Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buldum hocam, teşekkürler fakat adres girişi saçmaladı, adresi yazdırmadı şehri yazdırıp aynı sitede başka kendi doldurdu ve şehir ve bina no yazıldı sadece işlem tamam dedi kapandı.. Ben mi beceremedim dedim, şimdi mh yi aradım ben daha adresi manuel girdirmedi derken evet biliyorum dedi ve kurye sms i gelince arayın adresi girelim dedi mh sistemsel bir sorun galiba..
  • Benden ziraat hesabından papara hesabına para yüklerken komisyon alıyor. Nedeni ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carambols kullanıcısına yanıt
    ziraatin şerefsizliği hocam, yıllardır ziratten Ziraate para almazdı artık alıyor benden de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Sistemseldir büyük ihtimalle mh yardımcı oluyor çözerler büyük ihtimalle hocam.
  • Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Ben de paparadan kaynaklı düşünmüştüm. Teşekkür ederim hocam. Ziraat yanlış yaptı.

• bu ay yine 50 liralık iademi aldım eczane den. teşekkürler papara. netflix den de 10 geldi yine bu ay süper.
  • Bugün ilk defa black paparakart ile eczane harcaması yaptım. Yarısı iade edildi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papara black kart ortalama kaç günde geliyor acaba ?

• tuarek7 kullanıcısına yanıt
    perşembe başvurdum bugün geldi, antalya.
  • Bu uygulamayı bugün keşfettim mesai saati dışında eft yapıyorum transferler hızlı ve ücretsiz şimdiye kadar boşuna çile çekmişim resmen

• Umarım Enpara gibi sürekli olur, kampanya yapmasa da olur şu EFT'de saat sıkıntısı olmaması çok kullanışlı.
  • Mesai dışı eft hangi bankalara yapılıyor, masrafsız mı..?

Geçen sene daha ortada kartı martı yokken ilk kez kullanmıştım paparayı, yıllardır internetteyim ilk defa bu uygulamada dolandırılmıştım hatta,sistemi dolandırmaya müsait olduğu için bütün çakallar da bunu kullanıyordu..şu an durum ne bilmiyorum..ama forum tutmuşa benziyor,yine de naçizane önerim hesapta para bırakmayın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Temmuz 2020; 10:55:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

ben ziraat bankası hesabımdan papara ziraat hesabına havale yaptım. Benden 1.05 havale ücreti aldı ama sizin bankanız havale ücreti almıyor olabilir. Uygulamaya girdim anında gelmiş para. Ondan sonra para çek diyerek yapı kredi bankası bilgilerimi girdim. Masrafsız bir şekilde yapı kredi hesabıma geldi. yani tek masraf başta paparaya havale yaparken olur. Para çekerken masraf olmuyor.

• mesai dışı eft diye bir şey yok, zira papara banka değil
    papara ile 7 gün 24 saat yapılabilen şey şu;

A BANKASINDAN > PAPARA > B BANKASI
  • Ya arkadaşlar şu olay benim canımı sıkıyor, yok mudur bunun bir arka kapısı?

Bana mesela para geliyor. Ama belirli sayıya ulaştığında, %3.4 kesintiye uğrayacağına dair mesaj geliyor. Şimdi ben X sitesinden, başka birinin adına da çekim yapamıyorum. Bu ay kotanızı doldurdunuz, sonraki para gelmesinde %3.4 kesinti olacak diyor.
    8k çekeceğim, 272 lira yapıyor. Az para değil.
    Var mı yöntemini bilen eden?
  • İş bankası ve qnb finansbank hiç almadı benden komisyon bilemedim.
  • humble mumble kullanıcısına yanıt
    Banka hesabınıza aktarınca da mı kesiyor.Aktarın sonra paranızı bankadan çekin.Zira isim şartı aranmıyor istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz paparayla diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 21 Temmuz 2020; 13:15:34 >
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Tamam sonuçta eft oluyor yani papara aracı sadece benim işimi gördü o bana yeter. Başka böyle hızlı transfer eden sistem bilmiyorum bunuda yeni öğrendim artık kullanırım

• aslında yapılan sistem şu;

siz A-BANK hesabınızdan paparanın A-BANK hesabına HAVALE yapıyorsunuz,
    para sizin papara hesabınıza geçiyor
    daha sonra da siz paparanın B-BANK hesabından kendi B-BANK hesabınıza HAVALE yapıyorsunuz
    sadece olayı açıklamak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Banka hesabınıza aktarınca da mı kesiyor.Aktarın sonra paranızı bankadan çekin.Zira isim şartı aranmıyor istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz paparayla diye biliyorum.
    Hocam olay banka hesabına aktarmak değil. Bankaya aktarırken kesmiyor.
    Papara bir limit koymuş. Demiş ki hesabına aylık 5 kereden fazla 5.000 lira ve üzeri para girişi yapılırsa, sonraki girişlerde %3.4 kesinti yaparım.
    Sıkıntı orada.
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.