Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa2442

Param kart boyner %10 aninda casback veriyor. Bilginiz olsun kart beklemeyede gerek yok sanal kartla yapabilirsiniz
    %10 degil %5 veriyor hocam. Buarada maks. 30tl ye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

%10 degil %5 veriyor hocam. Buarada maks. 30tl ye kadar

Alıntıları Göster
    Param'ın daha fazla indirim yaptığını söylemiş, Papara %5, Param %10
    https://param.com.tr/Detay.aspx?i=551

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Param'ın daha fazla indirim yaptığını söylemiş, Papara %5, Param %10
    https://param.com.tr/Detay.aspx?i=551

Alıntıları Göster
    o sadece fiziki mağazza
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

o sadece fiziki mağazza

Alıntıları Göster
    Boyner.com a da veriyor

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşın bahsettiği indirimin kaynağını gösterdim, kendim faydalanmadım. "Param ve Papara" karışıklığı olduğunu fark edince açıklık getirdim. Şimdi siz söyleyince verdiğim bağlantıda hem mağazada hem çevrim içi alışverişte geçerli olduğu bilgisini de gördüm ama dediğim gibi kendim faydalanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 12 Eylül 2020; 21:45:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Ben arkadaşın bahsettiği indirimin kaynağını gösterdim, kendim faydalanmadım. "Param ve Papara" karışıklığı olduğunu fark edince açıklık getirdim. Şimdi siz söyleyince verdiğim bağlantıda hem mağazada hem çevrim içi alışverişte geçerli olduğu bilgisini de gördüm ama dediğim gibi kendim faydalanmadım.
    evet gördüm hocam. bu site eskiden kolide falan yollardı ürünleri. kardeşim tişört almış buradan. adamlar tişörtü direk kargo poşetine atıp yollamışlar. Bu tip gönderim yapan yerlerden bişey almam zaten.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Boyner i diyorsanız ben gecen hafta 250tl gift kart aldim. Adamlar karti, buyuk kutuya koymus sasirdim kredi karti gibi ufak ve ince olan şeyi bile o kadar ozenli yapmalarina disinada poset vs

• Arkadaşlar son 2 gün diye reklam yapıyor şnstagram hesabında papara. Yeni kampanya mı geliyor acaba?

• fastrap450 F kullanıcısına yanıt
    Büyük bir yenilik duyurucaklar diye biliyorum. Bankalara iban transferi vs olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fastrap450 F kullanıcısına yanıt
    IBAN'a transfer veya eksi bakiyeye düşme (nakit avans) gelebilir

• ibana transfer derken ? Zaten hesaptaki para ibana transfer ediliyor farklı olabilecek olan durum nedir?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Sadece kendi hesabınıza cekebilirsiniz oradan geçen gün İninal 7/24 başkasina ait hesaba transfer getirdi. Bu da getirir tahminimce.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

ibana transfer derken ? Zaten hesaptaki para ibana transfer ediliyor farklı olabilecek olan durum nedir?
    Kişiye özgü iban olayı gelirse süper olur.

Şuanda sadece üyelik numarası var ve tüm işlemler bunun üzerinden sağlanıyor.

Para yatırırken herkesin kullandığı ibana para yatırıyorsun, üyelik numaranı açıklamaya ekleyerek anca farkını gösteriyorsun.

Kişiye özel iban ile 7/24 para transferi gelirse süper olur.

Eksiye düşme olayıı ben istemem, sonuçta ne varsa onu kullanmak istiyorum.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    bence kredi kartı ile yüksek limitli yükleme özelliği gelsin

• Cashback özelliğini merak ettiğimden başvurdum oluşuma. Kart basılıp kuryeye verilmiş fakat kafama şu takıldı, çok yukarılarda bir mesaj gördüm. Gelen kurye sadece kimlik nosu değil seri numara vb. bilgileri de alıyor demiş. Burada kartını almış herkese aynı işlem yapıldı mı ve bu yola başvurma sebepleri nedir?

Teşekkürler.
  • İlk kart aliminda sözleşme var onu imzalaman lazim kimlik bilgisi aliyorlar. Vermek istemeyen lite card alsin teknosadan kendi kaydetsin derim.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    şimdiki sistemden ne fark yaratacak ki süper olsun? kaydet hızlı işlem olarak direk yollayabiliyorsun zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

bence kredi kartı ile yüksek limitli yükleme özelliği gelsin
    Onu yapmazlar, çok yüklenen olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

şimdiki sistemden ne fark yaratacak ki süper olsun? kaydet hızlı işlem olarak direk yollayabiliyorsun zaten.
    iyide sadece banka hesabı olanlar yükleyebiliyor ve iban açıklaması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.