Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti Bonus
    Papara
    Tosla
    Enpara (enpara da eft de ücret almadığı için yoksa eski populerligini bitirdi Şartlar koyarak)
    Ziraatte yavas yavas birseyler yapıyor.
    İsbankasi maximum da iste orta, ziraat gibi gözümde arada işe yarar kampanyalari oluyor
    TEB resmen çöp oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Bende papara enpara ve is bankası genç + maximum genç kk (genç kampanyaları çok op) ile devam ediyorum. Cepteteb vardi kapadim. Market alışverişleri için maximum genç çok iyi. Eczane ve abonelikler için papara. Enpsra da sadece havale eft şuanlik.

• pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    Agt kurye Şikayetvar üzerinden yazinca anca getirdiler benimkini. Twitter'da da om vs atip baski kurun.

• yunusemre09 Y kullanıcısına yanıt
    Yükleme yaptıktan sonra yine cihazdan okutma zorunluluğu var mı?

Fastpay, Paycell vs. de yükledikten sonra okutmak gerekiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

4 güne geldi hocam ups ile
    Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

Hocam eşime de kendime de papara kart istedim ayrı siparişlerde bu pembe olan eşimin kartına

"Kod mail ile gönderildi " yazmışlar email ile gelen bir şey yok, zaten fiziksel kart siparişi verdim email de beklemiyorum sapıttı mı Teknosa noldu acaba?

Hocam Maximum genç baya güzel kampanyalar yapıyor.(iş bankası)
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hocam şu üründen aldım ben sorunsu geldi.https://www.teknosa.com/papara-on-odemeli-kart-p-110361695
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Aynı gün aynı işyeri problem oluyor mu?

Alıntıları Göster
    Her ay maksimum 25₺ para iadesi yapıyor eczane harcamalarına. 50-50 çektirmenin bir anlamı yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 16 Ağustos 2020; 19:55:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Hocam eşime de kendime de papara kart istedim ayrı siparişlerde bu pembe olan eşimin kartına

"Kod mail ile gönderildi " yazmışlar email ile gelen bir şey yok, zaten fiziksel kart siparişi verdim email de beklemiyorum sapıttı mı Teknosa noldu acaba?

Alıntıları Göster
    o kargoya verilecek anlamında heralde. bende de oyle olduç yalnız siparişiniz tek pakette gelmeyebilir. bana 2 ayrı kargoda geldi

• Fatih kullanıcısına yanıt
    3 farklı kart
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Baktim ewt isime çok yarar kamp. Lar var bankamatik kartina basvurmaya tikladim mobil uygulamasina yonlenip vadesiz hesabiniz bulunmamaktadir diye uyari verdi. Birde genc kart için sanirim 18/25 yas veya çalışıyor olmak sarti yaziyor. Çalışmıyorum ama gelirim var garanti vs gibide kredi kartlarim var, siteden olmayinca m. h. Aradim bekleme sureniz 18 dak dedi kapattim.

18-25 şartı var öğrenciyseniz aidatı yok kredi kartınun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Aidatı ne kadar bilmiyorum gerçi aidatini her turlu fazlasiyla çıkartırımda bayagi kartim var o yüzden kararsizim. Gerci 12 ay olmadan kart iptal edilince aidat verilmeden kaciliyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3 farklı kart
    Üçü de kendime ait Papara kartı alsam üçüyle de ayrı ayrı yararlanabiliyor muyum aynı kampanyadan?

80tl'ydi sanırsam aidatı da ben sadece geçen ay 80 lirayı çıkarırdım öğrenci olmasma.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Hayır müşteri başı 25tl o,aile üyelerinden herkese yapabilirsin ama sorun olmaz.
    80 e iyi benim aklımda olan ücret 140 falan gibidir diye düşündüm, biraz daha gec olsun ararim m. h. ni. Suan yazlikta olduğum için kart basvuru islerini erteliyorum daha sehirin merkezinde bile kac gunde getiriyorlar yazligin adresini versem kimbilir ne zaman getirirler belkide getirmezler bile o yüzden bakayim ben bi teşekkürler

• Arkadaslar size birsey sormak istiyorum.

Paparaya fatura eklediginde enparadaki gibi fatura kesildiginde isaret, uyari geliyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam şu üründen aldım ben sorunsu geldi.https://www.teknosa.com/papara-on-odemeli-kart-p-110361695
    hocam bunda da temassız özelliği var dimi . lite ların resminde chip görünüyor bu resimde düz görünüyor da o açıdan merak ettim. lite kart ile bunun arasında bi fark varmı biliyormusunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 17 Ağustos 2020; 10:23:38 >
  • Şimdi papara black card alsam babamın banka kartından veya banka hesabından kendi kartıma para gönderebilirmiyim. Yoksa mecbur enpara falan mı alıcaz?

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.