Şimdi Ara

Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
31
Favori
35.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam
    zaten cinemaximum'dan ziyade şikayetteki gibi ara firmalar riskli sanırım.
  • mgb06 M kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum en azindan deneyim diye bilet almaya calisdim habire islem gerceklesdirilemedi diyor. Yer kalmayacak diye is bankasindan odeyecegim sanirim suan.

Edit: karta 2 3 daha attim ödedim bakalim iade vericekler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 11 Ekim 2019; 22:45:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Oyle degil sanirim 25 lira max iade ediyor yani sen 50 liralik bilet alinca 25 iade edicek ama gidip 80 lirayada bilet alsan 40 degilde yine 25 iade edicek 20 liraya bilet alsan 10 liraya geliyo mesela o acidan cok uygun bence

• Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim!

cinemaximum'lar da sorunsuz geri ödeme geliyor..
    merak edilen noktalardan birkaçı;

• Kampanya 01.10.2019 00:00:00- 31.12.2019 23:59:59 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanya “Sinema” kategorisinde olan şirketlerden yapılacak alışverişleri kapsamaktadır.
    • Her hafta kazanılan ödüller, bir sonraki haftanın üçüncü iş günü hesaplara otomatik yatırılacaktır.
    • Bir kullanıcı kampanyadan maksimum 25 TL iade kazanabilecektir.
    • Kullanıcılar kampanyadan her hafta maksimum bir kez faydalanabilir. Bir sonraki hafta katılım hakkı tekrar kazanılır.
    • Kampanya, sinema gişeleri ve online platformları kapsamaktadır.
    ...

• İade her hafta yapılıyor 2 hafta üst üste aldığım oldu yine ölücülüğün dibine vuran var çekmeye falan para kesiyor diye bilet kadar yükle iadeyle tekrar alırsın yada online biyerde harcarsın, neyin kafası o tutarı çekmeye çalışmak..

• bu paparacard ın aylık ya da yıllık ücreti var mı? ve diyelim ki sinemaya gideceğim gün gidip mağazadan alsam hemen aktif olup kullanabiliyor muyum?
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Çipli 9,90TL çipsiz 4,90TL kart ücretleri tek seferlik. Ardından uygulamaya kart bilgilerini girerek tanımlıyorsun ve bakiye yüklemeye/harcamaya hazır.

s.s.s. ilgili cevaplar
    Aylık kart ücreti 1 TL'dir. Aylık kart ücreti yalnızca kartınızı kullandığınız aylarda alınır.
    Kartınızı kullanmadığınız aylar için hiçbir zaman ücret alınmaz. Her ay yaptığınız ilk işlem ile birlikte kart ücreti Papara hesabınıza yansıtılacaktır.

Kartınızı teslim aldıktan sonra Papara hesabınıza giriş yapıp kartınızı aktif hale getirmelisiniz.
    Hesabınıza giriş yapın ve Papara Card sayfasından Aktif Et seçeneğine tıklayın.
    Kartınızın üzerindeki bilgileri girin.
    Hepsi bu kadar, Papara Card'ınız artık aktif. Tüm dünyada MasterCard güvencesiyle kullanabilirsiniz.

• englishmannn kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar sitesinde şikayetten baska ne bekliyorsunuz ben bu türk insanina bayılıyorum oraya ziraat yaz yapikredi yaz enpara yaz hepsinin sikayetini bulacaksın zaten yahu orası şikayet sitesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avşar Sinema'dan bilet aldım bugün bu kampanyalardan haberdar değildim. Hatta sinema avantajları bitti mi ki diye aklıma getirmiştim. Şu Papara'ya bir bakayım, uygulamasını indirmiştim ama cüzdanda kartı yok, acaba sanal kart falan aldım mı, bu ödeme uygulamaları çok karıştı bende. Hangi banka kartlarım var biliyorum da bu ödeme kuruluşlardan hangisinde hesabım var bilmiyorum, pek kullanmayınca..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bir süredir kullanıyorum, sinema için ideal, şimdi de yemek 25/75 iade gelmiş efsane ötesi oldu. Bir de sinema kampanyası kasım aralık dönemi için 25 TL iadeydi şimdi yanlış anlamadıysam her hafta max. 25 TL iade şeklinde revize edilmiş, bu dönemde sinema için süper ötesi kampanya.
  • Günaydın arkadaşlar,
    Papara kart hangi sinemalarda geciyor.
    Cinemaximum ve Afşar sinemalari n dami geçiyor sadece.

• basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Yemek sepeti dahil mi acaba

• ARKDASLAR bu papara cardı nerden alabiliyoruz sitesinde bakdımda kart ücreti yok diyor .
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum

• Arkadaslar kartı nerden alcaz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazi insanlari anlamak cok zor. Diyorki ben paparada kalan parami transfer edebilirmiyim yada cekebilirmiyim. Yav arkadas 50 TL 100 TL nin neyini cekmenin derdindesiniz git kalani markette harca ne bileyim benzin al. Adam takmis diyorki parami nasil geri alacam vallahi neylen besleniyor boyle adamlar ..

• Guzel kampanya olmus, hatta bi onceki aya gore daha avantajli olmus. Artik ucret yokmus hem kartta hem kullanimda.

Yarin sinemeya gitmeyi planliyodum, uye oldum simdi. Yarin D&R dan kart alip icine bakiye atip onunla odeme yaparim. 4,90tl odenen kart ucretini hesaba iade yapiyormus.

Cinemaximum uygulamasindan ya da giseden almak arasinda fark var mi tecrubeli arkadaslara sorayim??

• yemeksepeti cüzdan uygulamasına yükleme yapıp iade alan arkadaşlar var mı?
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    fark yok hocam ama ilk gün internet alışverişine onay vermeyebilir, siz yine de deneyin. ben aylar önce ilk gün netten alışveriş yapamamıştım ama bugün cinemaximum appten ödeme yapıp aldım biletleri.
  • Ben de yeni kullanıcam sabırsızlıkla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.