Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Gelir bence, kurye ile iletişime geçebilirsin telefon numarası var sistemde.
  • teknosa.com'dan gri lite card sipariş ettim. Bu arada kargo ücretsiz :) Kartı hesabıma tanımlayıp şifre belirledim, kullanıma kapat-aç da yaptım. Binde bir olacak şey başıma geldi, kartın çipi arızalı çıktı Denemediğim atm kalmadı, hepsi "kartınız okunamadı" "çip datası alınamadı" "çip kart okuma hatası" şeklinde hata verip kartı geri verdi. Pos cihazında işlem denedim, "manyetik okutun" diye hata verdi. Teknosa'dan bir sipariş daha geçtim, bu sefer yeşil istedim. Papara desteğe mail attım, hatanın ekran görüntülerini istedi, onları da gönderdim. Sanırım böyle sorun yaşayan ilk kullanıcıyım :)

Sunduğu çözüm çok güzel
    quote:

Değerli Kullanıcımız
    Çip hatası sebebi ile kartınızı iptal etmeniz gerekmektedir.

Kartların kalite kontrolünü düzgün yapmıyorlar demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 20 Ağustos 2020; 16:8:7 >

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    BKM express üzerinden istediğiniz papara karta kendi hesabınızdan ücretsiz para atabilirsiniz.

1 adet enpara kart işinizi görür..16 haneli kart no'ya ücretsiz gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 20 Ağustos 2020; 15:43:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

Eczane kampanyası için kart aldım teknosa siparişim kargo 6.9 tl diyor ama ödemede ücretsizdi eve geldiğinde kargo ücreti isterlermi ? Temassız kart doğrumu aldım?

• ücret ödemezsiniz.kart gelince sisteme eklediğinizde ödediğiniz 5tl de hesabınıza gelir.
  • Temassız yokmu arkdaşlar bu blackcard ta, eczanede temassız denedim çalışmadı.

Birde bu eczanede 25tl indirimin olması için alışveriş yaptığın tarihten itibaren mi 30 Gün geçmesi gerekiyor yoksa her ay başındamı sıfırlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 20 Ağustos 2020; 21:7:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Her ayın 1 de sıfırlanır, ona göre alışveriş yapın

• handag23 H kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun

• Paparacard yiyecek-içecek otomatlarında çalışmıyor, dün denedim ve kabul etmedi ama başka kredi kartlarında sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Temassız yokmu arkdaşlar bu blackcard ta, eczanede temassız denedim çalışmadı.

Birde bu eczanede 25tl indirimin olması için alışveriş yaptığın tarihten itibaren mi 30 Gün geçmesi gerekiyor yoksa her ay başındamı sıfırlanıyor
    ilk alışverişi şifreli yapmaınız gerekiyor. ondan sonra temassız oluyor artık
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim, ay başı denerim tekrardan temassız

• ben de papara düşünüyorum fakat ; güvenlik düzeyi 0 oluşum. eğer birinin kimlik bilgileri elinize geçtiyse o kişi adına hesap açıp tüm kara para trafiğini oradan yürüten adamların kol gezdiği oluşum. dikkat edin kimliğinizi birine vermeyin aman dikkat başınız yanar falan diye bir yazı okudum. ne kadar doğru ? yeterince güvenli mi arkadaşlar ?
  • Simdi denediğimde kargo ücretsiz çıkıyor.
    Uye olmadan almayi deneyin. Kargo ücretsiz oluyor.
    Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

• herkese merhaba, çipli papara kartım çıkarmıştım bir iki sefer kullandım geçmişte ancak sonra bu kartı kaybettim.
    geçen teknosa'da papara card lite denilen isimsiz karttan aldım 2 adet ve bir tanesini kendi papara hesabima tanimladim. eczane alisverisi icin para yukledim ve kullandim iadem de bu isimsiz karta aninda geldi. yani suanda mevcut papara hesabimda 2 adet kart ekli. simdi ben teknosaran aldigim diger kartida kendi hesabima ekleyerek eczane iade kampanyasindan bir kez daha faydalanabilir miyim? yani iade kampanyalari aylik olarak her kartta 1 kez mi her hesapta 1 kez mi oluyor?
    daha önce sorulduysa kusura bakmayın aradım ama göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spektaküler

herkese merhaba, çipli papara kartım çıkarmıştım bir iki sefer kullandım geçmişte ancak sonra bu kartı kaybettim.
    geçen teknosa'da papara card lite denilen isimsiz karttan aldım 2 adet ve bir tanesini kendi papara hesabima tanimladim. eczane alisverisi icin para yukledim ve kullandim iadem de bu isimsiz karta aninda geldi. yani suanda mevcut papara hesabimda 2 adet kart ekli. simdi ben teknosaran aldigim diger kartida kendi hesabima ekleyerek eczane iade kampanyasindan bir kez daha faydalanabilir miyim? yani iade kampanyalari aylik olarak her kartta 1 kez mi her hesapta 1 kez mi oluyor?
    daha önce sorulduysa kusura bakmayın aradım ama göremedim.
    sence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsome bob

ben de papara düşünüyorum fakat ; güvenlik düzeyi 0 oluşum. eğer birinin kimlik bilgileri elinize geçtiyse o kişi adına hesap açıp tüm kara para trafiğini oradan yürüten adamların kol gezdiği oluşum. dikkat edin kimliğinizi birine vermeyin aman dikkat başınız yanar falan diye bir yazı okudum. ne kadar doğru ? yeterince güvenli mi arkadaşlar ?
    bunun doğru olduğunu düşünüyorsan papara hesabı açman daha mantıklı değil mi zaten? tckn ile iki hesap açılamıyor sonuçta. başkası açtıysa da haberin olmuş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsome bob

ben de papara düşünüyorum fakat ; güvenlik düzeyi 0 oluşum. eğer birinin kimlik bilgileri elinize geçtiyse o kişi adına hesap açıp tüm kara para trafiğini oradan yürüten adamların kol gezdiği oluşum. dikkat edin kimliğinizi birine vermeyin aman dikkat başınız yanar falan diye bir yazı okudum. ne kadar doğru ? yeterince güvenli mi arkadaşlar ?
    yeni telefon hattı alırken veya numara taşırken zaten kimliğinin fotoğrafını çekiyorlar
  • spektaküler kullanıcısına yanıt
    faydalanamazsın. Eşin kardeşin vs varsa onalra hesap aç anında oraya kaydet boş kartı ordan al faydalanırsın.
  • Paparadan hepsiburadan 350 liralik alisveris yapicam %5 30 lira aninda geri odeme diyo 30 lirami geri gelicek bana

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.