Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
457
Favori
815.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jakuboo

30 temmuzdan beri bekliyorum bakalim kart ne zaman gelecek,daha dagitima bile cıkmamis
    hocam boşuna beklemişin sen teknosa internet şubesinde kart 5tl ve kargo ücretsiz, kartı tanımlayınca o 5tl de bbakiyeye ekleniyor zaten. evdekilere sipariş verdim 1 günde falan geldi. hesabına hem black hem de lite tanımlayıp 2 kartı da kullanabiliyorsun. bbebklemene gerek yok lite al geç, black gelince onu kullanırsın
    https://www.teknosa.com/arama/?s=papara&personaclick_search_query=papara&personaclick_input_query=papara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 15 Ağustos 2020; 0:14:23 >

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, peki black ile lite'ın farkı çok var mı? Black gelmese bile lite yeter mi? Lite kartı bir de mobil uygulamadan mı tanımlıyoruz kendi hesabımıza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Teşekkürler hocam, peki black ile lite'ın farkı çok var mı? Black gelmese bile lite yeter mi? Lite kartı bir de mobil uygulamadan mı tanımlıyoruz kendi hesabımıza?
    yeter hocam, sadece alışveriş yapacaksan fark yok zaten. lite kartta atm den para çekemiyorsun ve aylık limit 50bin galiba. black de atm den para çekme ve limit 250bin oluyor galiba.
  • Arkadaşlar papara kartım kaybokdu yenisini nasıl çıkarabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler :)
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Şikayeti agt kuryeye açın takip no ve ffirmayi yazin ve detaylandirin

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Paparayi arayin kayip çalıntı dan karti kapatin yenisi basip yollanir.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkürler.
  • eczaneden vitamin alıp 50+50+50 çektirsek sorun olmuyor değil mi, eczane çekiyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ben öyle yapıyorum uzun süredir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Ben öyle yapıyorum uzun süredir
    Aynı gün aynı işyeri problem oluyor mu?

• Papara kartı teknosadan istedim , teknosadan isteyen arkadaşların kaç günde geldi? Kartı yeşil lite istedim temassız özellikli, siyah kart için de ayrıca başvuru yapmaya gerek var mı? Ara sıra yurt dışına çıkan biriyim yurt dışında kullanılabilir yazıyor onun dışında ne gibi avantajı var , yurt dışında kullanıp tecrübelerini yazanlar olursa memnun olurum

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Aynı gün değil eczaneyle anlaştım bu ay alınca 50si bu ay 50si bir sonraki ay diye sorun olmuyor.Ayrıca ailemdeki kartlarla daha iyi oluyor.
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    4 güne geldi hocam ups ile
  • 15 gün oldu kartı teslim edemediler, adres bilmeyen bir kurye.. Ne belaymış bu agt..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • papara uygulamasına istanbulkart a bakiye yükleme özelliği gelmis minimum 1 tl iyi olmus bence İstanbulkart kendi uygulamasında en az 10 tlydi

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

hocam boşuna beklemişin sen teknosa internet şubesinde kart 5tl ve kargo ücretsiz, kartı tanımlayınca o 5tl de bbakiyeye ekleniyor zaten. evdekilere sipariş verdim 1 günde falan geldi. hesabına hem black hem de lite tanımlayıp 2 kartı da kullanabiliyorsun. bbebklemene gerek yok lite al geç, black gelince onu kullanırsın
    https://www.teknosa.com/arama/?s=papara&personaclick_search_query=papara&personaclick_input_query=papara

Alıntıları Göster
    hocam benim black var. şimdi tewknosadan alsam bi tane daha kendi hesabıma tanımmlarsak yine cashback oluyor mu yoksa yeni bir kişi için mi açmka lazım hesabı. yani aynı hesapta iki ayrı karttan da geliyo mu cazhback

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam benim black var. şimdi tewknosadan alsam bi tane daha kendi hesabıma tanımmlarsak yine cashback oluyor mu yoksa yeni bir kişi için mi açmka lazım hesabı. yani aynı hesapta iki ayrı karttan da geliyo mu cazhback

Alıntıları Göster
    2 kartta da aynı hesaba bağlı olacağı niçin bişey değişmez. fazla cashback için farklı kişinin adına olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

2 kartta da aynı hesaba bağlı olacağı niçin bişey değişmez. fazla cashback için farklı kişinin adına olmalı.

Alıntıları Göster
    teşekürler hocam anladım. o zaman yeni kartı hanımın adına hesap açıp tanımlayayım
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.