Şimdi Ara

Para Biriktiren Adam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplam sigortalı çalışanların içerisinde, asgari ücret alanların oranı %50'lere doğru gittiği bir ülkede elbette tasarruftan söz edilemez. Belki geri kalan kesim içinse azda olsa tasarruf yapabilenler için izlenmesi gereken bir video. Aynı zamanda ülke paramızın ne duruma geldiğini gösteren ibretlik bir tablo.

• Tasarruf ve yatırım ile değil tüketim ile büyütme ekonomik hacim oluşturulmaya çalışılan ekonomide bir değeri yok..

• Çamaşır suyu kadar değeri yok TL'nin hocanın da dediği gibi. Kripto paraları da videoya dahil etseydi herhalde o kumbara sahibi kumbarayı kafasına geçirirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

klipto paralarda çok oynak kardeşim bir 20 000 dolarlara çıkıyor bir 5000 dolarlara düşüyor. ben şimdi bitcoin alsam şelale düşüşü olur 10000 dolara düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

klipto paralarda çok oynak kardeşim bir 20 000 dolarlara çıkıyor bir 5000 dolarlara düşüyor. ben şimdi bitcoin alsam şelale düşüşü olur 10000 dolara düşer

Volatilitesinin yüksek olduğu kesinlikle doğrudur hocam yalnız verdiğiniz örnekte de 10.000 dolara düştüğünde satmayıp elinde tutanlar uzun vadede ve günün sonunda genelde hep kazanıyor. Balinalar dönem dönem alttan toplamak için toplu satış ile dump yapar, siz bunu dikkate almayıp elde tutarsanız bir sonraki boğa rallisi ve pump hareketinde yine kârdasınız. Yani bunun döngüsü böyle, mehter gibi, 2 ileri 1 geri. Ytd tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Aralık 2020; 17:27:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paranı nakit olarak tutmayacan

borsa,faiz ... gibi yatırım araçlarını kullanacaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.