Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Covit19 bitene kadar devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eczaneden şampuan alan var mı. Fiyatlar ne durumda? Bu ay kampanyayi boş gecmeyelim diyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Dikkat etmedim ama bende dış macunu vs baktım biraz yüksek idi fiyatlar. Diş macunu fırça da alabilirsiniz uygun bulursanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben egzama için medikal şampuan ve saç losyonu aldım %50 indirim hala devam ediyor. güzel kampanya.

• Papara Visa kart sayılıyor mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar papara kartımdan amazon prime üyelik ücreti çekilmiş. Ben kendi üyeliğim mi acaba dedim ama benim üyeliğim 16 mayısta yenileniyordu.

Daha önce başına böyle bi olay gelmiş olan var mı? Kart bilgilerini birileri mi ele geçirdi acaba?

Daha önce exxen üyeliği çekilende okumuştum sanırsam, ne yapabilirim?

edit: bu arada koskoca amazon neden 3d secure koymuyor çok merak ettim. Daha önce de kafama takılmıştı. direk çat diye ödemeyi onaylıyordu ne zaman bir şey alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 27 Nisan 2021; 23:45:47 >
  • arkadaşlar birşey danışacağım

dün 50 25 eczane için 50 çektirdim ancak eczacı işelmin onaylanmadığın söyledi. parar işlemlerime baktığımda 50 liranın çekilip 25 liranın da geri verildiği göründü. ama eczanede slip çıkmadı işlem tamamalnmadı. bunun üzerine aradım paparayı kaytrı açalım dediler. neyse bugün baktığımda hem 50 lira harcamam hede 25 cashback im iade olmuş. twekrar alışveriş yapsam 25 gelir mi diye sordum ama önce olur dedi sonra heralde işini sağlama almak için olmaz dedi telefonda. yani aslında onun da bişi bildiği yok.

sizce ne olur bu durumda. yanar mı yoksa yine 25 gelir mi. bugün son gün

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

50₺ işlem iade olmuş ama 25 iadeyi geri almamışlar eğer doğru anladıysam? işlem yapmadan 25₺ elde etmiş olduysanız 50₺ lik işlem yapın. ek bir iade daha gelmesi mümkün görünmüyor zaten tek 25₺ iade alacaksınız. Ki bu durumda bile 50₺ "yanmaz" merak etmeyin, işlem yaptığınız için iade alıyorsunuz. İadeyi zaten aldım diye işlem yapmamak sizin vicdanınıza göre şekillenebilecek bir davranış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

50₺ işlem iade olmuş ama 25 iadeyi geri almamışlar eğer doğru anladıysam? işlem yapmadan 25₺ elde etmiş olduysanız 50₺ lik işlem yapın. ek bir iade daha gelmesi mümkün görünmüyor zaten tek 25₺ iade alacaksınız. Ki bu durumda bile 50₺ "yanmaz" merak etmeyin, işlem yaptığınız için iade alıyorsunuz. İadeyi zaten aldım diye işlem yapmamak sizin vicdanınıza göre şekillenebilecek bir davranış.

yok hocam vicdanlık bi durum yok yanlış anladınız. 50 harcama yaptım 25 geri verildi ilk. ama ürün alamadım o yüzden sonra ikisi birden iptal oldu yani başa döndü hem harcadığımı iptal ettiler hem geri verdiklerini. yani hiçbi artım eksim yok. ama mh şimdi 50 harcarsan 25 gelmez diyor

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

o zaman ben yanlış değerlendirdim kusura bakmayın. başa dönme durumu olduysa tekrar harcamada gelir gibi sanki ama isterseniz mayıs ayında yapın garanti olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

o zaman ben yanlış değerlendirdim kusura bakmayın. başa dönme durumu olduysa tekrar harcamada gelir gibi sanki ama isterseniz mayıs ayında yapın garanti olur.

işte bu ayki hakkım boşa yanmış olacak ona. ama aslında bu ay yararlanmamaış oldum gerçekte. ama işte kesin cevabı bilmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar papara kartımdan amazon prime üyelik ücreti çekilmiş. Ben kendi üyeliğim mi acaba dedim ama benim üyeliğim 16 mayısta yenileniyordu.

Daha önce başına böyle bi olay gelmiş olan var mı? Kart bilgilerini birileri mi ele geçirdi acaba?

Daha önce exxen üyeliği çekilende okumuştum sanırsam, ne yapabilirim?

edit: bu arada koskoca amazon neden 3d secure koymuyor çok merak ettim. Daha önce de kafama takılmıştı. direk çat diye ödemeyi onaylıyordu ne zaman bir şey alsam

bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

• Sürekli alışveriş yaptığınız bir eczane varsa orada müşteri hesabına atabiliyorlar. Pandemi başından beri her ay işlem yapıp hesaba atıyorum. Eczane gideri yatırdığım miktardan az olduğu için geçen 1 yıllık süreçte hesabım 250 TL alacaklı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

Sürekli alışveriş yaptığınız bir eczane varsa orada müşteri hesabına atabiliyorlar. Pandemi başından beri her ay işlem yapıp hesaba atıyorum. Eczane gideri yatırdığım miktardan az olduğu için geçen 1 yıllık süreçte hesabım 250 TL alacaklı :)

Tam olarak bu nasıl oluyor hocam?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Tanıdık ezcaneye bakiye açıyor demek ki. Her ay çektiriyor kartından ama alışveriş yapmıyor. Kampanya kapsamında gelen para da karı oluyor.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Her eczanede müşteri hesabı vardır, cari bakiye yani para vermeden de veresiye hesabı da olan eczane diyorum, sonra veririm hesaba at gibi mahalle eczanesi benim bu şekilde yıllardır ilaçlarımızi aldığımız bir yer. Hiç bir zaman tek reçete alıp ödemedim 2 ayda bir hesabımi sorardım ona göre ödeme yapardım. Şimdi cari hesaba parayı atıyorlar. Kontör yükleme gibi düşünün

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    İndirim için karta gerek yok sanırım sanal kart oluşturmak yeterli .
  • Arkadaslar netflix ve spotify indirimi haziran sonuna kadar yazıyor sizce daha uzatırlar mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodus33 -- 2 Mayıs 2021; 5:14:59 >
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt
    aynen sanalkart yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.