Şimdi Ara

Papara Çiçekçi 100/50 İndirim (01 - 29 Şubat) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
33
Favori
66.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • osevio'da tt müşterilerine %20 indirim var, combo oluyor mu? birisi hayrına denesin
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Para falan vermeyin hocam. Sitesinden alın. Ücretsiz geliyor ve üstüne 5 lira da veriyor hesaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erthon

osevio'da tt müşterilerine %20 indirim var, combo oluyor mu? birisi hayrına denesin
    Olup olmadığını nasıl anlicaz, mecburen iadeyi beklicez

• Desteğe yazdım, yarın cevap gelir

• Yusuf*Yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    link var mı hocam?
  • https://www.ciceksepeti.com/davidoff-cool-water-edt-125-ml-erkek-parfum
    Bu nasıl arkadaşlar geçerli olurmu sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Papara Çiçekçi 100/50 İndirim (01 - 29 Şubat)
    alışverişini seç pc üzerinden gönderim nedenine dogum günü de çıkıyor ekran Papara Çiçekçi 100/50 İndirim (01 - 29 Şubat)

• ARkadaşlar ben çiçeği bu cuma alacağım 14 şubatı beklemeyeceğim, çiçeksepeti için alış veirş yapan arkadaş için diğer olarak görünmüş sektör, fakat müşteri temsilcisi bir arkadaşa mail atmış geçerli diye, ne yapsak alalım mı gelir mi ? ya da çiçek.com vs. diğer çiçekçilere mi baksak bilemedim...
  • Yusuf*Yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    5 seferdir deniyorum yok olmuyor, galiba adres yüzünden olmuyor
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Deneyin dediler özetle, kategorisi çiçekçi olmalıdır diyorlar.

Papara Çiçekçi 100/50 İndirim (01 - 29 Şubat)

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar teraryum alacağım 14 şubat için. ne tavsiye edersiniz çiçeksepetinde?
    Bende teraryum almayı düşünüyorum. Tekneli model hoşuma gitti. Siz karar verebildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bende teraryum almayı düşünüyorum. Tekneli model hoşuma gitti. Siz karar verebildiniz mi?

Alıntıları Göster
    maalesef. araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

https://www.ciceksepeti.com/davidoff-cool-water-edt-125-ml-erkek-parfum
    Bu nasıl arkadaşlar geçerli olurmu sizce
    güzel fiyat ben de almayı düşünüyorum
  • Çiçek sepeti konusu kesinleşti mi oluyor mu

• Önceki sayfalarda bir arkadaş çiçeksepetinden alışveriş yaparak harcamanın ekran görüntüsünü eklemişti. ciceksepeti.com üzerinden yapılan harcama Diğer kategorisi olarak görülüyor. Tek sıkıntı olabilecek şey çiçek ve benzeri bir ürün dışında sipariş verdiğinizde daha sonra papara 'ya fiş fatura ibrazı yaptığınızda siparişin içeriğini beyan edeceksiniz doğal olarak ve içeriğinde çiçek yokda mesela parfüm, oyuncak, çerçeve vb. gibi bir harcama yapmışsınız bu sebeple kampanyadan faydalanamazsınız diyebilirler. Gerçi şartlarda çiçek olacak diye bi zorlama yok ama hem kategorisi diğer hem siparişin içeriği farklı bir ürün diyebilme ihtimalleri var. Neyse deneyip göreceğiz hep birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Önceki sayfalarda bir arkadaş çiçeksepetinden alışveriş yaparak harcamanın ekran görüntüsünü eklemişti. ciceksepeti.com üzerinden yapılan harcama Diğer kategorisi olarak görülüyor. Tek sıkıntı olabilecek şey çiçek ve benzeri bir ürün dışında sipariş verdiğinizde daha sonra papara 'ya fiş fatura ibrazı yaptığınızda siparişin içeriğini beyan edeceksiniz doğal olarak ve içeriğinde çiçek yokda mesela parfüm, oyuncak, çerçeve vb. gibi bir harcama yapmışsınız bu sebeple kampanyadan faydalanamazsınız diyebilirler. Gerçi şartlarda çiçek olacak diye bi zorlama yok ama hem kategorisi diğer hem siparişin içeriği farklı bir ürün diyebilme ihtimalleri var. Neyse deneyip göreceğiz hep birlikte.
    Teraryum'u inşallah çiçekten sayarlar.

• TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Starbucks kahve alışverişine iadeyi verdi ondada sektör tam anlamıyla yazmıyor ama bence çiçeksepeti de olması lazım
  • Bilmiyorum artık ama bende fotoğraf çerçevesi siparişi vereceğim. Artık ne olacak bakacağız göreceğiz.
  • Fiziki kart almadan sadece nette hesap acarak alıp kampanyadan yararlanabilir miyiz

• Kafayı sıyıracağım 99 tl lik çiçek var en düşük ürün de 10 TL gözüküyor

Millet nasıl 1 tl ye ürün görüyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.