Şimdi Ara

Papara Cashback Amazon Prime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
5.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8₺ Ödediğimiz Yetmezmiş Gibi Papara Cashback ile 4₺’ye Amazon Prime Üyeliği alabiliyoruz. Tercih edip etmeme sizin kararınız ben 8₺ ödemeye devam edeceğim.

Papara Cashback Amazon Prime

• and the Ölücülük Oscar goes to:

Papara Cashback Amazon Prime Papara Cashback Amazon Prime Papara Cashback Amazon Prime 

• Papara kullanmayan varsa Paycell de yapıyor.

• zamanında ceptetebe bağladım otomatik çekiyor ordan her ay. ne zaman çekecek bitti mi uğraşmaya değmez. yeni üye olacaklar için değerlendirileblir

• Disney de gelse hiç fena olmaz.

• zaten paparadaydı ödemesi, diğer ay alırız yarısını

• Abonelik ödemeleri tamamen paparaya bağladım. İyi oldu. Hepsiburada da eklerler yakında inşallah
  • Aynı şekilde PEP de %50 iade yapıyor

• investing kullanıcısına yanıt

aynen benimde öyle. ayın 27 si yenileme. 27 ağustosdakine alamadım. 27 eylüle alırım artık

• tosla yeter diyordu , vurmayın diyordu

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Yasal düzenleme ile artık kargoyu alıcı ödeyecek diye biliyorum blu tv, amazon prime avantajı devam etse de kargo avantajı bitiyor herhalde değil mi?

• Garanti bbva da ödediğin kadar bonus veriyor :)
  • frag_man F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada bilmemde Amazon öyle bi işe girişmez. Dünya çapında müşteri memnuniyeti birinci sırada adamlarda
  • Niye tercih etmeyecekmisiz? Edecegiz tabi ki
  • hknct H kullanıcısına yanıt

Hangi kampanya hocam? Nakit kart mi yoksa kredi miydi?

• Yalnız 2022 sonuna kadar demişler, bakalım seneye ne yapacaklar.

• frag_man F kullanıcısına yanıt

zorunlu değil, amazon ödemeye devam eder. hb'de premium'a özel falan yapar büyük ihtimal

• Pi kullanıcısına yanıt
    Film dizi platformları ve dijital oyun ve müzik ödemeleri için 2 ayrı kampanya vardı. Harcadığın kadar bonus diye. Bunların kapsamında bonus veriyor
  • hknct H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Bir bakayim. Gerci sadece amazon var bende. Olsun 8 de 8 dir. 1 dolmus parasi cebimde kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 1 Eylül 2022; 12:7:10 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş özelden uyardı yeni üyelikleride 1 defaya veriyormuş. Ama ben aynı hesap ile daha öncede ödeme yapmıştım. Ara verdim şimdi tekrar prime aldım yine verdi bonus
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.