Şimdi Ara

Paper mage lik eziqliktir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ark MAntıklı Dusunsun Herkez Olay Paperlık Yada Pet Lik Diil.. Sonuch İtibariyle Ucuz Yollu (Riskli) Guclenme Paperlıktır Papera Gore BAya Bi Pahalı Guclenme Petlik İtemleri Saglam Yaptıktan Sonra Pet Te PAper Gibi Vurur Ama Bir En Dusuk İtemi +8 Yapmak Var Bide En Yuksek Olay Burdan Gelıyo Hiç Bir Mage Bu Riski Almıyo Tek Tuk Alan Hariç.. Kısaca Soyle Soyluyeyım Aynı yuzuk Aynı Kupe Aynı belt Takılı 60 lvl İki Mage Biri Elixir +8 Biri Wood +8 Biri Complete Biri eN Kotu Mage Elbisesi İki Elbiseninde Artıları Aynı Damagelerde Pekte Bir Degişiklik Olmaz..!!

Saygılar..

• beyler +60 car alıcam haberiniz olsun

bana msn den ulaşın

masterfckr@hotmail.com
  • ya ilk basta normal mage olcan ondan sona 55 falan olunca papera doncen paper savasta milletin anasını aglatıyo
  • arkadaşlar ii yapılmış bi pet aynı lvldeki paperla aynı damageyi wurur... buna eminim full +6 mp bonusları takıp 2-3 goblin giydin mi paperle eşit mp oluo örneğin;hep mp basmış lvl 40 kadın mage nin mp si 180 olur ama kolyeleri filan int ve hp olarak takar(mecburen,başka türlü çok telikeli yemezz.)... pet magenin ise lvl 40 da ortalama 130 mp si 140 int filan olur ama +6 mp seti takınca bi kaç da goblin giyince mp si 130 (+60) ile yine 190 olur we aynı damageyi wurur...bunun yanında defansı yüksek hem de daa kıyak görünüşlü olur.zaten inti yüksek olunca daa güçlü stafflar alır damagesi iice yükselir...

sonuç olarak paper "genelde" daa çok damage wurur,ama ii geliştirilmiş bir pet hem fazla damage wurur hem def. filan işte. beceri işi tabiii.........

kendimden bilom eminim sizde tavsiye

• walla onu bunu bilmem ben pet mage dim lvl 54. 54 skilimde açıktı baya güçlü zannediodm kendimi. taaaa ki dungeonda bi paperle karşılaşana kadar adama walla tüm büyülerimi patlattım üstelik lightningim adam stun oldu ben orada vurdum vurdum canı nı baya indirdim sora ne oldu BİR NOVA ben yerdeyim. admla konuştum sen naaptın die walla buffla canım 4000 i buluyor dedi ve dmg ide inanılmazdı bence paper daha sağlam her konuda item olunca. HERKESE BAŞARILAR
  • arkadaşlar ii yapılmış bi pet aynı lvldeki paperla aynı damageyi wurur... buna eminim full +6 mp bonusları takıp 2-3 goblin giydin mi paperle eşit mp oluo örneğin;hep mp basmış lvl 40 kadın mage nin mp si 180 olur ama kolyeleri filan int ve hp olarak takar(mecburen,başka türlü çok telikeli yemezz.)... pet magenin ise lvl 40 da ortalama 130 mp si 140 int filan olur ama +6 mp seti takınca bi kaç da goblin giyince mp si 130 (+60) ile yine 190 olur we aynı damageyi wurur...bunun yanında defansı yüksek hem de daa kıyak görünüşlü olur.zaten inti yüksek olunca daa güçlü stafflar alır damagesi iice yükselir...

sonuç olarak paper "genelde" daa çok damage wurur,ama ii geliştirilmiş bir pet hem fazla damage wurur hem def. filan işte. beceri işi tabiii.........

kendimden bilom eminim sizde tavsiye

• bi deeeee... sizden yardım lütfeeen bana. ko da data dosyasının içinde "UIs_us_tbl" die bi tbl dosyası war lütfen biri onu bana göndersin sadece 16 kb lütfeeeeeeeeeeeen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur001 -- 18 Kasım 2010; 5:46:59 >
  • gerçi sadece başlığa bakarak cevap yazıyorum arada ne yazılmış okumadım, ders başlıcak az sonra...

bu oyunun en güçlü karakteri paper lightning mage dir. çünkü staff skilli bugdur... ama şimdilik usko da bunu kullanmayı bilen yok gibi.. zamanında kore ko vardı 66 paper l. mage teke tekte +9 hell brakerlı beni kesmişti... (lvl 68-full-chitinshell+8)

tabi 2 kişi gelirse o mage e acırım :D cz de şansı yoktur yani...
  • Arkadaşımm sen tank mage diye bişi duymadın galiba üstündeki giysiler hp diğerleri ise full mp olacak bakalım o zaman ne oluyo...!
  • 350 fazla canı oluyo 1 kere daha sword dance atıyosun.. olan bu. mage in pvp de güçlü tek olayı paper lighttır.
  • Hemen ölecen ne olacak

Sağlam bi paper in takıları da hp olması lazım biraz attack dan istifade edecek ama kendi heali daha ön planda olmalı bence yani takıalr da hp giysiler de

Hatta pendant = iron necklace , belt = iron belt gibi özel iemleri de oldu mu o paper mage kolay kolay yatmaz
  • hazır mage topic i bulmuşken sorayım , crimson pants ne kadara satılır ?
    elimde 2 tane var da kaça satacağımı bilmiyorum (cypher da satacağım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 24 Ekim 2005, 15:47:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

Hemen ölecen ne olacak

Sağlam bi paper in takıları da hp olması lazım biraz attack dan istifade edecek ama kendi heali daha ön planda olmalı bence yani takıalr da hp giysiler de

Hatta pendant = iron necklace , belt = iron belt gibi özel iemleri de oldu mu o paper mage kolay kolay yatmaz

Takılar uniq item olması lazım :D ben öleyim şahsen canavar gibi oyıptır sölemesi D: kıyafetlerimde hepsi +8 hp kafalıkta dagger (paperim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeDiKuLeLi -- 24 Ekim 2005, 22:32:00 >
  • BEYLER BIRAKIN MUHABBETİ... BENDE PAPER MAGEYİM +8 FULL HP BONUSLU GİYSİ +9 WİZARD +2 UNİQUE TAKILARLA VE 1500 BUFFLA 4200 CAN OLUYO KİM ALACAK BENİ BİR VURUŞTA. 2750 VURDU BİRİSİ BANA AMA 3 VURUŞTA ALDI BENİ. DAMAGELERE GELİNCE NOVA İLE 1000 VURUYO VE İKİNCİ SKİLLİM İCE ARKAMDAN GELMESİNDE NE GELİRSE GELSİN KESERİM

• SEN HANGI SERVERDASIN amma üfürmüşün bi SS koyda görem +9 Wizard ve +8 health lı elbiselerini hadi bakim
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeDiKuLeLi
    Takılar uniq item olması lazım :D ben öleyim şahsen canavar gibi oyıptır sölemesi D: kıyafetlerimde hepsi +8 hp kafalıkta dagger (paperim)

Fazla uçma istersen kendini 411 mi sandın ne

Herkes senin gibi para elde edemiyor unique alacak kadar, önce standart hp takılar sonra unique takılar gelir normal bir mage de. Ama sana bu kadar para nerden geliyor o da ayrı bir konu
  • walla arkadaşlar ben benin lvl 51 mageyim 144 int var elimde +7 viper var ama ben her istedigimi kesiyom yeterki swift olsun bana bi swift yetiyo ne golem ne harpy nede troll farketmez 750 hp ile +7 viper ile nasıl adam kesiliyo bilmeden koonuşmayın bide bu arada bi soru ben 1500 hp ve swift kagıtlarını kullanamıyorum bana yardımcı olursanız sevnirim musatongel@mynet.com

• senin 10 vuruşta kestiğini paper mage 6~7 kerede alır ayrıca biz yaratık kesmektan bahsetmioz czden bahsedioz
    quote:

Orjinalden alıntı: Fear_X_Less

walla arkadaşlar ben benin lvl 51 mageyim 144 int var elimde +7 viper var ama ben her istedigimi kesiyom yeterki swift olsun bana bi swift yetiyo ne golem ne harpy nede troll farketmez 750 hp ile +7 viper ile nasıl adam kesiliyo bilmeden koonuşmayın bide bu arada bi soru ben 1500 hp ve swift kagıtlarını kullanamıyorum bana yardımcı olursanız sevnirim musatongel@mynet.com

• quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

yanlis gözlemlemissin, insanlarin Paper Mage olma nedeni, savaslarda ve CZ de daha fazla vurmak.
    ayrica Paperlarda HP bonus elbise giyiyor...
    bide CZ gibi bi yerde Defansin 150 yerine 500 olsa kaç yazar, adam bi combo yapiyor 1700+900 vuruyor...
    eger NP kasmak istiyorsaniz Paper olmak disinda bi seceneginiz yok...
    ha ben level kasiyim, DTS nin 2 vurusyla ölmek istemiyorum diyorsaniz, Crimson giyin tabi

+1
  • polifonik osuruk baba sen areste orc muydun?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.