Şimdi Ara

Para biriktirme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ayda 500 harcıyorsun 1000 biriktiyorsun geri kalan 1000 ne oluyor 2500 gelirin varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koliba Rha

Ayda 500 harcıyorsun 1000 biriktiyorsun geri kalan 1000 ne oluyor 2500 gelirin varsa

Özel yurtta kalıyorum hocam birde istanbulda yaptığım harcamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Neden Kuveyt Türk ? Neden altın ?

hafta içi 24 saat avntajlı kur ile alım yapılabiliyor ve belli bir komisyon karşılığından atm den gram altın çekebiliyorsun. Kuveyttürk ün seninbankan diye dijital bankacılığı var onda da ayda 3 kere istediğin atm den ücretsiz para çekebilirsin. niye altın dersek? Dolar şuan da karşılıksız basılıyor ve önümüzdeki 10yıl içinde devrinin biteceği ve altının değerinin çok artacağı söyleniyor. Ramazan Kurtoğlu nun videoları var. Yarın bir gün savaş olsa kağıt paralar bir işe yaramayacak, altın önemi burada çıkıyor işte. asıl olan fiziki altın almak ama saklaması sıkıntı.
  • Altinada guvenmeyin. Altini degerli yapan ney ? Parlak olmasi ve rezerv para olmasi. Ilerde bu durum degisebilir.

en temizi arsa.

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Kardeş kyk’da kalmayan bu kadar biriktiremez işte lanet olsun kyk çıkmıyor işte :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Ben ayda kenara 1000 tl atıyorum kyk kredisiyle birlikte . Okuldan yemeğimi 2 tlye yiyorum akşamda bir ana yemek 3 tl ye . Parlament içiyordum bıraktım sarmaya düştüm günlük 2 tl . Günlük 7 tl yetiyor 30.7=210tl 140tl yol masrafım var 210+140= 350 etti . Normal bir insan yola bu kadar para vermiyorsada 350 tl ile rahat yaşamını sürdürebilir bence . 150de cart curtuma kalıyor . 4 ayda 4500 biriktirdim . 9k olsunda alak bi motor :d

Hiç mi bir yere gitmiyorsun hocam, 350 lira bana 10 gün dayanmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASFALTAZ A kullanıcısına yanıt
    kykda kalmıyorum hocam

• Daha iyi bir gelecek ve yaşam için para birikimi çok ama çok önemli. Bu nedenle para biriktirmek için elimizden ne geliyorsa yapmak lazım arkadaşlar. Bende kendimi kuruyorum kuruyorum birde şu yazıdan aldığım birkaç öneri ile sağlam bir şekilde başladım para biriktirmeye. 100 bin tl bir birikimim olsun o zaman deymeyin keyfime.

Sizde buradan 100 bin lira biriktirmek için basit yolları öğrenin:https://paratic.com/yuz-bin-lira-biriktirmek-icin-basit-yollar/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.