Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.527
Cevap
305
Favori
454.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1022
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 87
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 35
  • Favoriye Eklediklerim 305
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tiestoly (116 mesaj) FOCUSSTYLE (99 mesaj) SYLAS (97 mesaj) 3F3F3RH4T (87 mesaj) fuckulteli (83 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1654 mesaj) Mobil (1131 mesaj) Mini (523 mesaj) Uygulama (1219 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Bankalar >> Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar
Giriş
    2577 Mesaj

Hocam %5 anında iadesi var o da 350 TL'de 30 TL değil 17,5 TL Papara hesabınıza iade olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaptan_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Arkadaşlar eczanede %50 indirim aylık olarak mı işliyor. Yani ben bugün alışveriş yapıp indirim alsam 1 eylülde tekrardan yararlanabiliyor myum

• Yarbay
    2360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Avengement

Arkadaşlar eczanede %50 indirim aylık olarak mı işliyor. Yani ben bugün alışveriş yapıp indirim alsam 1 eylülde tekrardan yararlanabiliyor myum
    evet
    |
    |
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Çavuş
    89 Mesaj

Papara uygulaması şu an için NFC desteklemiyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lastyksbenderr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    İki tane papara kart alsam iki defa indirim alabilirmiyim mesala eczaneden bisey aldim bugun bir kart daha alsam onunla indirim alabilimiyim yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan_onur -- 28 Ağustos 2020; 13:58:48 >
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 5 saat 57 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_onur

İki tane papara kart alsam iki defa indirim alabilirmiyim mesala eczaneden bisey aldim bugun bir kart daha alsam onunla indirim alabilimiyim yine
    Aynı hesap ile alamazsın sanırım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_onur

10 tane de kart alınabiliyor, 10 defa kampanyadan yararlanmaya izin verir mi sistem?

Bu soru en çok sorulan soru ve her sayfada cevabı veriliyor. Hadi bir sayfada olmasa bir önceki sayfada cevabı var.

10 tane kart ekleyene 10 defa avantajı kimse vermez.

|
    |

Daha mı kolay oluyor hocam? Genelde kasiyerler bilmediği için daha zor oluyor bende. En iyi ihtimalle telefonla ödeyince şaşırıyorlar, uzaylı görmüş gibi bakıyorlar. Kimisi temassız ödeyeceğim deyince kart soruyor, telefonla ödeyeceğim deyince yok olmaz öyle şey vs diyor, biraz zorlayıp ısrar edince izin veriyor ödemeye. En kötü ihtimalle de hiç izin vermiyor, kartı görmem lazım diyor. Açık çıkarsa ne yapacağım diyor vs vs.

Hatta garip bir şekilde kartla bile sorun yaşadığım oldu. Bazı marketler temassız için işlemin geçeceği bankanın pos'unu elle seçiyor. Bir keresinde temassız deyince kasiyer hangi banka demişti, ben de farketmez demiştim. Kızıp tekrar sormuştu kart hangi bankadan diye, kartın ön ödemeli kart olduğunu, bir bankaya bağlı olmadığını söyleyince de üfleyip sıkılıp anlamayıp rastgele bir banka seçmişti.

Markette her gün ödeme alan kasiyere nfc'yi zor anlatırken, esnafa nasıl anlatacağız diyor insan. Nfc için en temizi jet kasa gibi geliyor bana. Kasiyerle uğraşmadan, telefonla çok rahat ödeniyor. Onun dışında banka kampanyaları olmasa çekilecek dert değil.

• Onbaşı
    30 Mesaj

telefon falan karıştırmıyorum hocam direkt temassız ödeyeceğim diyorum okutuyorum telefonu, hiç denk gelmedim sıkıntı çıkaran birine. O banka sormasının sebebini de bekleyen işlem de kalmasın diye olduğunu düşünüyorum

|
    |
    EnemyTerritory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2828 Mesaj

Anladım hocam. Şansınıza kasiyerler iyi denk gelmiş Ben hep sorun çıkarttıklarını görünce kampanya harici nfc kullanmayı bırakmıştım. Pandemi sonrası temassız iyice yaygınlaştı. Önceden arada bir kartla öderken bile temassız bilmeyen kasiyere denk gelirken, şimdi öğrenmeyen kalmadı gibi Belki artık garipsemiyorlardır bu olayı.

Banka seçimi konusu dediğiniz gibi. Hem o durum var. Hem de kart bankanın kendi posundan geçince bazı bankalara market daha düşük komisyon veriyor. Bir de kampanyalarda bankalar işlemin kendi posundan geçmesini istiyor. Pos cihazları temaslı olunca doğru bankayı otomatik seçiyor ama bazıları temassızda seçemiyor. Müşteriyle de yanlış postan geçtiniz kampanyaya sayılmadı durumu yaşamamak için kasiyer soruyor haliyle

|
    |
    Bahsedilenler: lastyksbenderr

• Yüzbaşı
    464 Mesaj
    Papara'nin eczane kampanyasından yuzde 50 cashback almak için 50 TL harcamayi doldurmak mi gerekiyor illa? Mesela 35 liralik ilaç alsam bunun yarısını da verir mi yoksa 50'ye tamamlamak mi lazım, aspirin vs alıp?

Bu 50 liralik harcamayi tek seferde mi yapmak lazim? İki ayri alışverişin toplami da olabiliyor mu ?

Hocam istersen 1 tl 1 tl yap alışverişi ne kadar yaparsan onun yarısını anında iade ediyor tek seferde 50 tl alışveriş yapmana gerek yok. 1 ayda en fazla toplam 25 tl iade ediyor.
    |
    |
    ksph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fastmustaine

Hocam istersen 1 tl 1 tl yap alışverişi ne kadar yaparsan onun yarısını anında iade ediyor tek seferde 50 tl alışveriş yapmana gerek yok. 1 ayda en fazla toplam 25 tl iade ediyor.
    Bilgi için teşekkürler. Bu ayki alışverişi doldurdum. B-Good maske yoktu, dandik bir maske aldim 50'yi doldurmak için, keske buraya daha önce sorsaydim.

Gelecek ay eczane alışverişini parca parca yaparim o zaman.

|
    |

Zaten kullanmıyorsanız, Tosla kullanın

https://tosla.com/kampanyalar/epic-playstation-steam-ve-xbox-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-bizden

Epic, Playstation, Steam ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile %25’i bizden!
    |
    |
    Coimbra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu kullanıyorum ama pek sevemedim toslayi anında iade olayı ile papara çıtayı yükseltti

|
    |
    mahtant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Papara karta kredi kartı üzerinden bakiye yükleniyor mu? Toslada olmuyor bildiğim kadarıyla

• Yarbay
    4635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Papara karta kredi kartı üzerinden bakiye yükleniyor mu? Toslada olmuyor bildiğim kadarıyla
    Paparada kartla yükleme yok

|
    |
Ekonomi
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.