne çabuk geçmiş.
  • Benim annemde bu sene başından beri haftalıklardan 400 TL biriktirdiğim param vardı.Gittik 5800 aldık para mara kalmadı.Birde sünnetimde bana takılan altınlar var 1500-2000 civarı ama onları takmıyorum.Dursun annemde istesemde çıkarıp veremez zaten 2000 lira.Lise 3 bitince motor alıcam demişti.Ona kullanır işte.YBR için:D.Ama gene biriktirmek istiyorum fakat kuruş param yok.
  • abi biz öğrenci işi biriktirmekten bahsediy0ruz :D ben günde 10 lira alıy0rm 1.5 lirası yola gidiy0. 8.5 lira kalıy0 azcıkta açım para hemen bitiy0. bana bişi önerirmisin :D
  • Azıcık acıktığın zaman 8 liramı yiyorsun. Bir tane kek al yeter. 8 lira ha . Günde 8 liradan varya 1 ayda neler alınmaz....
  • banada vesile oldu sözlüm ve arkadaşlarla güne giricez faizsiz kredi gibi sıfır faiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat-

Benim annemde bu sene başından beri haftalıklardan 400 TL biriktirdiğim param vardı.Gittik 5800 aldık para mara kalmadı.Birde sünnetimde bana takılan altınlar var 1500-2000 civarı ama onları takmıyorum.Dursun annemde istesemde çıkarıp veremez zaten 2000 lira.Lise 3 bitince motor alıcam demişti.Ona kullanır işte.YBR için:D.Ama gene biriktirmek istiyorum fakat kuruş param yok.

Babama sigara aldım 10 lira 25 kuruş verdi para üstü bozuk olmasın diye.Kısa LM aldım üstünü bıraktı sağolsun 5 liram var artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Her gün kenara 2 TL koy.Yıl sonunda 730 TL.

onun 6 saati de var.
    730.50 Lira
  • Çok güzel bi konu ben 12 ayda 8310 tl para harcamışım tamamı nerdeyse lüzumsuz yere gitmiş banka extresinden çıkardım bu sonucu bu para içinde tek karım taksitle aldığım 82" lcd tv, nokia cep telefonu, philips dvd player.. toplasan 2 bin tl 6 binden fazla para çarçur edilmiş elimde bişey olsa gam yemem ama haziran ayı itibari ile para biriktirmeye başladım bir yıl sabredeceğim nasip kısmet olursa :)
  • güzel fikirler var
  • Bende yaza hazırlanıyorum Bodruma gideceğim. 5 bin lira gider yine :S
    Allaha şükür günde 200 lirada kazandığım oluyor 2000 lira da.

Para kazanmanın en iyi yolu para biriktirmektir. Fakat yanlış bildiğiniz birşey var siz ne kadar kısarsanız kısın para kazanamıyorsanız bozukluklarla biryere varamazsınız.

Gidin ajanslarda part time çalışın günlük 40 50 lira veriyorlar hatta 100 200 verenler var. Hele kızlara 300 lira veriliyor autoshowlarda.

Ürün alın satın internetten. Okulunuzu bitirdikten sonra zaten el mahkum iş arayacak ve para kazanmaya başlayacak, artırmanın yollarını araştıracaksınız.

Hepinize bol kazançlar...
  • Szlere tavsiyem evinizin yakınındaki bir bankadan hesap açtırın. Size vadesiz hesap açıp bankamatik kartı veriyorlar. Ben param oldıukça koyuyorum 5tl, 10tl falan. Çabukta birikiyor böylece. Yaş farketmiyor hesap için. En azından yanınızda paranız olmaz harcamazsınız.
  • Vay be en son mesaj 2 mart 2011 de acilmis bende telefon almak icin hazirandan beri para biriktiriyorum 190 tl birikmis bu gun baktim 3ayda 190 tl okul harcligi vs. Yok sagdan soldan birikti
  • mesajım bulunsun bende biriktirmeye başlayacağım ama sürekli dışarı çıkıyorum arkadaşlar çağırıyor illa mecbur çay kahve içmek zorunda kalıyorum bara bitiyor

hedefim 2. el küçük bi araba almak üni öğrencisiyim
  • 18 yaşındayım , 2 senede 15.000 TL biriktirip , 5-10.000 babamdan alıp , birde 10.000 civarı kredi çekip 2000/01 model BMW 3.18i almayı planlıyorum.Şu anda aylık gelirim max. 350 TL ( her akşam dayımın manavını topluyorum günlük 5 TL ve imzamdaki gibi web tasarım işi yapıyorum oradan da ayda 200-250 civarı )

Bir iş arıyorum şu aralar , bulup , oradan da bir 800 civarı alsam + 350 TL ile 1150 TL yapıyor ayda.600 TL'sini kenara koymayı planlıyorum , böylece 2 senede 14.400 lira yapıyor.Bakalım olacak mı 2 sene sonra konuya yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

18 yaşındayım , 2 senede 15.000 TL biriktirip , 5-10.000 babamdan alıp , birde 10.000 civarı kredi çekip 2000/01 model BMW 3.18i almayı planlıyorum.Şu anda aylık gelirim max. 350 TL ( her akşam dayımın manavını topluyorum günlük 5 TL ve imzamdaki gibi web tasarım işi yapıyorum oradan da ayda 200-250 civarı )

Bir iş arıyorum şu aralar , bulup , oradan da bir 800 civarı alsam + 350 TL ile 1150 TL yapıyor ayda.600 TL'sini kenara koymayı planlıyorum , böylece 2 senede 14.400 lira yapıyor.Bakalım olacak mı 2 sene sonra konuya yazarım...

durum ne hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrior'

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

18 yaşındayım , 2 senede 15.000 TL biriktirip , 5-10.000 babamdan alıp , birde 10.000 civarı kredi çekip 2000/01 model BMW 3.18i almayı planlıyorum.Şu anda aylık gelirim max. 350 TL ( her akşam dayımın manavını topluyorum günlük 5 TL ve imzamdaki gibi web tasarım işi yapıyorum oradan da ayda 200-250 civarı )

durum ne hocam

Vay anasını ne plan yapmışım o zamanlar. Daha işe giremedim ki para biriktireyim , başvuruların hepsi olumsuz , sürekli olumsuz. 20 lira para var cepte. 20 lira yine iyi , uzun zamandır cebime giren en büyük para.

• bende 1 aya yakın biriktiriyorum 150 tl ye yakın para oldu şuan
  • Biriktiriyodum sonra bugün logitech g19 u gördüm aldım pişman değilim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.