Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
457
Favori
815.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet bankacılığı üzerinden işbankası hesabımdan papara kartıma 20 TL yüklemeye çalıştığımda 53 kuruşluk masraf çıkıyor anlaşmalı bankalarla bu işlem ücretsiz değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali2037 A kullanıcısına yanıt
    Papara tarafından ücretsiz, işbank veya diğer bankalar ücret kesebilir. Havale 50 kuruş eft 1 TL civarı zaten. (İşbank sağolsun aynı şube olsa bile 50 kuruş alıyor, eskiden almıyordu)
  • Cmd_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Papara kartımı unuttum bile, yeni bir kampanya vs. var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eczaneden alışveriş yapacağım ama kredi kartı veya banka kartı farkediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

eczaneden alışveriş yapacağım ama kredi kartı veya banka kartı farkediyor mu
    Alışverişte zaten Papara kartı kullanarak ödeme yapmalısın.
    (Papara karta parayı yükleyip/gönderip harcama Papara karttan yapılmalı)

Uygulamada zaten nasıl para yükleneceği/aktarılacağı gösterilmiş. (Eczane kampanyası için fiziksel olarak Papara kartın elinde olmalı. Talep oluşturursan evine kadar ücretsiz geliyor ama zaman alabilir bu süreç, 5 lira karşılığında Teknosa'dan alabilirsin, 5 lira karşılığında kartı alıyorsun ama kartı uygulamada kendi hesabına kaydedince 5 lira iade ediliyor)

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim hocam. 3 gün önce kurye ziyaret edecekti güya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Papara eczane iadesi işlemden hemen sonra geliyor mu?

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Siz eczaneden çıktığınızda iadeniz gelmiş olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Uygulamadan iadenin ne şekilde geleceği seçilebiliyor.

İster anında ister ay sonunda topluca.. Uygulamada hepsi yazıyor.

Ay sonunda al seçili değil hocam. Neden anında gelmedi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 31 Ağustos 2020; 16:40:5 >
    Mail atıp sorun isterseniz. Eczane iadesi ise eczanenin pos'undan kaynaklanan aksaklık olabilir. Siz eczaneden alışveriş yapsanız da pos'da başka bir yer olarak gözüküyorsa iade gelmemiştir. Eğer slip'de eczane ismi yazıyorsa fotoğrafını çekip iadenin gelmediğini belirtip yardım talep edebilirsiniz. Diğer elektronik ödeme iadelerinde bir aksaklık olmamalı, yine mail atıp sorun.

Bir de üyelik/hesap durumu onaylı hesap olmalı en azından. Onaylı hesap ve sözleşmeli hesaplar kampanyadan yararlanıyor. Siz kişisel bilgilerinizi vermeden, kimlik doğrulaması yapmadan harcama yaptıysanız iade gelmez. Bunların okumuş olmanız gerekirdi. Kampanya koşullarında şartlar var.

• Beyler paparaliyim. Ancak kart almadım. Telefondan markette falan nasıl alışveriş yapıyoruz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler paparaliyim. Ancak kart almadım. Telefondan markette falan nasıl alışveriş yapıyoruz acaba?
    Kartınız yoksa alışveriş yapamıyorsunuz.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Barkod gibi bisey çıkıyor veya nfcden olur sanıyordum. O zaman kart alalım. Teşekkürler bilgi için.

• 1.5 ay sonra kartım geldi.
    Sanal kartta açtım
    Karta yukleme yaparken sanal kartı secebiliyor muyuz? yoksa fiziksel karta yukleyip ordan sanal karta mi geciriyoruz

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Sanal kart bilgilerine girin. Cevabınız orada. :)

• lite card sahibiyim.eczanelerde ve netflix de kullanıyorum.merak ettiğim konu black card istersek.aylık geri ödeme limitleri birleşirmi?yani eczaneden iki kartla yarı ayrı iade alabiliyormuyuz.Yoksa hanımada birlite card mı alayım.
  • chemucell kullanıcısına yanıt
    Kaç kartınız olursa olsun bir kez kazanım mümkün eşiniz için Lite Kart açabilirsiniz ancak kazanım böyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 4 Eylül 2020; 2:18:20 >
  • teşekkür ederim.eğerbilginiz varsa bu kart için bir yaş sınırlaması varmı?Mesela çocukların kullanımı gibi.Harçlık kontrolu bakımından.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.