Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
457
Favori
815.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son 10 sayfadır aynı soru soruluyor, bi kaydırın yukarı bakın. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde elektonik olarak ecza satışı yasak. Satsalar bile eczane posundan değil medikal posundan geçer o da sayılmıyor. N11 hb amazon zaten hizmet sektörü olarak çekiyor sayılmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

Bazı arkadaşlar YouTube vb. gibi platformlardan bu şekilde fazladan iade alabileceğini konuda yazmıştı. Kartın bakiyesini sorgulamak için çekilen bakiye ile önceki bakiyeniz ne ise ona geri dönüyor. Haberiniz olsun arkadaşlar, fazladan para iadesi gibi garip bir durum yok.
  • Teknosa mart ayi iadeleri yatti mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    merhaba, herhangi bir atm'den şifre yüklemeniz gerekiyor ilk kullanımdan önce. şifre işlemleri menüsünde karşınıza çıkacaktır.
  • tamertunc T kullanıcısına yanıt
    Hocam atmde kartı sokunca sms ile gönderdikleri şifreyimi istiyor yoksa şifre istemiyormu? Eğer sms ile gönderdiklerini isterse sıkınyı telefonu sifirladim.

• En son sinema kampanyasından onaysız hesaplar yararlanamıyordu. Netflix, Spotify'da da aynı durum mu geçerli? Onaylı hesap mı gerekiyor?
  • boombip kullanıcısına yanıt
    17.04 de gelecek

• boombip kullanıcısına yanıt
    Mart ayını bırak benim halen şubat kampanyası yatmadı. Fiş ile birlikte destek e mail attım. Ilgili bölüme yönlendirildi, dedi.
    2 hafta geçti; olumlu, olumsuz, suistimal vs. hiçbir dönüş olmadı.
    4 gün önce ne oldu, diye mail attım. Halen dönüş yok...
    Yattılar kulak üzerine.

kusura bakmayın çok geç gördüm mesajınızı. atm'de sizin belirlediğiniz şifre giriliyor. uygulamadan şifre değiştirirken eski şifreyi istemediği için şifreyi unutmak sıkıntı olmuyor zaten.
  • Mevcut kartımı iptal edip Black Card'a başvurdum ben, çok şık görünüyor. Aslında bu kart tüm ATM kartlarına bedel, çünkü her ATM'yi kullanabiliyorsun. EFT saati geçtiği zaman Papara'ya para atıp tüm ATM'lerden para çekebilme imkânı çok iyi. Kafeler restoranlar bi açılsın ona göre kampanya da gelir illa ki.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Paparanın bu döneme özel olarak getirdiği kampanyalar takdire şayan. Papara gerek eczane kampanyası gerek evdekal çağrısına yönelik online film ve müzik sitelerinde ki kampanyaları ile duyarlılığını gözler önüne serdi. Zannımca ülkemizdeki bu olağanüstü dönem sona erdiğinde tekrardan özellikle sinema ve kafe kampanyaları devam edecektir. Sinema sektöründeki tüm kampanyalar sona ermişken papara kampanyalarıyla sektöre büyük fayda sağladı. Hayat normale döndüğünde de sosyalleşme açlığımızı doyurmamıza yönelik kampanyalar gelecektir.

• Rakipleri gibi dijital oyun, epin alımlarında da kendini göstermesini şahsen bekliyorum.

Ancak durum arz talep sonucu doğar.

• tamertunc T kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün hem ziraat hem iş bankası atmsine kartı soktum şifre değiştir kısmı hiçbirinde yok. Sizin dediğiniz şifre yükleme işlemi bumu oluyor? Bende Uygulamadan değiştirdim bakalım pos makinasında sorun olmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 5 Nisan 2020; 2:46:16 >
    ben işlemi denizbank atm'den yapmıştım galiba. kartı takınca (burada şifre istiyor, bu şifre sizin uygulamadan belirlediğiniz şifre) ana ekranda şifre işlemlerine girdim. iki seçenek çıktı; şifre değiştirme ve şifre yükleme. şifre yüklemeye bastıktan sonra az bi bekletim "şifre yükleme işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir" yazdı.

diğer banka atm'lerinde de illa ki şifre yükleme seçeneği vardır diye düşünüyorum. belki ayarlar menüsü altındadır.

ben de sms ile gelen şifremi uygulamadan değiştirip alışverişe gittiğimde sizin gibi sorun yaşamıştım. ilk kullanımdan önce şifre yükleme işleminin yapılması gerekiyor. bu işlemi müşteri hizmetleri de yapabiliyor sanırım.
  • Papara uygulamasına paraf sanal kartımı tanımladım. Elektrik doğalgaz vs. Faturaları öderken halkbank mobil üzerinden kredi kartı ile ödemeyi denediğimde para kesiyor. Papara uygulamasına eklenen kartımla fatura ödediğimde ekstra ücret alıyor mu. Şuan ödenecek fatura yok deneme yapamadım.

• Paparaya eklediğiniz herhangi debit/kk ile fatura ödenmiyor hocam.

Papara hesabınızda bakiye varsa anca öyle ödenir.

Ben az önce denedim.
    Odeneme kaynağını soran bir bölüm yok yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 gündür gelmedi kart

• Dijital oyun platformu kampanyası yapsanıza bannerlord çıkmış hazır patlar gidersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Paparaya eklediğiniz herhangi debit/kk ile fatura ödenmiyor hocam.

Papara hesabınızda bakiye varsa anca öyle ödenir.

Ben az önce denedim.
    Odeneme kaynağını soran bir bölüm yok yani.
    Hadi be tüh. Ödeme yapılmayacaksa kart ekleme neden var anlamış değilim. papara.
    Neyse fastpayı deneyeceğim artık. Aradığımı bulamazsam Sonra toslaya bakarım

Ya da kk ile akmercan enerjisa turknet ve cep tlf tl yükleyeyebileceğim bi uygulama var mı ücretsiz. Tavsiyede bulunursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 5 Nisan 2020; 21:4:20 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.