Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suanda sinema yada restoran kampanyasi varmi yada nezamanlari oluyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haberiniz olsun. kartı aktif ettikten 24 saat sonra internet alışverişinde kullanabiliyorsunuz.
  • Geçen ay basvurduk karta. Yoğunluktan dolayı Ocak ayında teslim edilecek diyolar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cipliye basvrdm cipsiz geldi yogunluktan. Cipsizi aktif ettim 24 saati gecti. Simdi icine para yukleyip 75 e 25 restorani aylik mi haftalikmi alablirim ? Sinemadada yarisi en fazla 25 diyor yani 50 lira harcarsak veya faha ustu en fazla 25 gelir dogrumu ? Sinema haftalik yaziyor ?

• Sinema her hafta yarisini (max 25tl) veriyor. Restoran aylik olarak. Zaten kampanya aciklamalarinda yaziyor bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Sinema her hafta yarisini (max 25tl) veriyor. Restoran aylik olarak. Zaten kampanya aciklamalarinda yaziyor bunlar
    Hocam restoranda onceki konusmalarda haftalik yazyr son konusmalar aylik olmus

• Oncesini bilmiyorum ama kasim ve aralik aylarinda aylik 1 kere yararlanilabiliyor. Bende gecen ay kendime ve esime aldim cipsiz kart onu kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Oncesini bilmiyorum ama kasim ve aralik aylarinda aylik 1 kere yararlanilabiliyor. Bende gecen ay kendime ve esime aldim cipsiz kart onu kullaniyorum
    Cipsizler heryerde geciyor internet icin cipli olmasi lazm glba dgrumu. Para yukleme naal yaotnz

• Netten alisveris yapmadim sanirim cipli gerekiyormus onun icin, ben sineme restoran vs fiziksel pos kullandim. Parayida banka hesabimdan havale yapiyorum papara hesabima

• Arkadaşlar sinema harcaması için cinemaximum mesela, illa çipli kart mı olmalı? Biletinial üzerinden de oluyor mu? Daha şimdi başvurdum kart için ama çipli mi değil mi sormadı

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    cinemaximum internet sitesinden yada gişeden çipsiz kartla bilet alabilirsiniz.
  • zamir84 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Kartım gelsin denicem. Sinema kampanyaları biteli gitmiyoruz da soğuduk. İnternetten cinemaximum bide öğrenci çakarım iyi fiyata gelir heralde. 😊 Kart kaç güne geliyor acaba

bende sinemia kapandıktan sonra hiç gitmemiştim sinemaya papara sayesinde 2 aydır neredeyse her hafta gidiyorum ben 2 ay önce n11 üzerinden almıştım çipsiz kartı 2 gün içinde gelmişti.
  • zamir84 kullanıcısına yanıt
    N11 mi. Allah allah 😊 bende 2 senedir hesap vardı onaylı değildi. Kart da almamıştım. Şimdi kampanyaları görünce başvurdum demin. Bakalım ne zaman gelcek. Gelince para sallarım içine ipman 4 final filmine gitcem. Kampanya 31 aralığa kadar. Film yılbaşı çıkacak :) internetten öncesinde alcam artık. Olur heralde

Ben uygulamasindan papara hesabi olusturmustum, ertesi gun teknosadan kart aldim 5tl ye, karti hesaba tanimlayinca 5tl iade yapiyo hesaba. O gunde sinemeya gittim ve retoran harcamasi yaptim. Kartin gelmesini beklemedim yani. Sizde teknosa ya da D&R magazalarindan alabilirsiniz

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    O da mantıklıymış. Eğer avm işim olursa gidip alırım kartı. Uygulamadan aktif ederim. Bilet günü yaklaşırken internetten alırım. Vizyon tarihi kampanya süresi sonrası olduğu için.
    Cinemaximum tamam o cepte :) biletinial sitesinden de geçerli mi deneyen var mı?

• İleri tarihli sinema bileti alsak. Mesela haftaya hangi dönemden iade olacak?yani şimdi bir bu hafta bir de haftaya aksak ikisinden de iade alır mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

İleri tarihli sinema bileti alsak. Mesela haftaya hangi dönemden iade olacak?yani şimdi bir bu hafta bir de haftaya aksak ikisinden de iade alır mıyız?
    İkisinden de iade alırsın ancak 1 hafta arayla iadeler yatar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çipsiz kart ile yemeksepeti üzerinden online sipariş verip iade alan var mı?
  • vincente kullanıcısına yanıt
    yapabilirsen iade alırsın, yapılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.