Şimdi Ara

Papara Çiçekçi 100/50 İndirim (01 - 29 Şubat) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
33
Favori
66.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 ayrı sipariş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çiçeksepeti ne berbat bi siteymiş yahu. Bi de 350 çalışanı varmış, ne iş yapıyolarsa. Mobil uygulama da öyle, pc web üzerinden de. Bu arada içerik de zayıf, gezilen aranan ürünlere göre bi önerme bile yok. En az 2-3 saat geçirdim, 2 ayrı papara kart ile bi pasta veya yenilebilir çiçek, bir de ya hediye (parfüm, tablo vs) ya da kalıcı çiçek, bonsai bulurum diye ama, içime sinen bişey bulamadım. Zoraki bulduklarım da, kapasite yoğun olduğundan sonraki gün teslim vs gibi şeyler önerdi. Velhasıl fiyasko. Sonunda gittim Hacı Bekir Künç'den 90₺'ye akışkan çikolatalı 2 nolu pasta aldım. Köşedeki çingeneden de 10₺'ye bi demet. Ağır hediye için de yarın Kapalıçarşı'ya uğrarız artık zira bugün aynı zamanda doğum günü hatunun

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Ne kadar da fesatsınız Biri is yerinden arkadas icindi. Kampanya varken beraber faydalanalim dedik. Zaten iki siparisi sadece ayni adrese verebiliyorsunuz. Aksam eve gidince kendimiz verecektik ama yalan olacak galiba.... Zaten çiçekler çok kotu gitmiş millete, twitter şikayet dolu

• Ben çiçek yerine parfüm aldım inşallah 50 tl iademi verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Ben çiçek yerine parfüm aldım inşallah 50 tl iademi verirler
    Aynı şekilde çiçek yerine kulaklık aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Aynı şekilde çiçek yerine kulaklık aldım

Alıntıları Göster
    Ne aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Ne aldınız?

Alıntıları Göster
    Haylou gt2

• arkadaşlar merhaba çiçek sepetinden alışveriş yaptığımda "kullanıcı bu işlemi yapmaya yetkili değildir"hata mesajı alıyorum. kart internete açık olduğunuda teyit ettim. bu hatayla karşılaşan varmıdır acaba...
  • Güzel bir cüzdan baktım ama göremedim 15 liralık cüzdana 50 çekiyorlar abartı bi set yapmışlar 50 ederi ama 100 -120 çekiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Güzel bir cüzdan baktım ama göremedim 15 liralık cüzdana 50 çekiyorlar abartı bi set yapmışlar 50 ederi ama 100 -120 çekiyorlar
    Boşver zorlama. Valla bir hediye alalım dedik. 50 tl etmez. 100 tl verdik sırf paparadan 50 tl gelecek diye. Ne anladım bu işten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratmert

arkadaşlar merhaba çiçek sepetinden alışveriş yaptığımda "kullanıcı bu işlemi yapmaya yetkili değildir"hata mesajı alıyorum. kart internete açık olduğunuda teyit ettim. bu hatayla karşılaşan varmıdır acaba...
    Hocam bende de var perşembe günü uğraştım baya. Şikayetvar'a yazdım, arayıp da söyledim bunları şikayet kaydı oluşturdular dediler ki mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır size. Yani perşembeden bu yana bekliyorum ben de, d&r'dan da sipariş vermeyi denedim orda da sıkıntı çıkıyor. Siz denediniz mi başka yerde?

• Arkadaşlar 99,90tl oldu siparişim..adam. gibi bişey bulamadım 100tl ye tamamlamak için. lütfen bir el atın şu işe..hayır 10 20tl lik şeylere bakıyorum onlarda abartı fiyat yazılmış..yardım lütfen yokmudur yolu yordami

• Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    merhabalar, diğer bütün sitelerden alışveriş yapabiliyorum, daha şimdi n11 den yaptım, sadece kampanya olan çiçekçilerden ve d&r dan yapamıyorum ikisinde de aynı hatayı alıyorum çiçek sepetinde mail ordırdan da denedim müşteri yetkilisiyle beraber yine yapamadık. papara müşteri hizmetleri hiç ilglenmedi sorun göremiyoruz biz diyorlar ekran görüntüleri falanda yolladım ama sonuç alamadım. sizinkini çözerlerse haber verirsen sevinirim.
  • quote:

merhabalar, diğer bütün sitelerden alışveriş yapabiliyorum, daha şimdi n11 den yaptım, sadece kampanya olan çiçekçilerden ve d&r dan yapamıyorum ikisinde de aynı hatayı alıyorum çiçek sepetinde mail ordırdan da denedim müşteri yetkilisiyle beraber yine yapamadık. papara müşteri hizmetleri hiç ilglenmedi sorun göremiyoruz biz diyorlar ekran görüntüleri falanda yolladım ama sonuç alamadım. sizinkini çözerlerse haber verirsen sevinirim.
    çipli kart mı sizin
  • alisverisadami A kullanıcısına yanıt
    evet çipli kart...
  • yav sektör /diğer diye yazmışlar. çiçek diye geçmemiş sıkıntı olmasın. çiçeksepeti fişte getirmedi.kontrol eden varmı netten,uygulamadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 17 Şubat 2020; 12:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msimsek93

Arkadaşlar 99,90tl oldu siparişim..adam. gibi bişey bulamadım 100tl ye tamamlamak için. lütfen bir el atın şu işe..hayır 10 20tl lik şeylere bakıyorum onlarda abartı fiyat yazılmış..yardım lütfen yokmudur yolu yordami
    Yukarda balon mendil alinir diye defalarca yazlms oku ozaman

• quote:

arkadaşlar merhaba çiçek sepetinden alışveriş yaptığımda "kullanıcı bu işlemi yapmaya yetkili değildir"hata mesajı alıyorum. kart internete açık olduğunuda teyit ettim. bu hatayla karşılaşan varmıdır acaba...
    Cipsiz kart ise yapamazsn

• karasac K kullanıcısına yanıt
    alışveriş sonrası mail geliyordur büyük ihtimal alışveriş ile ilgili, papara'ya mail ile onu gönderebilirsiniz. biletinial için öyle yapıyorum ben yatırıyorlar otomatik yatmayınca
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    teşekürler umarım gerek kalmaz..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.